در همین بخش

صفحه نخست > دیدگاه > اقتصادی > دهان جبار ثابت بسته شد!

دهان جبار ثابت بسته شد!

خانه در وزير اکبر خان و شيرپور دهان دادستان کل را بست!
يكشنبه 20 آپریل 2008

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

جنگ سالارانی که شيرپور را چور کرده و بين خود تقسيم نموده بودند، دهان لوی سارنوال افغانستان را نيز بستند تا ديگر به هيچ عنوان درباره ی چور زمين های مردم در اين منطقه سخنی نگويد. منابع موثق که نمی خواهند نامشان فاش شود، به کابل پرس گفتند که جبار ثابت اکنون به همت جنگ سالاران دارای يک نمره زمین خاص در منطقه ی وزير اکبر خان شهر کابل و يک نمره در منطقه ی اشغالی شيرپور می باشد. احمد ضيا مسعود بنا به مشوره بعضی قوماندانان و کسانی که در آن جا زمین دارند یک نمره زمین خاص در وزیر اکبر خان ویکی هم در شیرپوربرایش داد و به شهرداری دستور دادند که تمام مواد و مصالح ساختمانی را برای ساختن خانه اش آماده کنند. این کار انجام شده و اين خانه درحال آباد شدن است. یعنی این که جنگ سالاران و غاصبان زمین خود حاضر شدند جبار ثابت را درمنافع شریکش کنند تا زبانش بند شود و او اکنون غارت زمين های شيرپور را فراموش کرده و حرفی از آن نمی زند.

جبار ثابت فاسد ترین مهره ی دولتی در افغانستان

نويسنده: رستاخيز

پنج شنبه 17 آوريل 2008


من اگر بتوانم مالکان قصر های ساخته شده از پول های هیروئین در شیر پور رابه دادگاه بکشانم جایزه نوبل خواهم گرفت

نويسنده: اجمل پوپل

چهار شنبه 30 ژانويه 2008


آقای دادستان، تنها 14 ميليون دالر؟

اين دستاورد نه و بلکه سازشکاری ست!

دو شنبه 7 آوريل 2008, نويسنده: کامران ميرهزار


من به بشردوست ديوانه نگفته ام

انعطاف نمی کنم، می شکنم

گفتگوی اختصاصی کابل پرس با جبار ثابت لوی سارنوال افغانستان

جمعه 16 مارس 2007, نويسنده: کامران ميرهزار


دوستم و جبار ثابت

کارتونی از عتيق شاهد

يكشنبه 24 فوريه 2008


اين مجاهد خود فاسد بوده است؟

عزت الله واصفی هم چندان صاف و ساده نيست!

سه شنبه 15 آوريل 2008

پيام‌ها

 • جبار خان شخصی است بسیار ضغیف النفس .اودر مدت کار خود اسناد زیادی برای مخالفان خود داده است . از خوش گذرانی هایش در رستوران جینایی ها گرفته تا مشروب نوشیدن هایش در محافل دوستانه .اوهمپیالۀ شهر دار فبلی کابل بود وشهر دار نفر ضیا مسعود . دادستان کل می داند که واصفی از اشتراک اودر محافل بچه رقصانی کل افا شیر زی در جلال آباد سند دارد . دادستان می داند که رقبای امروزی اش از تفنگی که رحیم پسر خاجی قدیر به فیمت 9 هزار دالر برایش داد و دادستان با چشمان بسته از قاچاق ها ی وی گذشت اسنا د در اختیار دارند .نوشتۀ امر حیل در حاوران یک بحض زیادی از استفاده جویی های اورا آفتابی کرده است .اوغرق در فساد است .دوستی از کانادا از شهر لانگوی شهر ی که دادستادن در آن زندگی داشت مهمان ما بود از نوشیدن ها وشوق ها پیرانه سر او داستان هایی گفت که بسیار جالب و خنده آور بود و از ترجمه ها ی نافص او واینکه مردم را مجبور به حواندن آن می کرد به ترتیبی که حود می نشست و مردم را وادار می ساحت در حضور خودش ترجمه هایش را بحوانند که خنده آور و جالب بود .

  • دوست محترم 1234
   حرفهای جالبی را درمورد قاضی القضات ما گفتید. همان قول معروف در مورد این شخص راست است که میگویند:
   واعظان چون جلوه بر محراب و منبر میکنند
   چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند

   من هم که یک مصاحبه این شخص را دیدم یک آدم بسیار سبک و مداری باز معلوم میشد. بهرصورت دوست عزیز اگر توانستید آن ترجمه های جناب را پیدا کرده به کابل پرس یا دیگر نشریه ها برای نشر بفرستید تا سویه این نابکار برای همگان آشکارتر گردد.

  • کلپ گفته های آصفی در مورد جبار ثابت را اینجا تماشا کنید:

   http://youtube.com/watch?v=OzEeTFrtIkM

   آنلاين بنگريد : تماشا کنید

 • در افغانستان قدرت چیزی دیګریست، دهان ها را می بندد، چشم هارا کور میسازد و ګوشهارا کر میکند!ګفته اند که کور از خدا چی میخواهد دو چشم بینا! بالاخره لوی سارنوال هم باید در کنار قصر باداران خود یک خانه ای میداشت. آیا لازم است که با رسیدن به قدرت از همه چیز، حتی از ایمان، ننګ، غیرت، وجدان، دین، ناموس و وقار و عزت خود ګذشت؟ به نظر من مشکل اساسی در راس قدرت است. کرزی،خودش یک شخص بی اداره و بی نظم و یک مدیر ناکام است،کرزی بخاطر بقای خود از پست ترین اشخاص جامعه استفاده نموده و مینماید مانند احدی، اسپنتا، خلیلی، ضیا مسعود و.... برای اصلاح این سیستم لازمیست تا کرزی با ګروپش یکجا از صحنه خارج شود و بس!

  • ای ملت فقیر ، درد دیده و به ماتم نشسته افغان صبر همه ای ما و شما به آن ذات پاک الهی که برحق ، و انتقام گیر حق خون مظلومان از ظالمان هم در دنیا و هم در آخرت است. ای جباران فاسد، ای مفسدین شیطان شما فریب حرص دنیا را خورده اید ، ای منافقان و دزدان کوتاه طریقان شما رانده شده گان از بارگاه رحمت الهی میباشید و هستید. جای شما شیاطین در جهنم است. از عذاب خدا بترسید. ای شیاطن جهنم در انتظارشما است. ای شیاطین چند سال درین خانه های مجلل که ازخون ملت مظلوم آباد و اعمار شده ، زندگی خواهید کرد ؟ ای شیاطین پول های نامشروع را که در برابر ریختن خون ملت مظلوم و هردم شهید بدست آورده اید و در بانک ها ذخیره و پس انداز نمودید بدانید که در مقابل هر پول بهای سخت و سنگین ایمانی و جسمانی را در عدالت خداوند باید بپردازید. در اخیر نفرین و عذاب خداوند بشما دزدان ، آدمکشان ، غارت و چپاول گران.

  • برادر بی نهایت گرامی آقای ح آ ن ! "ح" اسم ترا حق گفتم ، بر "آ" آفرین خواندم و "ن" ترا نور ایمانت میدانم حقا که حق همین بود که شما فرمودید . تشکر

جستجو در کابل پرس