در همین بخش

صفحه نخست > ببينيد و بشنويد > گوشه ی ديگری از غارت و جنایت بولدزر حامد کرزی، گل آغا شیرزی

گوشه ی ديگری از غارت و جنایت بولدزر حامد کرزی، گل آغا شیرزی

کافی ست به تصاویر ويديویی که يک رسانه ی استراليایی آن را تهيه کرده، بخشی از زندگی شاهانه ی نصیب شده از قاچاق مواد مخدر و دزدی از دارایی های دولتی را مشاهده کنيد. طبق منابع کابل پرس، گل آغا شیرزی يا به قول کرزی بولدزر، پس از بدست گرفتن ولايت ننگرهار، مانند دوران ولايت قندهار، همچنان در قاچاق مواد مخدر و دزدی از عوايد گمرکی دست دارد.
شنبه 11 جولای 2009

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

کابل پرس: وقتی باراک اوباما پيش از انتخابات رياست جمهوری آمريکا به افغانستان و بويژه جلال آباد رفته بود، کابل پرس تنها رسانه ای بود که يک سوال درشت مقابل او قرار داده بود که او چرا در جلال آباد با يکی از بزرگترين قاچاقچيان مواد مخدر ديدار دارد. بسیار کوتاه در کابل پرس آمده بود که "اوباما ميان سربازان آمريکايی بر ضرورت مبارزه با طالبان و القاعده تاکيد می کند و همان روز با يکی از بنيادگراترين عناصر دولت که در قاچاق مواد مخدر دست دارد، ديدار می کند."

همين یادآوری کوتاه باعث شد که در روزنامه ی گاردين به آن اشاره شود و به عنوان نوعی واکنش متفاوت به سفر اوباما مطرح گردد. از آن پس هر از چند گاهی خبرنگاران بين المللی مانند آنچه در اين ويديو آمده (کليک کنيد)، همين پرسش را دوباره مطرح می کنند.

گل آغا شیرزی، کسی که به گفته ی خودش کرزی به او "بولدزر" خطاب می کند، يکی از بزرگترين قاچاقچيان مواد مخدر دنياست که علاوه بر آن در همراهی با سایر عوامل بنيادگرا در جنوب و شرق افغانستان در سرکوب روشنفکران و آزادی بيان نقش اساسی داشته است و دارد. طبق گزارش يک روزنامه کانادایی، شیرزی زمانی که والی قندهار بود، هفته ای يک ميليون دالر آمريکایی از راه قاچاق مواد مخدر و دزدی از عوايد گمرکی نصیب می شد.

کافی ست به تصاویر ويديویی که يک رسانه ی استراليایی آن را تهيه کرده، (اينجا را کليک کنيد) بخشی از زندگی شاهانه ی نصیب شده از قاچاق مواد مخدر و دزدی از دارایی های دولتی را مشاهده کنيد. طبق منابع کابل پرس، گل آغا شیرزی يا به قول کرزی بولدزر، پس از بدست گرفتن ولايت ننگرهار، مانند دوران ولايت قندهار، همچنان در قاچاق مواد مخدر و دزدی از عوايد گمرکی دست دارد.

در اين ويديو همچنين يکی ديگر از خطرناکترين ها در افغانستان " حاجی بشیر نورزی" را مشاهده می کنيد که علاوه بر ارتباط با سازمان های جاسوسی، در قاچاق مواد مخدر دست داشته و در رابطه ی تنگاتنگ با طالبان بوده است. ميليون ها دالر پول منتسب به طالبان که معمولا از توليد و قاچاق مواد مخدر و حمايت کشورهای مختلف مانند عربستان سعودی بدست می آمده، نزد بشیر نورزی نگهداری می شد.

دولت چند ساله حامد کرزی، دولت سرشار از فايده برای جنايتکاران، قاچاقچيان مواد مخدر و چپاولگران دارايی های همگانی بوده و هست. حامد کرزی بارها با انجام تحقيقات درباره رفتار غير قانونی رفقای نزديک خود مانند شیرزی مخالف کرده و مانع شده است. کرزی حتا به اين دست قبیل افراد علاوه بر پست و مقام و معافیت، با افتخار مدال هم می دهد.

نورزی نيز ظاهرا فعلا در آمريکا زندانی می باشد.

اينجا را کليک کنيد و اين ويديو را ببينيد.


فساد گسترده ی خانواده و اطرافيان حامد کرزی!

گل آغا شيرزوی و درآمد يک ميليون دالری در هفته/ قاچاق مواد مخدر و دزدی از عوايد گمرکی

سه شنبه 6 مه 2008

سالانه 800 ميليون دالر، کميشن واليان جنوب برای اجازه ی عبور کاروان مواد مخدر/ اسدالله خالد پولی که بايد برای محو کشت خشخاش به افرادی مشخص داده می شد را به ديگران داده است/ قندهار: 150 هزار دالر بده تا قوماندان امنيه ولسوالی شوی/ در سند افشا شده ی مقامات آمريکايی از احمد ولی کرزی به عنوان محوری ترين قاچاقچی مواد مخدر ياد شده است/ معاش 2200 سرباز در يکی از ولايات شرقی به جيب زورمندان رفته است/ هزاران تن از نظاميان دولتی که از دولت معاش دريافت می کنند به خدمت شخصی قاچاقچيان بين المللی شناخته شده ی هرويين درآمده اند/ اسدالله وفا از از تدارک و قاچاق محموله ی بزرگ مواد مخدر سود سرشاری برده است/ و حامد کرزی همچنان دروغ می گويد!


گل آغا شیرزوی عضو باند کرزی واجنت خاد و پاکستان !

قتل، قاچاق مواد مخدر، دزدی از عوايد گمرکی، زندان شخصی ، گروه مسلح غير مسول و ...

شنبه 7 ژوئن 2008, نويسنده: جمیل از قندهار


منازعه گل آغا شیرزی و دادستان کل روی چی بود؟

آدم ربایی، تجاوز جنسی، سرقت، توليد و قاچاق مواد مخدر/ گل آغا شیرزی،خالدپشتون و تعداد از همدستان بدنام این گروه جنایت کار صدها تن از آهن میدان هوایی را بالای دلالان پاکستانی به فروش رسانید که بعداً به کمک آنان به واسطه موتر های باربری گل آغا شیرزی به مرز سپین بولدک و از انجا به " کویته" – " پاکستان" انتقال داده شد

شنبه 7 مارس

پيام‌ها

 • سلام به تمام خواننده گان عزیز صفحه کابل پریس:
  دوست مابسیار یک مقاله جالب را نوشته بود که واقعاً استعداد شان قابل ستایش است، اما اگر در مقالات خود تمامی قضایا را یک طرفه قضاوت نکند بهتر خواهد بود. چون ما در افغانستان عزیز خود قاچاقبران و قاتلین نام آور داریم که باید اولتر از همه شایسته گی های آنها را به هموطنان عزیز خود بیان کنیم.
  گل آغا شیرزوی درست اس که قاچاق بر است اما غارت گر سرمایه های ملی و فردی کشور ما نیست. گل آغا شیرزی با وجود اینکه برای خود خدمت کرده برای کشور نیز خدمات قابل قدر را انجام داده است. به عوض از اینکه از قاچاقبری آقای شیرزی یاد آور شویم چرا آن عده از رهبران جهادی خویش را که تا اکنون بوی خون اولاد معصوم این خاک از دهان شان بیرون می آید یاد آوری نمایم.
  گل آغا شیرزی قاچاقبری میکند اما کیبل های برق خانه های مردم رنج دیده خوده را به سرقت نمیبرد مثلی که برادران جهادی ما هریک احمد شاه مسعود که یگانه آرزوی عملی ساختن پلان های کا جی بی و از بین بردن قوم معصوم افغانستان بود یا آور نشیم. چرا جنایات را که آقای عبدالعلی مزاری انجام داد نمی گویم، که جوی های کابل از دست جنایات حیوانی او از خون لبریز شده بود. چرا؟!
  آیا آفتاب به دو انگشت پنهان میشود؟
  آیا مردم افغانستان بخصوص مردم رنج دیده کابل این همه را فراموش خات کد؟
  مردم افغانستان امروز همه را خوب درک کردن که کی چی کد؟ کی چی بود؟
  شما همیشه کوشش میکنید تا برای پنهان نمودند او اعمال زشت و کثیف را که شمایان در افغانستان انجام داید با ا نتقاد نمودن بالای دیگران انجام دهید.
  نخیر!
  همه و همه میدانند ... اما یک روزی از همه خاینین ملی که امروز در پارلمان نشسته و بازام با خون این ملت رنج دیده دست های خون آلوده خود را شستشو مینمایند پرسیده خواهد شد.
  چراکه حق به حق دار میرسد و شاید شنیده باشید که می گویند: کی را کشته بودی که کشتندت.
  جالب این است که او عده اشخاص که خون ملت را می چشند و دست شان به خون ملت آعشته است یاد آوری نمیشود. و او شخص که واقعین برای کشور خدمت میکند، انگشت انتقاد بالای او بلندمیگردد.
  خوب باید گفت که این گناه آقای کرزی است، که اقلیت ها را در پهلوی خود جاد داده و امروز مار آستین او گشته.
  اما در این وطن تنها و تنها پشتون میتواندخدمت کند وبس.
  ما بالای گل اغا شیرزی افتخار می نمایم، و به امید موفقیت هرجه بیشتر شان در عرضه کاری شان هستیم.

  • eftekhar kon , na yak bar ke sad bar ok

  • خدمت آقای پاسون :
   شرم هم یک چیز خوب است برادر جان درست شما از خدمت صحبت میکنید به سوالات ذیل پاسخ دهید
   1. در طول تاریخ معاصر افغانستان کی( کدام قوم ) این وطن را فروخته است.
   2 . بر قدرت رسیدن یک قوم در افغانستان درست با مداخلات انگیسی ها شروع شد
   3. لطف نموده بگوید که در کابل کی زیاد تر ظلم کرده است. چرا نامی از سیاف و گلبدین نمبرید.
   4 . از ظلم های طالبان ، گلبدین و خصوصا عبدالرحمان یادی نمیکنید.
   5 . همین حالا هم این وطن را که فروخته است طالبان را شما چی میدانید ایا این درست نیست که شما این وطن را حتی به پاکستان فروختید .

   مصلحت نیست که از پرده برون افتد راز ----- ورنه در مجلس رندان خبری نیست که نیست

 • In wazih ast , ki Karzay wa beradaranash rahbary band mafiyaye mawad kukhadar,Eqtesady wa zamin ra badast darand

  Dawlat karzay az fasid tarin wa nakara ara tarin dawlat dar jihan ast, khudash az khain tarin, fasid tarin wa jani tarin insan rui zamin ast

  Khulasa bayad guft ki in manund Ahmad khan Abdali, Mirwais Nika, wa Nazu Ana buda wa Khaterat jinayat Abdurrahman khan jany wa fashist nawi hetlary ra zunda sakhta ast

  Az Karzay chi tawaqu darid, juz hamin Gul Agha Bulduzar, Karim Khalili Fahim (janral mush) maskh shuda wa muhaqiq qaum firush muamila gar

  Million bar lanat ba in khain watan firush , Rais jamhur estekharaye wa rahbar mafiaye, wa jinayat karan bainulmilaly

  Asad

  • برادر گرامی نظرتان قابل قدر است ازاین معلوم میشود که شما درباره کشور تان و درباره مردم تان زیادترازهمه آگاهی دارید خومتاسفانه از قضاوت شما معوم میشودکه یاکسی شمارامجبورساخته باشدویا کدام حلقه بگوشی کدام یک از کشورهای همسایه مثل ایران رادرگردن تان آویزان شده باشد.شماکه انسان های پاک این سرزمین راتوهین میکنیدو آنان را با پدران دزد ووحشی تان همچو چنگیزکه ویاآن عده از چراغ کشان که ناموس شما تاحالا زیرپا آنها پایمال است وحالا میخواهید که پشتون های این سرزمین که باخون شان این میهن افغانی پشتون هارا آب داده است توهین نماید .آیاشماشرم وحیانداریدکه قوم هزاره وتاجک شما دراین وطن توسط پشتون هانام برایشان داده شد وآنهارا از کلمه های بدحرامی مسما نمودن شمارا آزاد ساختن ودر این کشور بشماهم جای دادن تا شماهم انسان این سرزمین هستید ولی این یک اشتباه بزرگ مابودباید همان رفتار که عبدالرحمن خان وسایر پشتون ها که شماراتیرباران میکردند دیگر شما این همچو سخنان زشت را درمقابل پدران تان که شماراازشرم ایران ,تاجکستان وازبکستان خلاص نمودند. اگردیگرشرم وحیاداشته باشی درآینده درباره شخصیت های پاک این کشوریک کلمه هم نگوی.

 • خدمت آقای پاحون!
  دیگران هم در این سایت یک بار نه بلکه چند بار بی آب شدند. امروز نوبت شیرزوی بود. حال باید جواب این را بدهی. دیگران هم نوبت شان می رسد. وارخطا نشو. و با یاد کردن جنگ سالاران دیگر به غداری این مرد پرده نینداز. گل آغا شیرزوی اگر مال ملت نخورده درست است، اما حال مانند یک جانور وحشی خون انسان ها را می نوشد، قبیح تر از مال ملت است.
  و هان! گفتید کرزی اقلیت ها در پهلوی خود جمع کرده. نه با با! این اقلیت ها بودند که کرزی را به ریاست جمهوری آوردند، وگرنه در زیر سایه ی طالبان شپشی شما، ما را گرگ می زدو شما را هم. خوب است که اقرار کردی که شما سال ها اقلیت ها را استثمار نمودید. حال به خیال گذشته نباش. تا وقتی کشوری به نام افغانستان است همین مردم هم در دولت و حکومت استند. دلت جمع باشه. و این هم در اثر سال ها مبارزه ی این اقوام بوده.

 • من میګویم لعنت باشد به هردو شما پاڅون وازر که تخم نفاق وجدایی بین افغانها پا ش میدهید،دیګر زمان اکثریت اقلیت ګذاشته هرکسی که تابیعت افغانستان دارد افغان است وهیچ تبعیض بین شان با ید نه با شد،من نه میدانم شمابی عقلان چه وخت انسان می شوید از ۳۰ سال جنګ بین افغا نها سیر نه شده ید اضافه از این هم تشنه خون ومرګ افغا نها هستید؟ اګر خفه نه می شوید یک بار باز میګو یم لعنت به هردو شماجاسوسان ممالک اجنبیان .

 • برادر محترم پاسون صاحب : اول اينکه اگر ما چيزى بنوسيم کامران هزاره نشر نميکند زيرا هر چى نباشد هزاره است و خواهى نخواهى قوم پرستى خصلت هر انسان است دوم اينکه پشتون ها اکنون در يک شرايط بسيار بد تاريخى زندگي ميکنند دشمنان خارجى ايشان تحت نام القاعده ، حزب اسلامى ، تروريست ، افراط گرا و غيره دست به کشتار جمعى شان ميزندکه هر روز طور اوسط صد تن اين قوم بيچاره کشته شده ميشوند و اين يک طو طيه استکبار چهانى است که در پيوند با گروهاى مزدور داخلى ايشان به پيش برده ميشود امروز از برکت B52 امريکا انانى که اقليت بودند اکثريت شدند انانى که هزاران انسان را زنده در گور ساختند در فرق مردم ميخ کوبيدند در کانتير کباب ساختند سينه هاى زن ها را بريدند انسان ها را در باغ وحش کابل براى شير و پلنگ و غيره زنده انداختند و از تماشاى ان لذت ميبردند انانى که ناموس هاى مردم را زير چشمان برادران و پدران شان بى عزت ساختند انانى که بيش از يک لک کابلى بيگناه را قتل عام کردند امروز در پارلمان و در کميسيون حقوق بشر داد از قانونيت ، عدالت و حقوق بشر ميزنند
  انانى که خود را مانند زنان .... به خاطر بدست اوردن امتيازات ميفروشند از يک خايين ملى حمايه ميکنند اينها وطن دوست اند دزد نيستند چپاولگر نيستند هيچ عيبى ندارند واى به حال پشتون هاى بيچاره که دوازده سال جنگ خرس هاى قطبى را تحمل کردند و بيشتر از هفت سال است که با استکبار جهانى دست و پنجه نرم ميکنند اينها کشته ميشوند و عيش قدرت را ديگران ميکنند و هنوز هم فرياد ميکشند نعره ميزنند هاى و هوى براه مى اندازند که ما از گرسنگى مرديم در حق ما ظلم شده است افسو افسوس لعنت براين قضاوت روشنفکران مزدور
  من از گل اغا شير و امسال ان حمايت نميکنم اما ميخواهم در سايت کابل پرس چهره خبيث محقق ، عطا ، دوستم ، خليلى ، ربانى ، قانونى ...... و هزاران ناموس فروش ديگر را نيز ببينم اما نه هرگز تا امروز در مورد اين اشخاص چيزى ديده نشد صرف بايد در مورد پشتون ها بنويسند و اى کاش که اين نوشته ها حقيقت ميداشت

  • barai pashtun khan!!! dar muddat chand sad sal ast ki qudrat dar dast shuma st wa hukumat mekunin wa bar sar digar milliyat ha zolm mekunin!!!shuma watan froshastid!!!padaran tan watan frosh bud padaran tan mozdur kharijiha bud!!! padaran tan tukhmi kina wa badi dar sarzamin afghanistan kishit !!! az abddurahan ta ashraf ghni tan mozdur englisiha buda wa ast imroz ham hukumat dar dast tan ast wa mardum tan sargin jam mekuna !!!rahbaran tan faqat duzd wa mafia ast khak bar sar tan hemaytish kunin !! az saiyaf chra nagufti az taleban qurun wusta chara nagufti shum khub mosalmaniyati tan ra nishan dadid imroz agar kushta meshin ba khter kushta meshin aya madum afghanistan shumara mekushand terrorist ki ast intehari az kudam qaum ast !!!dar waziristan tan chi khabar ast az karzai tan girifat ta akharin kasitan ki dar doulat ast duzd ast !!!!!! Waqti ki dar shamal shamli wa dar makaz madum ra qatl aam mekardin kudam pashtun tan amad az ma ba enwani hamwatan defa kard shuma bashin mozduri kharijiha ast!!!!! shuma bakhter aksariyat tan madum khod ra wadigar madum afghanistan ra tabah kardid !!!! barai shum kharijiha khub medal ifterkhar medihand !!!SHuma hechi bui az watan dosti naburdin shuma bashin haman farhang qabilawitan

 • برادران افغان
  امروز همة ما و شما باید دشمنان مشرک خود را بشناسیم و تمام دشمنان را از بالا تا به پاهین باید فدای منافع ملی مردم ما بکنیم. و به تبعیض مذهبی ، نژادی ،زبانی خاتمه بدهیم. تا وزنی باشیم در ترازوی جهانی.
  http://zartosht.fr/

جستجو در کابل پرس