IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

loading...

صفحه نخست > عکس > عکس هایی از جنایت برادران کرزی در قرغه

عکس هایی از جنایت برادران کرزی در قرغه

کشته شدن 14 غیر نظامی دستاورد امروز تروریست های افغان بود!
جمعه 22 جون 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

کشته شدن 14 غیر نظامی دستاورد امروز تروریست های افغان بود! این تروریست ها که کرزی خود آنان را برادران خود می خواند، هر روز در گوشه و کنار افغانستان دست به جنایت می زنند و کرزی و تیم وی نیز بصورت آشکار و پنهان، به دلیل اشتراکات قومی قبیله ای، از آنان حمایت می کند.

عکس از اسوشیتد پرس






loading...
loading...

پيام‌ها

 • jena yatkar bayad be sezay aamalash bresad.

  repondre message

 • این است که کرزی میگوید تلفات ملکی کم شده فامیل کرزی به هیچ کس
  رحم نمیکنند.حتی قران مجید را هم به آتش میکشانند.به این میگویند طالب
  انسان کش وحشی .

  repondre message

 • baradaran narazi karzay waqean ki mardom pashtun najes tarin adamhayi roy zamin astan marg bar en qoran khora

  repondre message

 • ای پشتون های تروریست و آدم کش
  خدا انشاالله پشتون را از روی زمین گم کند

  repondre message

 • متاسفانه درطول چندسال که میبینیم برادران کرزی خان روزبه روزوحشی گری شان زیادشده آبروی برادرکلانش(حامد)رابرده واورابه یک مداری تبدیل کرده که جزحرافی وبازی دادن عوام نیست.

  repondre message

 • این جنایت توسط دوستان و نزدیکان کرزی خان و گلبدین خان صورت گرفته ولی نام از طالبان که آنها هم کمتر از حزب اسلامی نیستند میبرند . همین حالا افراد گلبدین جنایت کار در ارغندی ٬ پغمان ٬ و شکردره جابجا شده منتظر فرمان برادران شان که در ارگ قرارگاه دارند میباشند.

  repondre message

 • متاسفانه کوردلان تاریخ یگانه تفریگاه ملت مظلوم ما را -اسایش وسعادت مردم ما هم دیده نتوانستند مانند خفاشان درشب تار بالای این ساحه دیدنی یورش بردند مردم خسته ما را به خاک وخون کشیدن وبر دفتر خود لکه سیاه دیگر ترسیم نمودتد روح شهدای این حادثه شاد و یادش گرامی باد ! 

  repondre message

 • bayad mellat bedar shawad wa har chashme khodash ra masool bedanad wa har koja ke neshane az een harmi haye talebnoma dedand ya khod eqdam konand ya ba police etla dehand

  repondre message

 • در حالیکه اصلی باشنده افغانستان پشتون است مگر تمام اقوام که باقایای مغول به آنها دعای بد میکند. اگر واقعآ به فساد اخلاقی به قرغه نمیرفتید ساعت 12 بجه شب در آن جا چی می کرد از برکت پشتون است که افغانستان تا حال باقی مانده و اگر نمیبود پاکستان و ایران همرای همه کثافت شما را می خورد. هر کس که جنایت کند او پشتون نیست. پشتون کثافت نیست و وحشی هم نیست با غیرت است

  repondre message

 • سلام به همه تان:
  پشتون در سر کسی میخ 5 اینچی را نزده سینه زن را برای مرد پخته نگرده از باقایای ازبک خان و چنگیز نیست غلامی نکرده به دین عیسویت رجوع نکرده در شهر خود کلیسا نساخته.

  repondre message

  • خالد جانه! پختو جماعت دشمن انسانیت و تمدن است و این گپ های میخ چند انچی و کندن سینه زنان خو پیشش هیچ است. برای جماعت پشاتنه فقط سر بریدن و حلال کردن و توحش به سویه جنگلات مطرح است و نشانه غرور و مایه اپتخارشان است!

 • ببخشید اپتخار نسیت فکر می کنم که افتخار باشد. تشکر دوست عزیز ما تمام ما اففان هستیم و از یک اففانستان و حالا که جنایت هر کس می کند و گناه آنرا به دوش پشتون می اندازد !

  repondre message

 • خالد جان تو راست میگویی
  این هزاره هایند که با انتحار ومکتب سوزی و زن ستیزی و راهزنی وگوش و بینی بریدن ها ومسموم کردن بچه های مکتب و و و و و و و و و و و و و آبروی این کشوررا برده اند.
  اما اگر خودرا از دید دنیا بنگرید .امروز پشتون یعنی وحشی ترین حیوان.یعنی بوزینه های که به شکل انسان خلق شده اند یعنی بدترین جناور.
  اگر شما کمی غیرت و شهامت میداشتید با یک انتحار ملی نسل مردار تان را از روی زمین خدا پاک میکردید.اگر غیرت میداشتید چچنی ها عربها پاکستانی ها ایرانی عربها هارا به خانه ها و زیر لحاف زنان تان جای نمیدادید.اگر غیرت میداشتید برای خوشنودی پاکستان و عرب هموطنان تان را قتل عام نمیکردید.دیگه هرکسی بگوید برای شما نمیزیبد که از غیرت و مردانگی بگویید .نر وماده تان را بیرون مرزی ها استفاده میکنند.همی که شمارا اوغان خر میگویند خیلی نام خوبی برای شما ماندند.ولی خر بیچاره چه گناه کرده؟هیچ

  repondre message

 • بنظر من نوشته های غژدی زاده و خالد هردو از روی بیعقلی هست
  نه همه پشتون ها وحشی و بی عزت هست نه هزاره ها میخ را برسر کسی زده است این هزاره ها خوب بلد است که جای میخ در کجاست.اگر هردو طرف شما مرد هستید و دیوانه نیستید بیایید با فکر آرام با هم اعتراض کنید و سنجیده حرف بزنید .این حرفا هیچ گره را باز نمیکند که شما میگویید.

  repondre message

 • به گفته اشخاصکه در محل حادثه قرارداشتند- سازماندهی این چنایت از داخل هوتل صورتکرفته بود و بدون رهبری از داخل و دست داشتن مقامات امنتیتی چنین چنایاتی صورت نمیگیرد. بدون شک مزدوران کوش بفرمان پاکستان (اوغانای بیفرهنگ) که امروزه حرف اول را در حکومت میزنند و - رهبری چنین چنایات را بدست دارند.

  repondre message

 • غژدی هستی یا غژگاو هستی یکی خو نام تو از انسان نسیت و دیگر شما باقایای چنگیز هستیند و چنگیز خودش اولاد انسان نبود من در این جاه از کسی نماینده گی نمی کنم صرف به باشنده گان اصلی این مملکیت که پشتون است توهین را دوست ندارم اگر در باره نسل خود به معلومات بیشتر ضرورت داشتی میتوانی به E-mail من روان کو در باره اصلیت شما به شما معلومات بدهم.
  که از چشم های سرخ اش تمام جهان می ترسد او پشتون است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  repondre message

 • زور پشتون است که امتو میکند . کس مرد است که در مقابل پشتون ایستاده شود کس است که حتا دم یک کار پشتون را بگیرید .... در پشت صحنه گپ زدن آسان است مرد کس است که در نبرد بیاید
  هزاره تا حالا خود را نشناخت خدا را نشناخت بس وطن را چگونه خواهد شناخت آه
  یک طالب بسته یک ولایت به سر میکند آیا کدام مرد و یا نر دیگه است که جلوش بگیرید آه

  repondre message

  • تو که می گی هزاره خود را نشناخت خدا را نشناخت. شما پشتون ها که هر روز انتحاری می کنید و طفل و زن و مردم بی گناه را می کشید پس خدا را شناخته اید؟ خدا کجا گفته است که انسان های بیگناه را بکشید؟ خداوند شما قوم را در قرآن لعنت کرده است چون شما از کشتن انسان های بی گناه لذت بی برید.

 • تو قرآن شریف را میفهمی .... در کجا قرآن شریف آمده که رفتن به کربلا هم یک جز از حج است .
  پشتون قوم است که از شروع تشکیل افغانستان تا حالا حکومت و حکومتدار بوده... همیش پشتون رهبر و رهنمود افغانستان است و میباشد....
  اگر افغانستان بقسم یک خانه است بنا پشتون برادر بزرگ این فامیل است
  4 روز نمیشه خود را شناختن حالا وقت دست در رج مرج میزنین .....

  repondre message

  • for your information i should say, that Pashtoon are the popel who have sold Afghanistna to English, Russia, Pakistan and now to america, you are the bloody poeple who are slave of English, Russia, Pakistan and you talk about Quran and big brother in the family? shame to what you have done and what you have written.

 • نی کسی مرد نیست که در مقابل اوغان غول بایستد - بخاطریکه وقتی در مقابل انگلیس ایستادند - بار دوم نیز انگلیس و بد تر از آن هند برتانوی یا پاکستانیهای پنجابی امروز ی را نادر شاه آورد و بد تراز آن که با امضا در قرآن اسلامیت و انسانیت خود را اوغان نشان داد.
  باز هم با آوردن روس ما غیر اوغانا ایستادیم و با کشید ن روس و مزدور اوغان گاوش نجیب - بازهم پاکستانیهای پنجابی و عربستانی با حمایه سیاسی و تسلیحاتی و ملیون دالری کمک امریکا به آی اس آی - یک مزدور دیگر پشتون که حتی تا حال کسی نه صدایش را شنیده و نه هم او را دیده بنام ملاعمر را آورده و بعد از مقابله و مقاومت در برابر پاکستان با وجود ترور رهبر مقاومت - پاکستان نتوانست که مردان مقاومت را سرکوب نماید -و بازی ذیپری بنام مبارزه با تروریسم آغاز و یکباره سر و کله پشتونهای طالب نکتایی پوش از هیلوکوپترهای انگلیسی و امریکایی بیرون شده و قدرت را با شمشیر پنجاه کشور تصاحب نمودند و اینرا صد فیصد بیان میدارم که اگر درمقابل امریکا و پنجاه کشور غربی دیگر هم از طرف غیر پشتونها مقاومت صورت گیرد و آنها را مجبور به بیرون شدن بسازیم - اینبار حتمآ و صد فیصد کشور چین با یک ملیون سربازش یک قبیلوی بیفرهنگ دیگر را از طریق زمینی وارد کشور خواهد نمود و بازی همینطور با غیرتیهای کوه سلیمانی جریان خواهد داشت و این غیرتیها نه تنها که یکنفر شان با یک کشور خاص پیوند مزدوری را می بندند - بلکه هزاران جاهل و خاین این بیفرهنگها با ده ها کشور خورد و بزرگ درتماس بوده و خواستار بقدرت رسیدن خویش اند.

  repondre message

 • مرگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ بر اوغان کثیففففففففففففففففففف

  repondre message

 • من دیگر چیز نمی گویم صرف این قدر می گویم صرف پیشروی آیینه ایستاده شو و طرف قواره خود بیبین بعدآ قضاوت کو پشتون یی قهرمان ( شیر) باشنده اصلی این مملکت است یا بوله غین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  repondre message

 • دوستان عزیز شما قضاوت عجولانه می کنید در مورد ملیون ها انسان چی از پشتون ها یا از هزاره ها، تمام پشتون ها هم تمام بد نیست و تمام هزاه هاهم بد نیست یعنی خوب و بد تمام ملیت هادارند

  repondre message

 • afghanistan shinasan pas az tahghighati ka anjam dadand ba en natija rasidand ka ya pashton ha goom shawand az afghanistan ya afghnistan tajzia shawad bas.

  repondre message

پیام، نظر، تفسیر یا نقد؟

تعديل از پيش

اين سخنگاه از پيش تعديل مي‌شود: نظر شما پيش از تأييد مديران سايت ظاهر نخواهد شد.

كى هستيد؟
وصل
پيام شما

براى درست كردن پاراگراف، كافيست كه خط خالى ايجاد كنيد.

جستجو در کابل پرس