IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

صفحه نخست > عکس > کرزی آرزو می کند اين ها سربازان وی باشند و ملاعمر ديگر تروريست نه بلکه برادر عزيز ملا (...)

کرزی آرزو می کند اين ها سربازان وی باشند و ملاعمر ديگر تروريست نه بلکه برادر عزيز ملا عمر است

سه شنبه 6 جنوری 2009

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

چه تفاوتی ميان طالبان در پاکستان و افغانستان است؟


انتخاب عکس از زلمی فقيری

پيام‌ها

 • تف بر فرهنگ سیاه قبیله. لعنت بر پاسداران نیکر دار قبیله.آنان که مردم بدبخت افغانستان را به خاک سیاه نشاند و خود در فکر استخوان های پوک وحشیان چون داودخان مجنون اند تا بر لاشه خاکستر شده او مقبره بسازند و پول ما ملت را حرام کنند.
  این کار امروز شب پرستان نیست؛ بلکه این غمنامه ای است که قرن ها است مکرر روایت می شود. قبیله سیاهی است. عصر قبیله سالاری عصر جاهلیت است. تف بر مغز پوک کرزای با برادرش ملای کور. آری برادر پشتون اگر دیروز دیکتاتور خرفت مرگ مرادر خیابان های مزار شریف بر ملای کور شادباش گفت امروز فرزند، پدر، برادر، ماما ، کاکا و ... تو را بغل دیوار نشانه می گیرد. تو باید خود بشوری و این لکه ننگ را از دامن سپید خود بزدای و از این زندان بزرگ قبیله به وادی بشری گام بگذاری.
  تو بدبخت پشتون در هلمند تریاک می کاری وعبد الولی کرزای و مافیای کاخ ریاست جمهوری عیش آن ر ا دسویس و نیویورک می کنند. بچه خود را به خارج می فرستند و بچه دوازده ساله تو را بمب انفجاری متحرک می سازند. دختر خود راسرلوچ به مکاره بازار غرب روان می کنند و بر روی دختر مظلوم تو به جرم عمل به حدیث شریف نبوی - تیزاب می پاشند. تف و لعنت بر تمامی کسانی که شب پرستی و قبیله پرستی را به جای خداپرستی ترویچ می کنند و نمی گذارند این مردم ملت شوند و از گلوی شان همین یک چای تلخ به خوشی پایین بروند.

 • These taliban are really not human being let the US to kill them this world is much better without taliban and that day is not far karzai will face the same like those victim of this dirtyh taliban.

  Soor Gul

 • اینان واقعأ سربازان کرزی اند و اوغان ریشتین بچیان ! باید کرزی به وجود ایشان افتخار نماید . اینانند که صحنهء ملی سازی را به دیگران هموار ساخته اند . اینانند که زی ها و یون ها و خیل ها را پرورش میدهند . ایناند که وحدت ملی تأمین است . اینانند که در وطن مان بازار دموکراسی فروشی گرم است . اینانند که جهاد فی سبیل الله زنده است . اینان ناجی های حقیقی اهداف اعراب سوسمار خور شتر چران اند . ( آیا کسی توانائی آنرا دارد در حضور حتی یک طالب ، بگوید که راه شما خطاست ؟ ) اگر اینان نباشند دیگر کرزیی وجود نخواهد داشت . دیگر بازار دموکراسی رکود خواهد کرد . دیگر دین اسلام به بیراهه خواهد رفت و مردم مسلمان ، کافر خواهند شد . این هیولاها واقعأ از جملهء افتخارات مردم اوغانستانند . این آخند ملا مولوی مولانا محمد عمر عزیز نیز روزی از جملهء پرچم داران و قهرمانان پته خزانهء دیگری خواهد شد که به خاطر بقای حکومت باباهای خود به زور شمشیر رزمیده است .

 • اصلاء معلوم است که چرا این دو نفر را میکشند . این را به حساب خود طالبان قصاص میگن . تا جایی که مه خبر دارم این دو نفر دریور تاکسی بودن . و یکی از مسافر های خوده اختطاف کرده میکشند . بعداء دسگیر میشوند ( خلاصه ) بعداء به مقابل پنچاییت محکوم به اعدام میشوند . و کسی که با تفنک به بدن این دو نفر فیر میکند به نظرم که برادر همان کسی است که توسط این دو شخص کشته شده بود . حلا اگر کسی به شما گفت که بینی تان را پشک برد . قبل از دویدن به دنبال پشک ببینید که بینی به چهره تان است یا واقعاء پشک کنده بردیش . بعد از چندین سال عسکر امیریکا با تمام تجهیزات و قدرت خود نتوانسته عرب های عراق را طابع و مطیع خود بسازد . در اخر بش متیقن شد که صدام راه حل عراق بود . ولی دیر شده بود . ما افغانها به کم بود مرکزیت یا یهتر است بگم که یک بزرگ دانشمند مواجه شدیم . نمیخواهم بوره اره را دوباره اره کنم . دایزنگی .

 • سلام به کابل پرس وهمه خوانده گان!!!
  طالبان کی بودند چطور زاده شدند اصلآ بنیادگرائی چطور زاده وبرای چه زاده شد؟ این است اصل وریشه موضوع باید ریشه مسله را جستجوکرد که چطور ملت ها استعمال وبعدآ به نابودی کشانده میشوندمسله برسراین یاان قوم نیست ،مسله برسرمنافع است طالبان زاده امریکا وسی،ای،اِ است که بخاطر منافع امریکا همین اکنون مصروف فعالیت اندتوسط این طالبان نقشه منطقه تغیرخواهد کرد،وما وشما شاهد ان خواهم بود .انچه درهندوستان دربمبی واقع شد ایا این کار یک گورو ناشناخته مذهبی بود ویا نقشه تمام عیار به خاطر تحت فشار قرار دادن هندوستان وجلوگیری ان ازورد به پکت شانکائئ؟؟ کرزی کی است وتوسط کی اورده شده؟؟ ایاکرزی ازطالبان به اراده خود دعوت کردویا به هدایت باداران؟؟ ایا کرزی این دعوت را بخاطر قطع خونریزی در افغاستان کرد ویا بخاطر پرستیژ دادن به طالبان ؟؟ایا رشد سریع طالبان طبعیی بود یا پلان شده؟؟در عقب این همه سوالات تحقق منافع قدرت ها نهفته است تا به ان اهداف دراز مدت برسند.اگر افغان ها بخود نیایند و متحد ویک پارچه نشوند عاقبت ایشان بخیر باشد وسلام.

 • هموطن عزيز!

  ديگر ديری نيست که اين لشکر وحشت به دروازه من و تو هم ميرسد. من تو را نيز بر ستون مبنددو هزاران انسان ديگر را به تماشا دعوت ميکند. به اين افسانه ها گوش مده " که دوران وحشت گذشت". تا قوم وحشت است ، دوران وحشت زنده است. اگر انسانيت اتفاق نکند تا جلو اين اعمال غير انسانی را بيگيرد ، اين موريانه های هستی خوار ، اين لشکر جهل و آدمستيزی ، اين دشمنان تمدن و بشر ، اين جاهلان قرن و پرچمدارن وحشت به درب خانه هر ساکن اين سرزمين میرسند.

  وقتی به اين تصاوير نگاه ميکنيد، لطفاً چشم های تيز بين تان را از زخم های ناخواسته آن دو مظلوم برداشته ، و به چهره های حاظرين اين مجلس "سرور" بدوزيد. آيا همين نگاه های مست و مغرور از ديدن خون را در چشم های سردمداران امروزی نميبينی؟ ايا برق نگاه قانع اين جمع آدمخوار را در اطرافت نديده ايی؟ آيا همين روش ناپاک قومی را تمثيل نميکند؟
  ای هموطن
  چشم خردت باز کن از روی یقين

  • باشه ما این لشکر وحشت را از افغانستان بیرون میکنیم به جایشان خودت بیا همرای امریکایی ها بجنگ و افغانستان را ازاد کن . دوست عزیز افغانستان همین حالا به این ها اشد ضرورت را دارد ولی به خودت و بچه بوبو جان ها اختیاجء نیست . به هر کدام کشور اروپایی و امبریکایی که نشسته اید و از عیش و نوش لذت میبرید . همانجا باشید . باز افغانستان که بخیر ازاد شد ما شما را به کابل و شهر های دیگر افغانستان به تابستان ها بر توت خوردن مهمان میکنیم . سلام سلام . چمکنی

  • چمكني تورابرادرخطاب نميكنم چون كه لايق آن نيستي نميدانم توچرابه اين وحشي ها ضرورت داري احساس ميكنم كه توخود ازجنس پليد اين شيطان هاي بي رحم مي باشي

  • سلام آقای چمکنی : کدام برادرتان با این گروه یاغی کوهی ، چوپانهای صحرائی است که اینقدرتوصیفش کردید یااینکه ملاعمرپشتون اسف ازین نگاه ؟
   2- اوکسانی که امریکائیان نمیخواهندپس چراجوانان داناچون شهید نقشبندی به شهادت میرسانندوکوریایی هاکه کافر بودند به رشوت رها میکنند.
   3-چراتالحال این مسلمان نما ها کدام امریکائی رامردارنکردند؟
   آقای اکربخاطربرادرتان کدام دلسوزی داری بگزارید که پنهان باشد بخاطریکه برادرشماهم باگروه گرگان صحرائی است. (محبوب ازبک رحمانی)

 • salam . sarbazani karzai rasti ki sarbazani Qabilahi fashisti ast ki imroz dunyara ba dahshat va vahshat anda khta ast , ta Qabilah garayan motamaddin nashawd , ma bayad besozem,

 • بنام خداوندکه جزادهنده بر ظالمان است.
  ماملت افغانستان دیگرظلم واستبدادطالب نامه های نکتائی پوش رامتحمل شده نمیتوانیم بس است که یک دوره زیرظلم ملاصاحبان کندهار و هلمند بودیم ومتحمل ظلم عبدالرحمنی و ظاهرشاهی شان شدیم.
  شماباوربه خدادشته باشیدکه درقریه هزارباغ ولایت تخارقرآن شریف را به آتش زدن همان بود که شرمنده شدندواینطور عمل ها درنظرگرفته نشده بازهم از آنان استقبال کنیم که بیایند ملت باقیمانده افغانستان عزیزرازیراستبدادخود بگیرند.
  آقای کرزی خیراست ماملت سمت شمال برایت رای میدهیم که تودوباره رئیس جمهور شوی اماخیانت عظیم را بخاطر رای متحمل نشوی که مباداملت افغان مثل اهان الله خان ازافغانستان شووت کنند.(م-ا-ر)

جستجو در کابل پرس