کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > دیدگاه > جنایت كاران فاشیست و برتری طلبان قومی

جنایت كاران فاشیست و برتری طلبان قومی

پیام فدراسیون فرهنگی توركان افغانستان به مناسبت شهادت شهید احمد خان سمنگانی

يكشنبه 15 جولای 2012, بوسيله‌ى فدراسیون فرهنگی تورکان افغانستان

امروز خبر خون آلود و جنایت بی مانند و وحشیانه طالبان قاتل از شهر آی بیگ ولایت سمنگان، قلب های دردمند طرفداران صلح و آرامش را به لرزه درآورد.

احمد خان سمنگانی عضو اولوسی جرگه، عضو ارشد جبهه ملی، معاون حزب جنبش ملی اسلامی افغانستان، مجاهد راه آزادی وطن، قهرمان واقعی و فرزند غیور مردم افغانستان و ده ها تن انسان بی گناه و مظلوم دیگر در اثر یك حمله انتحاری نوكران زرخرید پاكستان و وهابیت منفور عربستان، كور دلان تاریخ، متعصبین قومی، زبانی، مذهبی و انحصار طلبان جاهل قدرت در محفل عروسی دختر جناب سمنگانی به شهادت رسیدند. انالله و انا الیه راجعون.

دشمنان صلح و آرامش با قتل فرزند برومند خلق افغانستان و ده ها تن انسان بی گناه و بی دفاع، یك بار دیگر چهره جانی خود را به نمایش گذاشتند. و یكبار دیگر به اثبات رسانیدند كه با طالب جهنمی صلح و آشتی غیر ممكن بوده و تلاشهای حلقات مظنون در چوكات دولت حامد كرزی بیهوده بوده و اینچنین افراد و اشخاص اغراض شوم انحصار طلبی قدرت را دنبال مینمایند و درین تلاشهای مغرضانه و قوم پرستانه، افراد “منقورت” را از اقوام دیگر استخدام نموده و در زیر موزیك خود می رقصاند. و الا با طالب به زبان طالب سخن گفته شود.

فدراسیون فرهنگی توركان افغانستان به نمایندگی از جامعه خلق تورك كشور، این جنایت وحشیانه طالب و طالب نما ها را به شدت تام محكوم نموده، حكومت حامد كرزی و گماشتگان “هیزم بیار” آنرا در ولایات توركستان زمین نیز در وقوع این جنایت تاریخی مقصور میداند. زیراكه طالبان آدم میكشند و آقای كرزی و حلقات معلوم الحال مربوطه ایشان طالبان را به عنوان برادر خطاب نموده و آنها را در ادامه انجام جنایات تشویق مینماید.

فدراسیون فرهنگی توركان افغانستان تسلیت، همدردی و غمشریكی خود را به بازماندگان مجاهد شهید احمد خان سمنگانی و خانواده های دیگر قربانیان این حادثه تكان دهنده ابراز نموده، صبر جمیل از خداوند متعال استدعا مینماید. از خداوند تبارك و تعالی میخواهیم تا زخمی های این عمل شیطانی بزودی شفا یابند. و از مردم شریف و صلح دوست دعوت مینمائیم كه در برابر مكر و حیله دشمنان صلح و آرامش، هوشیاری را از دست نداده و صفوف خود را بیشتر از هر وقت دیگر در برابر دسایس و توطئه های انحصار طلبان قدرت فشرده تر سازند.

بگذار خون شهید احمد خان سمنگانی و دیگر قربانیان جنایت كاران فاشیست و برتری طلبان قومی، مقاومت و مجادله مردم صلح دوست را به خاطر برابری، برادری، عدالت اجتماعی و صلح دایمی در افغانستان استحكام بخشد.

از طرف هیئت رهبری فدرسیون فرهنگی توركان افغانستان

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


73 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > دیدگاه > جنایت كاران فاشیست و برتری طلبان قومی

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • ترور از اسلام نیست ونزدافریدگار ترورکار مسلماً مسلم نمی باشد.جهل این نابکاران مرکب است و ماده لج بازی شان آن اندازه غلیظ است که اگر پیامبر مکی هم براینان ظاهر شود او را هم ترور می کنند

    آنلاين بنگريد : http://ندارد

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.