کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > فرهنگی > فوران گوزن، دفتری از شعرهای کامران میرهزار به اسپانیایی ترجمه و منتشر (...)

فوران گوزن، دفتری از شعرهای کامران میرهزار به اسپانیایی ترجمه و منتشر شد!

يكشنبه 12 اوت 2012, بوسيله‌ى کابل پرس

تمام ترجمه هاى اين مقاله : [English] [فارسى]

کابل پرس: بتازگی کتابی با عنوان Chorro De Ciervos (فَوَران گوزن) که دفتری از شعرهای کوتاه و بلند کامران میرهزار می باشد، به زبان اسپانیایی ترجمه و توسط انتشارات Full Page Publishing در نیویورک در اندازه ی جیبی به بازار کتاب آمد. تعدادی از شعر های کتاب فوران گوزن توسط مانوئل لیناس مترجم اسپانیایی و تعدادی توسط رافوئل پاتینی شاعر کلمبیایی از زبان های دری و انگلیسی ترجمه شده است. این کتاب به دو شیوه ی سنتی و شیوه ی جدید "پرینت آن دمند" موجود می باشد. در شیوه ی "پرینت آن دمند" کتاب فوران گوزن در فروشگاه های بزرگ اینترنتی مانند آمازون قرار گرفته و کتاب پس از خرید توسط مشتری چاپ شده و به آدرس او پست می شود. نسخه ی الکترونیکی (E-Book) این کتاب نیز بزودی در دسترس خوانندگان اسپانیایی قرار خواهد گرفت.

این کتاب به شیوه ی سنتی نیز تا آخر ماه جاری میلادی در دو هزار نسخه چاپ شده و به کتابفروشی های متعبر کشورهای آمریکایی لاتین و اسپانیا فرستاده می شود.

Chorro De Ciervos (Spanish Edition)
ISBN-10: 0983770840
ISBN-13: 978-0983770848

وب سایت رسمی کامران میرهزار

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


52 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > فرهنگی > فوران گوزن، دفتری از شعرهای کامران میرهزار به اسپانیایی ترجمه و منتشر (...)

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.