صفحه نخست > دیدگاه > جاسوس سیا در جناح خلق

جاسوس سیا در جناح خلق

khan
جمعه 9 مارچ 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

تاریخ غم انگیز سده های اخیر وطن رنجدیده ما پر از چهره های خشن اوغانیست جالب اینکه اکثر این ادمکشان با زمینه سازی و کمک اجنبی ها بر مال و جان مردم حاکم شده اند .

از این جمع امین میر غضب, شخصیت سفاک , خود خواه , قومگرا و مالامال از تعصب ,که حقایق او را هیچ فرد و گروه حتا خلقی های سور و زرغون, ناسیونالیست های اوغانی هم از غلجایی و درانی انکار کرده نمی توانند,اگر چه سر وصدا های را میشنویم که میخواهند از زاویه مخالفت با دیگران ,یا دست و پا زدن در مرداب فاشیزم , جرم و جنایت امین را پرده پوشی و ماست مالی و اذعان را به سمت دیگری سوق نمایند.

چند نمونه از این گونه ادعا ها:

 • فرضیه جاسوس بودن امین از تاکید ستمی های جدا شده از شاخه خلق و جناح پرچم و کارمل و خلقی های وفا دار به تره کی که بعد ها به این به نظریه پیوست سر چشمه گرفته است و شورویها ناگذیر این ادعا را تائید کرده اند .
 • موضوع تحصیل او در امریکا , روسها و داخلی ها را وا داشت تا یک چنین ادعا را تبلیغ نمایند .
 • امین بعد اینکه فرد نزدیک به ک گ ب( تره کی )را بی رحمانه سر به نیست و حلقه نزدیک به پدر معنوی خود نابغه شرق و رهبران پرچم را زندانی وفراری ساخت ,با امریکا وپاکستان و بعضی کشور های عربی نزدیک شد, بنا شوروی را خشمگین واز این زوایه ادعا جاسوس سیا بودن اش پر رنگ تر شد .
 • اخرین روز های حیات و حاکمیت اش از حرکت های ماسکو در رابطه به تغیر رهبری بو برده وبنا به امریکا و پاکستان نزدیک شد,شاید به کمک امریکا و پاکستان و یک تعداد کشور های عربی میخواست عملیه انوار السادات را تکرار کند که شوروی او و ارمان اش را زیر خاک دفن کرد .

تعدادی هم چنین عقیده دارند:

 • کشته شدن سفیر امریکا دابس در کابل را از جانب فرد وفادار و نزدیک به امین "تلون" , دعوت باربار او در رابطه به امدن قوای شوروی , نام گذاشتن قوای دوست از جانب خوداش به این قوا, قوا محافظ , داکتر و اشپز شخصی روسی اش را دلیل عدم جاسوس سیا بودن او قلمداد میکنند .
 • کسانی هم بر تمام اینها خط بطلان کشیده وفکر میکنند , هنوز هم زود است و باید منتظر اسناد و مدارک سری امریکا و شوروی سابق نشست تا از رده محرمیت خارج وحقایق امین افتابی گردد .

همچنان عمده از دلایل مخالفین امین از این قرار بوده است :

 • امین عمدا با کشتار و زندانی ساختن بیگناهان از خود و بیگانه در دو مرحله, حاکمیت تره کی و خودش که زیر نظر و دستور او نجام شد بد نام سازی یک مکتب و اندیشه بنفع و دستور غرب وبر علیه دشمن فکری شان را عملی نمود ؟
 • از قبل جاسوس سیا و به دستور انان به حزب خلق پیوسته و با استفاده از مهارات های استخبارتی و چرب زبانی و ساده دلی و اعتماد نابغه شرق " تر ه کی " نسبت به او, اهداف مشخص خود را دنبال میکرده است ...
 • این ارتباط بعد ها از طریق قبایل با پاکستان و از مجرا جنرالان حاکم بر ان کشوربا امریکا تامین شده است زیرا نماینده های پاکستان و امریکا بکابل سرازیر شدند.
 • امین فرد تشنه به قدرت و دنبال مطرح کردن خوداش بود و در این راه از هیچ حیله و نیرنگ و ظلم دریغ نمیکرد ,هیچگاه عقیده غیر از این نداشت , حضور اش درحزب از همین زاویه بوده است .

به هر رو:

مخالفین و موافقین امین دلایل زیادی در رد و قبول این ادعا نوشته و گفته اند واقعیت این است که تا حال مکروب " امین " به هر دلیلی که بوده تحلیل و تجزیه لابراتواری نشده است تا ماهیت این ماده مرگ اور را همه بدانند.

اما بنظر من همه یک چیز را نایده انگاشته و سرسری از ان رد شده اند ان اینکه چرا و چگونه امریکا با انکه چندی قبل سفیر اش "دابس "در کابل کشته شده بود عاجل نماینده دیگری بکابل فرستاد, چرا نماینده های بلند رتبه پاکستان به کابل عزیمت کرد .

مهم تر از ان سفارت و دیپلومات های امریکایی در معاصره دومدار ایرانی ها ی انقلابی قرار داشت, چرا و چگونه در حالیکه عراق , ترکیه , پاکستان و کشور های عربی هم پیمان امریکا و غرب در همسایه گی ایران قرار داشت , با این همه یک تعداد دیپلومات های امریکایی از ایران به هرات داخل بر طبق اعترافات والی هرات ( قصاب امینی نظیف اله نهضت از یاران قهرمان سپیده دم) بدوستور شخص امین و مراوده فی مابین دیپلومات ها و والی به انان اجازه ورد داده شدو در اسایش و عودت شان کمک های فراوانی صورت پذیرفت.

این موضوع را عینا در مجلسی در اوکرائین از زبان نهضت شنیدم و بر طبق اظهارات دوستان در بلجیم, همین یکی در پذیرفته شدن او منیحث پناهنده در انجا کار گر افتاده است.

آنلاین :
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • اين مطلب ، يعنی جاسوس بودن امين، چندان مطلب خواندنی و باور کردنی نيست!
  در زمان ما که خود رييس جمهور ( کرزی) و برادرانش گماشته ی امريکاست !
  معاونان رييس جمهور ايجنت ايران اند و فاروق وردک و چند دولتمرد ديگر جيره خوار پاکستان!
  چند مقام عاليرتبه با وضعيت ( دوتابعيتی) در افغانستان، منافع امريکا و اروپا را تامين می کنند( مثل ا سپنتا و اشرف غنی احمدزی و نظاير آن)
  در بخش فرهنگ نيز گماشته گان اجانب ، فعال اند ، مثل ، محمد کاظم کاظمی، ايمل فيضی و....
  درين زمان که اداره افغانستان در دست جاسوسان رنگارنگ است؛ جاسوس بودن حفيظ الله امين ، مقوله ايست انحرافی که يک آدم انحرافی آن را مطرح ميکند!
  چرا در باره جاسوس بودن حميدالله امين ( رييس پوهنتون کابل) که به زعم بسياری از آگاهان ، عضو« سيا »است، مطلبی طرح نميشود؟!
  چرا در باره وکلا و سناتور های جاسوس و مرتبط با طالبان ، افشاگری نميشود؟
  حفيظ الله امين مثل ترهکی و ببرک و لايق و گلابزوی، سر در آخور استخبارات شوروی داشته اند که آن قدح بشکست و آن ساقی نماند !

 • از جمله نبیل غمین مسکینیار درانی محمد زایی تلویزیونچی دمکرات در حالیکه خلقی ها ی غلجایی شاخه رهبر خردمند و قهرمان سپیده دم خانه وملکیت انان را مصادره فامیل های شانرا زندانی , دختران و زنان شانرا مورد تجاوز جنسی و لواطت قرار داده بودند , میگوید گویا هیچگونه اسناد و شواهدی وجود ندارد تا ثابت کند که امین جاسوس سیاه بود ه است .

 • حفیظ الله امین ازپیشگامان فعالیتهای جاسوسی دوطرفه در افغانستان بود.
   مقاله حکیم نعیم را درکابل پرس بخوانید.
  امین وتره کی هردو هم باشوروی وهم با امریکا جاسوسی میکردند نام مستعار حفیظ الله امین
   درسفارت شوروی کاظم بود.
  صالح محمد پیروز که اکنون درشهر اوپسالا ی سویدن زنده گی دارد روزی 
  دریک محفل خصوصی گفت:
  روز هفتم ثوریعنی همان روز کودتا بعدازآنکه سران حزب خلق وپرچم از توقیفگاه ولایت کابل رها شدند
  من اولین کسی بودم که پیام رهایی آنها را به مقامات شوروی رساندم. 
  درآنجا اولین پرسش سفارت شوروی ازمن این بود
   که از رفیق کاظم چه احوال است؟
  من فکرکردم که شاید آنها رفیق کارمل منظورشان باشد.
   گفتم بیخی جور وصحتمند
   با دیگر رهبران اززندان رها شدند آنها گفتند رفیق کاظم ... رفیق کاظم... بالاخره بعدها درک کردم
   که آنها حفیظ الله امین را کاظم میگفتند

  • بلی تره کی بابا گاهی در هندوستان گاهی در لاهور گاهی در امریکا میبود با کسانی نشت وبر حاست داشت که جواسیس اجانب بودند مثل مجید خان زابلی دزد مشهور ..

   امین هم درامریکا بود زندگی کرده است .

 • ای خلیل، خادیست کارملی، مستنطیق ریا ست خاد قندهار،کدام یکی از رهبران محبوب تان جاسوس خارجی ها نه بوده،از تره کی الی،امین،ببرک، نجیب کدام یکی جاسوس نه بوده،شما هم شغل فعلی چاسوسی تان از رهبران خویش به میراث برده ای که فعلا در خدمت استخبارات اخوند های ایرانی قرار داری،او خادست چشم سفید قضاوت شما همیشه یک طرفه است مثلی که دونیا را با یک چشم کور می بینی البته یک چشم تان کور است؟شما خیانت وظلم خودر را که در زندان خاد قندهار مر تکب شده ای به این نوشته های یک جانبه پنهان کرده نه میتوانید ونه هم بنام مستعار خان تان مردم بازی می خورد هویت واصلیت کاذب شما برملا شده است.از موده را از مودن خطا ست

  آنلاین : ای خلیل خادست کارملی

  • ای اشرار منافق و مجاهد دزد شما خو نام جاسوس ره ام بد کدی . او مجاهد را نشان بده که جاسوس isi , cia ،موساد، سپاه پاسداران و.... نباشه . و هیچ حاجت تحقیق نداره در رسانه ها به خروار مجود میباشد.

  • ای، ارش دوست خلیل، شما یک رهبر پرچمی وخلقی نشان دهید که جاسوس روسی نه بوده؟ ایا شما از خیانت نورحیدر لغمانی و خلیل در تحقیق خاد قندهار اطلاع دارید؟ دست های انان به خون پاک مجاهدین سرخ است او نادان کم عقل اول درمورد یک شی یقین تان خوب حاصل کن باز دهن نا پاک تان به دشنام باز کن،خلیل که شما ان را بنام بد نام خان می شناسی میخواهد که به این نوشته های تفرقه امیز بین اقوام وملت های مربوط افغانستان خود را از اذهان عامه پنهان نماید بغیر ازاین هدف ندارد،خلیل و یا به اصطلاح شما خان کدام شخصیت خاص هم نه میباشد که در مورد شان من وقت خود را ضایع کنم،خلیل در بین قندهار بنام ښایسته هلک شهرت داشت وشب روز در اغوش ریس خاد قندهار،احمد معاون دوم ،ویش معاون اول ریاست قندهار قرار داشت همین است که داغ های دل وعقده های شان نسبت به کارمندان سابقه خاد زیا تر است وموصوف ملامت هم نیست زیرا زخم های شان خیلی عمیق است وبه اسانی وزودی فراموش شان نه می شود.

   آنلاین : ارش نادان

  • دوست محترم ارش .

   این مجاهد یک خلقی گرد پاست اگر که چند روزی هم تظاهر به پرچمی بودن کرده باشد بخاطر مادیات بوده ..

   این پاچه گیر بایان همجس باز است که ثریا جان همسر اسبق شان انتر نت را از اعمال و کردار او پر کرده بود ..

   ان دزد که خورد سالی اش دور از خانه وخانواده نزد اقوام پایلوچ اش سپری شده است واخر با زن بد نام فارسی زبان قندهاری بنام "روشن آرا" از مجبوریت دو طرف عروسی کردند پاچه هر کی را میگیرند .

   کار اینان همین است تا به کسی اجازه ندهند تا در باره بد نامان قبیله چیزی بنویسند .

   خان

 • خلیل جان با عایشه جان آشتی شدی؟

  • آغای مجاهد کبیر!
   شما بما نشان دهید که کدام یکی از مجاهدین دزد و یا کدام یک از رهبران شان مفعول نبوده اند ؟
   اتهام جاسوس بودن هم متوجه شما کس فروشان است که مردم همه را دیدند. بیخود به مردم دهن کجی نکنید.
   شوی های ننه تانرا که اورده اید با گا...دن پیر و جوان تان مبین وطنپرستی تان است ؟

  • دوست عزیز ،ی،ت،ل نخست سلام بنده را قبول فرموده!
   ولو خلیل از نام پرافتخار افغان خارج شده است ولی باز هم حس غیرت افغانی وناموس داری در وجدان شان باقی مانده است به هیچ وجه در مورد عایشه خانم اش چیزی را به زبان اورده نه میتواند،درمورد تمام پرسونل آمنیت دولتی ریاست قندهار به زیر وزبر معلومات دارد وراست ودروغ را نبشته کرده میتواند ولی در مورد دوچیز یعنی وظیفه اش در مدیرت تحقیق خاد قندهار ودرمورد عایشه جان خانمش وفامیل ان از معلومات دادن خود را عاجز احساس می کند.خلیل یا خان شخص فریب کار است،تعصب وعقده های شخصی در دل ناپاک خویش جا د اده است تجاورات جنسی یکه بالای شان در قندهار شده است فراموش شان نه می شود.

   آنلاین : خلیل مطالعه کند

  • زن فروش رحمت اله روان دزد.

   من هرگز اوغان نیستم و نبودم و افتخار به زن فروشان جواسیس اجانب مثل انگریزو پاکستان و عرب و امریکا و نخواهم کرد من خراسانی کابلی هراتی بلخی بگرامی غزنوی ... هستم نه اوغان این اوغان مبارک خود تان باد .

   به همه معلوم و ثابت است که غیرت دارن غیر اوغان اند چونکه زنان شانرا با قاطر تبادله نمی کنند زن فروش نیستند به ناموس برادر , کا کا, ماما, همسایه مثل خواهر و برادر بر خورد دارند بعد عروسی ده سال گم ده و دهات شان نمی شوند ... زن بازی و بچه بازی شما چیست ,تجاوز به زن برادر زن کاکا ماما و به پسرا خورد سال غیریب و اقارب تان مگر در ان اطراف ها دهات اوغانی غیر این است سر تان را در گیربان تان کنید ..

   امدیم بالای اینکه من داما اوغان و شوهر کدام کسی از جمع قبیله بنام عایشه باشم ...

   ناموس فروشان من گفتم که من با اوغان سگ صفت در یک قبرستان نمی خواهم دفن شوم پس چگونه است که با زنان بد نام قبیله بی نظافت که از پخت و پز از مهمان داری و انسانیت چون حیوان خارج اند و چیزی نمیدانند, چگونه عروسی خواهم کرد ان هم قندهار از قوم خویش نغمه ... .

   من خانم فارسی زبان از شهر وولایت خودم دارم از خانواده خسر و خانواده خودم راضی و به تربیه و اخلاق انان میبالم فقد یک بار عروسی کرده ام نه بمانند اوغان دوبار و سه بار ,به حق که ایشان غریب اند اما انسان وباسواد با اخلاق ..

   زن فروشان از اتهام تان اینگونه معلوم میشود که غیر اوغان بی غیرت اند تنها اوغان است که غیرت دارند اما گذشت شب و روز عکس موضوع را ثابت کرده است ..

   من گفتم من شاید سه سال کارمند قندهار بودم باقی کارمند کابل نه جلال اباد .... یک مدت کم کارمند هلمند .. زمانیکه من کارمند قندهار بودم تنها خانم قوماندان کندک کوهی یگانه زنی بود که تایپست بود بعد ها فکر کنم یکی دوتا خانم های دیگر که شوهران شان کارمند بود ه در قرارگاه ریاست شامل شده بوده اند که من نه شناخت با انان دارم نه اسم شانرا میدانم نه اخلاق شانرا از سوس هم مربوط بمن نیست ..

   شما چند بار ادعا کردید که من شوهر کدام زن از حزبی های قندهار بوده ام بعد گفتید شوهر عایشه نامه ظابط نامه بوده ام .... من هرگز کسی را بنام عایشه نمی شناسم من نمی دانم خوب است, بد است ,بد کاره و بد فعل است مثل خانم های رحمت اله روان "روشن آرا "و رفیق خر " معاونه سازمان زنان گلشن آرا " ....یا شریف و این خود تان بودید که زنان تانرا برای بد نام کردن مخالف تان با تنبان سرخ پراهن سبز رنگ و روغن کرده بمیدان اوردید یک بار گفتید خلیل نام و زن اش بد فعل و بد کاره بوده بعد گفتید نه شریف و نجیب و پدر کرده بعد گفتید طلاق گرفته باز دوباره انان را یکجا کردید باز گفتید یک پا نداشته .. و این خلیل نام از نظر شما منی خان هستم .

   من هرگز در باره فرد فرد انجا چیزی نه گفته ام من در باره دزدان بی ناموسان زن فروش افراد بد نام غارت گر قبیلوی ..که حزب را دوکان فکر کرده بودند مخالفت دارم و داشتم ... از این بیشتر نوشته هایم را به بد نامان قبیلوی قندهار معطوف خوام داشت ماندنی نیستم تا داستان عشق و عاشقی گلشن آرا با خیاط توپخانه و هم صنفی اش که دواخانه داشت و غرمه غوول میکرد را ننویسم رها نخواهم کرد .....

   من فکر کردم که چرا نام سردار قندهاری بیسواد تسلمی قمار باز را ذکر کردید ...از نظر من این سردار قمارباز باشما شاید پرابلم داشته چونکه زمان که قدرت را در قندهار مجاهدین گرفتند اینگونه افراد فرصت طلب شاید به خود و مال و جان و زنان و پسران تان ضرر رسانیده باشد اخر مثل شما اوغان است , ویا زمانیکه طالبان کابل را گرفتند او ابتدا اشپز طالبان بود بعد ها " ولسوال ده سبز " و تو روان را شاید نیش زده چونکه در زمان طالبان فرار ی پاکستان شده یی .

   اما بصیر قمار باز مدیر شش : چون او مسوول بخش بسیار اساس و هنوز اداره سوم ایجاد نشده بود و کار های این بخش را بعضا انان پیش میبرد حتمنا دزدی و غارت و یا ارتباطات تان با دشمن را و یا داستان زنان بد کاره تانرا شاید بر ملا کرده باشد و یا خانمش که از اهل قندهار بوده و بعد طلاق داده شده و قرابت با زنان بد نام تان داشته ... از اینرو او را بد و رد گفتید زیر پای کسی انداختید ..

   اما خلیل کارمند تحقیق : حتمنا زمانیکه خسربره های تان زندانی بوده شاید او تحقیق اش را میکرده و یا دیگر اقوام تانرا در زندان نیشزده باشد و یا گوش زد و رشوت تانرا را در رباره بعضی ها قبول نکرده که دنبال اش را گرفته اید ...

   موضوع دیگر همه قبول دارند که او زن باز بوده شاید با زنان وخایشنه و اقاربتان ارتباطات نامشروع بر قرار کرده بود و این داغ و کینه در دل تان است ....

   گپ اخر در باره او:

   به گفته دوست خودتان که همین اکنون بغل دستم نشته این خلیل تحقیق که کارملی بود بعد پیلنوم هجده با محافظین کارمل بزرگ که به قندهار جزایی اعزام شده بودند و چند تای دیگر حلقه ای را تشکیل داده بودند از این رو تو فکر کرده یی من همانم بخصوص که کسی برایت گفته او در اروپاست ...

   من از باجه گلخان اکبری شنیده بودم که گفت خلیل روز های اخر نجیب و یا حین ورود مجاهدین به قندهار ترور شد اما اینک دوستان گفتند خلیل زنده در کابل بود ...

   خوب از این سه دو ان کارمندان عادی و یکی انان مدیر من کاری با انان ندارم بلکه به هر سه انان احترام دارم دو ان قمار باز و یکی ان زن باز همچنان هر سه انان نه طفل بودند و نه خوش چهره تا زنان و مردان تان را خارش بگیرد..

   در گذشته شما مزاری صاحب را دشنام باران کرده بودید حتا او را به اقوام چت و جولا و مسلی تان که در بلخ بامی مردان را از نظر جنسی اکمال میکنند نسبت دادید .

   عطا خیل و بابک و ... چند تای دیگر را نیز هزاران دو دوشنام گفتید در حالیکه قضیه بر عکس ثابت شد داستان ثریا جان و رسوایی پاچه گیر بایان افتابی شد .

   شما زن فروشان حتا حاضر نیستید تا امین و تره کی و تنی و گلبدین وملاعمر ..... تانرا جانی و خاین و قاتل معرفی کنید از نظر شما کارمل ,مسعود ,دوستم, ربانی , مزاری , اسماعیل خان , قانونی... همه همه مسوول همه بر بادی های این وطن بوده اند شما انقدر خورد میشود که بازی کرکت را هم قبیلوی میسازید انقدر فرومایه میشوید که ادعا میکنید زبان چارم وپنجم اسمان اوغانیست چونکه "مومند" ما به پضا رفته و با نجیب اوغانی گفته و همه جا را پر از "خسک "کرده ..

  • مطلب بالا از این حقیر خان است .

  • خلیل ویاهم خان ،از طرز ونوشته تان ثابت می شود که در حقیقت یک شخص کوچگی وبازاری هستید هکذا از چتیات گویی ،یاوه سرایی ودشنامهای خارج از ادب وچوکات تان معلوم می شود که سطح دانش وسواد شما خیلی ضعیف میباشد هیچ نوع شایستگی نویسنده گی در وجود تان محسوس نه می گردد وخیالی از خصوصیات والا انسانی هستید سواد تان هم خیلی ضعیف میباشد نه میدانم شما بیسواد را کیها به ارگان آمنیت دولتی به اساس کدام اهداف معرفی کرده است؟ کارمندان امنیت دولتی دارایی چنین خصوصیات کوچه وبازار نه میباشد ویاهم در اصل کارمند خاد نه بودی بلکی بازیچه رفع شهوت امران بودی؟ ،خوب گیله هم نیست شما خودت اعتراف می کنی که من افغان نیستم به این گف تان باور کامل دارم که روی سفره خانگی هم نه دیده اي عمر بچه گی خویش در اغوش دیگران در کوچه وبازارتیر شده است ، شما فقط در همین سایت کابل پرس? نوشته های سایر نویسنده گان مطالعه فرما ید به اندازه شما شخصی بی حرمت ،بی عزت،دارای تعصب،بی کفایت وبی ادب پیدا نه خواهند کردی،به نظر من زن فروش کسی میباشد که خودش در کابل وزنش از نزدش فرار می کند وبه قندهار می رود،خلیل.................؟ هوش کن بالای من اشتباه اشخاصی نه کنید که شما انهارا بی جهت دشنام داده اید، من هم همرای شما یکجاه در قندهار کارمند خاد بودم،عایشه جان و پشتنه جان را از نزدیک میشنا ختم در مورد شا ن چیزی نوشته نه می کنم زیرا غیرت افغانی ام ایجاب نه می کند که علیه زنها چیزی را نوشته کنم،اینکه شما نوشته می کنی چون شما افغان نیستی ونه هم حمت وغیرت افغانی دارې.

   آنلاین : خلیل مطالعه کند

  • وقتیکه خان بی هویت اعتراف می کند که من افغان نیستم شما از این بی غیرت چی تقضا دارد؟ من به این جنایت کار خادست خاطر نشان می کنم که نام مردم شمال ،غزنی،هرات را خدشه دار وبدنام نه سازد شما را که صلاحیت داد که به وکالت این مردم سخن بی زنید،خودت از ترس وبز دلی وبخاطر جنایت های که انجام داده ای از وطن فرراری میباشی با انکه در خارج نشسته ای واز ترس نام اصلی تان به زبان یادکرده نه مو توانی پس چطور به کدام غیرت وجرائت ادعا خرسان مکنی بجای اینکه دلایل منطقی ابراز کنی به دشنام وسخن های کوچه وسری بازار پناه میبرې،مردم افغانستان وز وجد وجد خاک خویش دفاع می کند وبه این سخن های خادیست های بی هویت اعتنا نه می کند،نمیدانم همت داری که هویت خود را برملا افشاه کنی،راستی هم دوران بچه مالی تیر کردی علت اش هم همین است که هویت خودرا افشاه کرده نه میتوانی هر چه مکنی بکن ولی نام مردم غزنی بدنام مکن مرد بودی غزنی بیا باز از ما مردم سخن بی زن.

   آنلاین : خان خادست بی هویت

  • راستی زن فروش کسی میباشد که از هویت افغانی خویش منکر میباشد. خلیل (خان )خادست کارملی که از هویت افغانی خویش منکر هست حتما زن فروشی وتن فروشی نیز برای شان اهمیت وفرق ندارد.

   آنلاین : خادست تن فروش

  • اوغان کسی است که منصوب به کوه های سلیمان باشد که در گذشته ها از قهر و غضب بخت نصر اوره و بیجا شده اند .. اقوام دیکر چون تاجک ترکمن ازبک هزاره بلوچ بیات قزلباش سادات فارس ها عرب ها خواجه ها حضرت ها هندو ها سیک ها کهجر ها............. هرگز اوغان نیستند و افتخار بدان نخواهند کرد این از جبر زمان است این نام بی نام هویت سازی دیگران است ..

   من گفتم به زن فروشی تریاک فروشی به غصب مال و زمین و خانه دیگران به کشتن و سوختن دیگران به غلامی انگریز ها وهابی ها پاکستانی ها این نام شرم اور اوغان گره خورده است ...

   همچنان وارث غزنه همانا تاجک ها بیات ها هزاره ها ست و افتخارات بیشمار ان نصیب ترک ها نیز هست این اوغان ها سلیمان کوهی غاصب انجاست که چند سال قبل در گرد و نوا ان خیمه زدند و اینک خود را وارث غزنه قلمداد میکند و از من میخواهد از نام غزنه حرف نزن من نگفتم غزنه مال من است من گفتم تاریخ پر افتخار غزنه هرات خراسا ن بلخ کابلستان بگرام و کاپیسا و کودامن تخار زابل .... در قلب من و هر وارث اصلی این مرزو. بوم جا دارد چونکه ده هزار سال گذشته ما را میسازد .. این سه صد سال ایرانی و انگلیسی اوغانستان مساوی یست به شرم ستان چونکه نوکران انگریز انرا توته توته فروختند در کجا دنیا کسی گفته میتواند که من اوغانم هستم ... شما خود در این اروپا از هویت تان منکر و خود را پاکستانی معرفی میکنید اقوام غیر اوغانی اکثر خود را تاجکستانی ازبکستانی ایرانی ترکی پولندی روسی معرفی میکنند ...

   شما به تریاک وانتحار زن فروشی همجنس گرایی و غلامی به بیگانه ها افتخار کنید ... ولی از دیگران وکالت کرده نمی توانید .

   بیناد این اوغانستان را ایرانی های بد بخت گذاشت و انگریز ها انرا به ثمر رسانید چونکه احمد خان ملتانی از مجالس خلوت نادر شاه ترک به تخت ظلمت جلوس کرد ....

   خان

  • حمید اله خان من اشتبا دیکران را نمی کنم .. اینقدر میدانم که ده برج ... اوغان چکه کرده ام .. از این رو همه لگد زدن را شروع کرده اند ...

   من با دزد زن فروش که جوانی اش در اطاق های قندهاری در کابل دروازه تیر شده و با زن بد کاره توپخانه یی از بی پولی و مجبوریت عروسی کرده و این دزد رحمت اله روان مدیر پنج است که از تنی و اشرف غنی .... دفاع کرده بود ..

   چندی قبل در باره اختلاس بیت المال چه جواب احمقانه و طفلانه داده است .. گویا یک دوستم برایم پول داد و با پول او کار تجارت را شروع کردم !!! کودن نادان عقلت هم چون خودت پیر شده است این دوستت کدام ملیونر بود که با سقوط نجیب برایت قصری در خیر خانه خرید باز دلش سوخت برایت تجارتخانه ارد و برنج و روغن باز کرد باز دلش سوخت با اهل بیت ات ترا به اروپا دیسانت کرد ...

   من وعده میدهم تا داستان های دقیق زنان تانرا بنویسم چون که زنان بد کاره تان دها ابروریزی را در پرورشگاه وطن و سازمان زنان و کمیته ولایتی مرتکب شده اند در گذشته ها در دارالملعمین و شهر قندهار چه کار های نبوده که نکرده اند ...

   ثریا بها گفته بود شما نمی تواند قلمم را بشکنید اگر شکستید مانند شیشه دها پارچه تیز برنده از ان درست خواهد شد ..

   من مینویسم که امین جاسوس سیا و ادم کش بود ..

   من نوشتم رحمت اله معفول سلیمان کوهی اختلاس گر و قبیلوی و اوغانملتی ست

   من نوشتم جنرال اکرم بی قانونی کرده کسی را بدست ادمکشان تسلیم کرده ... بجای اینکه با من همراه شوید و یا تحقیق کنید مرا نوکر ایران معفول و شوهر خواهر و مادر تان معرفی میکنید .. کور خوانده اید ..

   تنبان خود و زنان تانرا تا نکشم رها کردنی نیستم .... اغاز گر دشنام و ناسزا شما بوده اید ...

  • خلیل سلام ،چند قطعه عکس عاشیه جان که در اغوش نعیم مدیر مخابره میباشد از شعبه تخنیک خاد قندهار نزد ما موجود است، ودوقطعه عکس شما که در یک جلسه در ریاست قندهار عکاسی شده است در صورتیکه موافقه شما با شد نشر نما یېم تا چهره اصلی شما وعاشیه جان افشاه شود، یک قطع عکس عاشیه جان با فامیل حا فیظ در شهرک ځارندوی در لباس خواب که از طرف شب عکاسی شده است نیزموجود است،فامیل حا فیظ فعلا در لندن میباشد وخبر دارم ارتباط شان با شما برقرار میباشد با شما دید با زدید دارد ودر بعضی موارد راست دروغ باشما کمک می کند ، وحافیظ در قندهار میباشد من با ایشان ارتباط دارم وشما باید من را بی شناسد من شما وعایشه جان را بسیار از نزدیک می شنا سم دفتر کار من وعایشه جان در ریاست پهلو به پهلو بوده است، سلام های من نیز به عایشه جان تقدم کن پدر شان خدا وند ببخشد،اه از یاد من رفت یک قطعه عکس شما وفا میل محسن واورانوس شهید نیز موجود است اسناد نزد ما خیلی زیاد است صرف در مورد نشر شان موافقه شما شر ط است،ویا کدام ایمیل ادرس جدا نشان دهید که ار سال کنم.

  • دای گز دای میدان مهربانی کنید عکس های را نشر کنید از هر که بود .

   من یک قطعه عکس در جلسات ریاست ندارم زن فروشان ما خارج ریاست و سازمان اولیه ما جدا بود هر سگ و سکور اجازه نداشت به بخش ما بیایند ...

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس