صفحه نخست > کارتون > محترم قسیم فهیم معاون اول رییس جمهور جمهوری اسلامی افغانستان

محترم قسیم فهیم معاون اول رییس جمهور جمهوری اسلامی افغانستان

یک کارتون
عتیق شاهد
سه شنبه 12 جون 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

واژه های کلیدی

مواد مخدر
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • بعد از حامد کرزی سرمایه دار ترین شخص است که شب وروز زحمت کشیده قتل و غارت کرده پول جمع نموده است اکنون وقت انست که بخاطر بقای خود و حفظ سر مایه خود به هر دهل برقصد .
  شاید کرزی به روز گار ضیا الحق گرقتار شود ما منتظر خواهیم بود که این اقا چی خواهند کرد .
  از حادثه ترسند همه کاخ نشینان ما خانه بدوشان غم سیلا ب نداریم.

  • فهیم سگ باز خواهر خودرا که در شهر غلغلۀ کابل ساقی گری میکرد کشته بود . گر چه اولین قتلش نبود . این اعجوبۀ تاریخ از یک فامیل هرزه و به هر وسیله پول جمع کن است .دیگر شما ازین جانور چه توقع دارید.

  • اگر مشکلی با فهیم دارید حق شما است که هر نوع خوب بد و زشت بگوید و بنویسد اما باید منیحث انسان بالغ به فامیل کسی چه سیاست مدار باشد یا انسان عادی توهین نکنید دور از تربیه فامیلی میباشد،
   شاید خواهر شما همکار خواهر فهیم بوده که از این مسله شما باخبرید.
   حقگو

   آنلاین : http://,

 • fahim bine khoda lanatet kona ke gozada khaw aste bkhe ke pashtona chan waqt baad nametan fahim gol namanan jak kare bkon

 • با درود به فرهیختگان و نفرت از خوابزدگان !
  این جنگسالاران چه پشتون باشد چه تاجک چه ازبک چه ترکمن چه ایرانی چه پاکستانی همه فریب خورده های تاریخ هستند که خرد گم کرده راه را گذاشته اند به چاه رفته اند و چند وقت بعد زیر خاک می روند و گلیم شان جمع می شود. ولی 14 قرن است که جان کندن افغانی و ایرانی و بقیه وخوردن اعراب سوسمار خور ، این است اصل موضوع تا مردم ما از خواب تاریخ بیرون نیایند. مشکل ما این چند نفر دزد بی سواد و جاهل و فریبکار نیست .که هر کدام تلاش دارد که قوم خودش را در جهل مرکب نگدارند.
  اسلام حقیقت ندارد و به یخ نوشتن و در آفتاب گذاشتن است .
  تا چند زنم به روی دریا خشت
  بیزار شدم زبت پرستان کنشت
  خیام که گفت؟قیامتی خواهد بود.
  کی ؟رفت به دوزخ و کی آمد زبهشت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  آنلاین : http://www.jahantv.com/Persian...

  • Mother to hazare mosh khore be dina sagha be gaya baz khahad dedi ka haqiqat dara ya ne

  • اى همو خاندان تو مكس كوسمادر كافر بيدين كنشكا نام بى ناموس كه درهر جا ييدا مى شوى ومانند سك هركى را توهين مى كنى كوس كنم وخودت را كون كنم يدر لعنت تو صدقه كير من شوى ومن ترا دكونت جوب مى زنم اكر كيرم امدى تو يدر لعنت به فهيم ودوستم ومحقق جى كار دارى بيا در كير همه كره كوشتى بنداز تا قوخت كم شود كوستيزن مادر كوس تو يشتون هستى ونام قزلباشان را بد مى سازى وتو يك قور بقه يشت هستى( دره اى )

 • اعلامیه پروژه تروریست سازی طالب سازی ، ناقلین سازی به سیستم پیشرفته تر در قرن 21 توسط تیم حاکم حامد کرزی وحامیان کرزی وبرادران ناراضی کرزی
  بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه تمام ملـــــــــــــــــــــــــــــت افغانستان بالخصوص به مردم شریف برادر وهم از هر نگاه برابر - تاجک ، هزاره ، ازبک خبر داده میشود که کر زی وحامیانش تیم فاسد کرزی میخواهد تاریخ گذشته را تکرار کنند یعنی پروژه ناقلین سازی را در چوکات نيرو هاى امنيتى و كاركران عادى بنام این وآن از مردم قبایل پاکستان وجنوبی وشرقی افغانستان در شهر ها وولایات شمال جا بجا نمایند حامد کر زی وتیم فاسدش میخواهد مردم شریف شمال را حق شان را طلف نماید یعنی حتی کار گران عادی هم قبول ندارد .
  ما به نماینده گی از مردم شمال پشتبانی خود را از جنرال صاحب دوستم اعلام میدارم آیا مردم ما حق ندارد در چوکات نیروهای امنیتی وکار گران عادی در همه پروژه های که درمنطقه شان است استخدام شود مثل پروژه مس عینک .
  از این جهت کرزی همراه تیم فاسدش خائین ملی است ودشمن مردم سمت شمال وهزاره جات است .
  کرزی ثابت کرد که خودش همراه تیم فاسدش خایین ملی ووطن فروش است .
  جـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــهاد در مقابل پروژه طالب سازی وتروریست سازی وناقلین سازی دولت حامد کرزی واجب است .
  اجمن جوانان افغانستان

 • قا بل توجه اقای دره یی !
  انسان های بی خبروبی تربیه مثل تو هستند که ابزارو و سیله این دزدان ودکاندارن دین قرار میگیرند.اگر به سک بازی واسب بازی این دزد اختطاف چی شک داری یکباردر میدان بز کشی که به ساحه کاریز میر برای خود ساخته است برو وببین در حالیکه زوزانه هزاران طفل و زن این سرزمین گدایی میکنند روزانه40 اسب این مارشال بوشالی هشتاد کارتن کیله نوش جان میکنند و روزانه از مارکیت از دوکان حاجی کلانتربنجشیری خریداری میگردد من خوب بیاد دارم چند سال قبل که فهیم وظیفه رسمی نداشت مردم ودزدان هم قماش خودش را در بنجشیر جمع کرد و ضمن انتقاد تند از حکومت گفت این حکومت بر علیه مجاهیدین است و مجاهدین را به حاشیه رانده است وجالب اینکه امروزکه مقام دارد میگوید حکومت کوچک است وهمه مجاهیدین شامل شده نمیتواند .این دزدان وعوامفریبان سالهاست بنام جهاد ومقاومت برسر خون مردم مظلوم وبیچاره ما تجارت کردند وفربه شدند اگر امروز مزدوران واجیران امریکا و باکستان بنام طالب مکتب میسوزاندو انسانهای بی گناه را میکشند چند سال قبل عین همین عمل را همین تاجران دین امروزی تحت نام جهادانجام میدادند وغلامان حلقه بگوش سازمان سیاه و ای اس ای بودند من هم به نظر اقای قزلباش موافق بوده و حرفهای رکیک و دور از ادب ترا که از تبار همین دزدان معلوم میشی سخت نکوهش میکنم (راستگو)

 • استقبال احمدشاه مسعود از طالبان و I.S.I در آغاز. اگر طالبان برای وی یک وزارتی میداند وی شاید فوری میپذیرفت.
  اعتراف به اینکه جنگ های ویرانگر احمدشاه مسعود و شرکا در کابل به حدی ماهیت اینان را به مردم برملا ساخته بود که مردم چه که حتی قومندانان معروف جمعیت از طالبان استقبال کردند و این گروه تاریک اندیش را منجی صلح نامیدند.
  اعتراف احمدشاه مسعود به اینکه بین طالبان و آنانی فرق ماهوی وجود ندارد و خواستهایشان یکیست. این اعترافات را وی در آن زمان در مصاحبه هایش با مطبوعات نیز نموده بود!!!!!!!!!!
  غارت منابع طبیعی افغانستان و مخصوصا زمرد بوسیله این جانیان که امروز از برکت آن بلندمنزلها میسازند و شرکتها میسازند. همین اکنون گفته میشود که شرکت عظیم "گاز گروپ" از شخص مارشال فهیم است که میلیونها دالر در آن سرمایه گذاری کرده و تقریبا بر گاز افغانستان را در انحصار گرفته.!!!!!!!!!!!!!!!
  اعتراف به این راز روشن که احمدشاه مسعود چاکر I.S.I,C.I.A, K.G.B, F.C.B, MOSAD, RAW و کشور های ایران، تاجیکستان و فرانسه بود.!!!!!!!!
  Kabul tel:
  0706818782
  0782109652
  0786611240
  0780031128
  0784035745
  (( شکرا له رحمانزی )) کابل پوهنتون

 • همراهی کرزی با قاچاقبران افغان؛ عبدالله عبدالله,وبلی مارشال فهیم واقعآ یک شخص مفسد است ,احمدولی مسعود, احمد ضياء مسعود و فرشته حضرتی دختر وکيل جان محمد پنجشيری خواهر زن احمد ولی مسعود مانع از نبرد نیروهای امنیتی با قاچاقبران می شود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  مارشال فهیم سگ باز خواهر خودرا که در شهر غلغلۀ کابل ساقی گری میکرد کشته بود . گر چه اولین قتلش نبود . این اعجوبۀ تاریخ از یک فامیل هرزه و به هر وسیله پول جمع کن است .دیگر شما ازین جانور چه توقع دارید!!!!!!!!!
  (در مورد همکاری عبدالله عبدالله با فرشته حضرتی دختر وکيل جان محمد پنجشيری خواهر زن احمد ولی مسعود که در کابل با ايجاد کانال استخباراتی با سفارت سويدن مقيم کابل ويزه انکشور را توزيع ميکند و اين ويزه توسط احمدولی مسعود و احمد ضياء مسعود در بدل ۳۰۰۰۰ دالر امريکايی به فروش رسانيده ميشود وتا اکنون ۱۶۰ تن پاکستانی و ۵۵ تن ايرانی و ۷۸ تن افغان را به اروپا فرستاده اند که بيشتر انها تقاضای پناهندگی نموده است!!!!!!!!!!!!!!!
  گفته ميشود که حبيب اصغری درراس اين شبکه بوده است. از قرار معلوم ، پس از آنکه از جانب فرشته تقاضا نامهً جهت تدوير " سيمينار" به اصغری ميرسيد ، جهت اشتراک اشتراک کنندگان " سيمنار" های موهومی ، وی مکاتيبی را ازدفتر مارشال فهيم ، شورای وزيران ووزارت امورخارجه برای اخد ويزه عنوانی سفارت هاصادرميکرد و برای هر نفريکه پول می پرداخت ويزه می خواست. ازين افراد بين 20000 تا 30000 دالر گرفته ميشد ، بعدا اين اشخاص قانونی به اروپا سفر ميکردند ، يک روز فرشته برای شان محفلی برپا ميکرد و سپس هر کدام را در کشور های مختلف بشمول سويدن جهت پناهندگی می فرستاد. اينکه آنها موفق به دريافت پناهندگی ميشدند ويا ميشوند ، مربوط فرشته نبوده ونيست. صرف رسانيدن آنها کافی بود.
  از قرار معلوم اصغری برطرف گردیده و ازکرسی معاون اداره امور پایين افتاده است ولی کسی نمی داند که ممکن هم اکنون ويا چند روز بعد دوباره به پابايستد. وی در اين مسايل چنان آبديده شده است که جوره ندراد. پيرامون کارنامه های درخشان زندگی ننگين وی بعدا معلومات مفصل ارائه خواهد شد.!!!!!!!!!!!!!
  يک خبر جالب ديگر اينکه زنیکه بنام شريفه حضرتی در سیویدن زندگی میکند نيز چند ماه قبل درميدان هوايی دوبی هنگام انتقال سنگ و دالر قاچاقی دستگيرشد و مدت سه ماه دردوبی زندانی بود. وکیل وی بعدازبدست آوردن ضمانت مالی اورا موقتا از بند رها کرد ولی اکنون ميگويند که محکمه حکم بازداشت مجدد خانم را صادر نموده است!!!!!!!!!!!!!
  خانم فرشته در ایام نوجوانی در زمان حاکميت حزب ديموکراتيک خلق به شوروی فرستاده شد. درآنزمان محصلین افغانی در شوروی سابق قاچاق دستمال زری وگل سیب ،پتلون کوبای ،کلاه روسی ، چاینک نکلی ، الماس روسی ، دالر وربل می کردند لذا قاچاقبری این خانم هم تازگی ندارد. کسی که یک پنی را دزدید صد دالر را هم دزدی می کنند. ترک عادت موجب مرض است، مشت نمونه خروار،این یک واقعیت است نه خصومت ونه افشا گری . آفتاب به دو انگشت پنهان نمی شود ،قاچاق آدم کار تازه این افراد نیست. در سويدن نيز "تارنما " ساخته است و " نهاد ...." را تاسيس نموده است. به همين علت و از برکت اين پيشه های جديد است که وی اکنون در داخل و خارج کشور " جايداد" های خوبی خريداری کرده است!!!!!!!!!!!!
  در زمانيکه احمدولی مسئول سفارت افغانستان در لندن بود ، به هزاران هزار دالر از درک فروش پاسپورت ، اعطای ويزه و تصديق هويت مهاجرين بدست آورد. تعدادی زيادی پاکستانی را در بدل پول هويت افغانی داد. گفته ميشود ، پولي را که ازين مدرک بدست آورد با "لطيف دزد" در هسپانيا يک هوتل خريده است( لطيف دزد پسر مامای شريفه جان است که در زمان مسعود معاون لوژيستيک وزارت دفاع بود . مسعود وی را جهت خريداری سامان آلات به دوبی فرستاد . وی با پول ها از دوبی فرار کرد و به هالند پناهنده شد و اکنون با احمدولی هوتلی را در هسپانيآ خريداری کرده است .) !!!!!!!!!!!
  در مورد قاچاق احمدضيا ، ويکی ليکس ( از قاچاق 52 مليون دالر ، سنگ های قيمتی و داشتن خانه های مليون دالری در دوبی ) بحد کافی افشاگری کرده است که ضرورت به تشريح دوباره نيست.!!!!!!!!!
  در جويی که آب رفته است بازهم آب می رود
  وقتی در مورد جنایت وجنایت کاران میخوانیم و میبینیم - موی براندام ما راست میګردد ولی هستند عده ای که خود را مدافع و توجیه کننده جنایت میدانند !!!!!!!!!!!!!!!
  کجایند انهاییکه چشمان شان را در برابر جنایت کاران می بندند ؟
  کجایند جنایتکار پلیدی که از خردوانی به کادیلاک و کروزین دوانی رسیده !!!!!!!!!!!!
  کجایند جنگ سا لا ران و جنایتکاران که همه خیانت ها برای ای اس ای ISI و پاکستان بوسیله فهیم پلید ، خلیلی پلید بسم الله محمدی پلید, احمدضیاء پلید, عطامحمدنور پلید که هزاران هزار جزیب زمین دولتی و مردم در ولایت بلخ است , جمیعت وحزب وحدت پلید, واسماعیل خان پلید صورت گرفته !!!!!!!!!!!!!
  کجایند عده از آنهاییکه با نام های مستعار زهر پاشی مینمایند وخود را مدافع استبداد جنگ سا لا ران و جنایتکاران ساخته اند؟
  شما می توانید بصورت مستقیم نظر خود را ارایه کنید:
  Kabul tel:
  0784035745
  0706818782
  0782109652
  0786611240
  0780031128
  (( شکرا له رحمانزی )) کابل پوهنتون د ژورناليزم محصل

 • شکرا له رحمانزی !!!
  لکۀ ننگی فساد اخلاقی , زنفروشی در فاحشه خانه فامیلی برجبین شکرا له رحمانزی در بگرام........!!!!
  در کون یا مقعد بی ننگ , بی غیرت , بی ناموس و اولاد سگ و جاسوس I.S.I مثل شکرا له رحمانزی هر هفته یک درخت سبز می شود آما با کما ل میل و افتخار زیر سایه اش می نشیند........!!!
  تو یک ادم چتل هستی محیط کابل را چتل ساختی من خو در روزنامه ها خواندم که عساکر امریکایی شب هشت هزار افغانی برای یک دختر باکره و شب چهار هزار برای یک خانم پرداخت می کنند در بگرام.....!!!
  پید ا کردن همه دختر ها و خانم ها را فامیل و شکرا له رحمانزی و خانم مقبولتش كه مرتکب فساد اخلاقی شده به دوش دارند, تو خو یک دلال استی , فاحشه خانه دارید و چتل هستی...!!
  مطابق اتهاما ت مطرح شده دوسیه فساد اخلاقی , زنفروشی در فاحشه خانه فامیلی شما در لوی څارنوالی
  زیر مطالعه است........!!!
  هر کسی که هستی بی غیرت , بی ناموس , اولاد سگ و جاسوس ای اس ای. ISI پاکستان هستی ...!!!
  رحمانزی حرامی این خیزک های آخری تان باشد , عنقریب چهره کثیف و پست تو جاسوس ای اس ای ISI پاکستان را به همه هموطنان عزیز رسوا می کنم ....!!!

 • من از لا بلای مطالعه پیام های چند تن متعصب و کور دل که در مورد مجاهدین با غرور این سرزمین چنین زبان بازی میکنند در یافتم که اینها درخانه مسلمان خو خیر اصلآ در در خانه انسان زندکی نکردین چنین پوچ کویی ها در زبان انسان مسلمان خو جور نمی آید کلآ بیانکر فامیل خودشان است اکرمسلمان باشند پس باید به زنده کی نامه رسول الله مراجعه کنند که آیا در مورد ابوجهل و ابولهب و غیره دشمنان اسلام چنین اظهار نظر نموده است ؟ معلوم است که جواب نخیر است پس این خود نمایانکر بیدینی و بی عزتی آنهاست. و دیکر اینکه از اینکونه سخنها زیاد درباره مسلمان ها کفته شده و حتی رسول الله هم سختر ازین توهین شده است . من پیام به آنها میکویم که مجاهدین و سران آنهارا خدا عزت داده که به عو عو شما از آن چیزی کاسته نمیشود در نهایت بمیرید به همین غیز و تعصبتان و باید هم بدانید که نسل در نسل مجاهدین در افغانستان در دراس قدرت قرار خوهند کرفت .

 • توبه خدا!!! راستی میگن که کاروان که سرچپه شد باز.... سر قطار میشود، یعنی کسیکه حتا خواندن و نوشتن را هنوز درست بلد نیست حرف خود را نمیداند، رتبه اعلی مارشالی که اصلاً زیبنده این مرغ باز و سگ باز نیست، اعطا گردیده آیا همین است عدالت؟

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس