کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > کشتی واژگون: تعداد نجات یافتگان به 136 پناهجو رسید!

کشتی واژگون: تعداد نجات یافتگان به 136 پناهجو رسید!

چهار شنبه 27 جون 2012, بوسيله‌ى کابل پرس

بروز شده در ساعت 20.40 دقیقه به وقت کابل: سه صبح 28 جون به وقت کابل: برخی از منابع خبری نوشته اند که احتمالا سرنشینان کشتی غرق شده کمتر از 150 تن بوده که 136 تن توسط گروه های امداد نجات یافته اند و تنها غرق شدن یک تن تایید شده است.

بروز شده در ساعت 20.40 دقیقه به وقت کابل: طبق آخرین خبر منتشر شده، از 150 تن پناهجویی که در کشتی غرق شده بودند، 130 تن آنان نجات یافته، یک جسد بدست آمده و از سرنوشت 19 تن دیگر اطلاعی در دست نیست. هنور نیروهای امداد اندونزی، در جستجوی 19 تن دیگر هستند.

کشتی واژگون با 150 پناهجو؛ 125 تن نجات یافتند و یک تن غرق شده است!

چهار شنبه 27 جون 2012, بوسيله‌ى کابل پرس | افغانستان پرس

کابل پرس: رسانه های استرالیایی گزارش کرده اند که یک کشتی پناهجویان، امروز در مسیر جزیره ی کریسمس واژگون شده و تا هنگام نوشتن این خبر، از میان 150 سرنشین آن، تنها 125 تن نجات یافته اند. تاکنون غرق شدن یک پناهجو تایید شده و جستجوها برای یافتن سایر پناهجویان ادامه دارد.در میان این 150 پناهجو، کودکان و زنان نیز می باشند.

بیشتر پناهجویان غرق شده، پناهجویان افغانستانی می باشند.

در هفته ی اخیر، این دومین کشتی واژگون شده در مسیر اندونزی به استرالیا می باشد. روز 21 جون رسانه های خبری استرالیا و اندونزی از غرق شدن یک کشتی پناهجویان با 200 سرنشین خبر دادند. در این حادثه 110 تن نجات یافته و بقیه در آب غرق شدند.

واژگون شدن این دو کشتی و غرق شدن ده ها تن در آب های اندونزی و استرالیا، اکنون به موضوعی داغ در رسانه و محافل سیاسی استرالیا تبدیل شده است.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


51 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > کشتی واژگون: تعداد نجات یافتگان به 136 پناهجو رسید!

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.