صفحه نخست > دیدگاه > نسل جدید از نظام های شاهی بیزار است!

نسل جدید از نظام های شاهی بیزار است!

خلاف آنچه در افغانستان یکی با کارنامه سیاه بابای ملت می شود.
لیزا سروش
يكشنبه 26 آگوست 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

انتشار عکس های پرنس هری که سراسر دنیا و کاربران اینترنت و بويژه گوگل را به خود جذب کرده نشان میدهد که نسل جدید می خواهد خود را از شر سلطنتی ها نجات دهد ، خلاف آنچه در افغانستان یکی با کارنامه سیاه بابای ملت می شود.

پرنس هری ، برهنه در حال بازی بیلیارد، با یک زن برهنه است. پرنس، چندیست انچه خلاف توقع ظاهری خاندان شاهی انگلیس است انجام میدهد. انتشارعکس های کاملا برهنه وی دراین روزها زبان زد مردم بخصوص بریتانوی ها شده و مردم هر جا دنبال گوگل و( تی ام زی ) هستند تا تصاویر شهزاده را ببینند.

هر چند هیچ خبری در واکنش ، از زبان این خاندان نشر نشده ولی جنجال در میان سلطنتی ها ایجاد شده و خشم رسانه های انگلیسی را نیز برانگیخته است. یکی از فعالین حقوق بشردر انگلیس در ایملی به من نوشته" کمیسون شکایات رسانه ها ، به بهانه تعرض به حریم خصوصی تلاش دارد که رسانه را از نشر این عکس ها درحالیکه بعضی رسانه های چاپی و انترنتی انگلیس آنرا نشر کرده مانع شود و پولیس هم تلاش دارد تا نشر کننده گلن این عکس ها در فیس بوک را تحت تعقیب قراردهد. این در حالیست که این کشور به اصطلاع مدافع دیموکراسی وآزادی بیان همواره کشور های ناقض آزادی بیان راانتقاد می نمایند .

سردبیر سابق "نیوز آو د ورلد" ، که اخیرا رسانه اش در ارتباط با شنود تلفنی مسدود شد ،گفته است "تصمیم کلی مبنی بر اینکه این عکس ها استفاده نشود، نشان می دهد که کمیته تحقیق و تفحص لوینسون، مطبوعات بریتانیا را تبدیل به "مطبوعات خنثی" کرده است . شاهزاده هری، نیز با کمیسیون رسیدگی به شکایات مطبوعاتی تماس گرفته که باید از نشر این عکس ها مطبوعات را مانع شوند.

پرنس، در هوتلی در لاس ویگاس کلفورنیا ، امریکا که گفته می شود هر شب باید 500 پاوند برای اجاره اش پرداخت میکرد برای سپری کردن رزو های رخصتی بود که عکس هایش توسط کمره مخفی گرفته وبعد از پایگاه انترنت تی ام زی ، امریکایی نشرشد. این پایگاه موضوعات عادی را نشر نمیکند.

مردم بریتانیا که سالانه مجبور به پرداخت 120 ملیون پوند به خاطر حفظ امنیت این خاندان هستند حالا این سوال برایشان است که محافظین وی چطور نتوانستند عیاشی شهزاده را از چشم دوربین پنهان نمایند.

هری ، جوانترین پسر چارلز پرنس ولز و دایانا پرنسس ولز ، تنها فرد خاندان ملکه بریتانیا نیست که دنبال خوشگذارنی باشد بلکه روابط پنهانی چالز با كاملیا پاركر سبب شد که دایانا از وی طلاق بگیرد و سر انجام آشنایی دایانا با (دودی الفاید) ثروتمند مصری ، باعث مرگش به صورت مرموز شد و تا به امروز حادثه سوال برانگیر و بی پاسخ است ومردم انگلستان خانواده سلطنتی را مسئول مرگ او می دانند.

پرنس هری درارتش خدمت می کند، وی 77 روز در جنگ افغانستان به عنوان یک سرباز نیزحضور داشته . حالا سوالاتی که در ذهن هر خواننده و به خصوص مردم انگلیس خطور خواهد کرد اینست که موقف وی در ارتش بریتانیا و خدمات بشری اش که وی شهرت خوب از این بابت کسب کرده ،بعد از این چی گونه خواهد بود؟

آنلاین :
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • انتشار عکسهای برهنه مانند این مناسب نیست. این سایت دارد به بیراهه می رود.

 • بلی! انگلیسها از شاه وشاه پرستی بیزار شده اند . برای عربهای جاهل و احمق افسوس باید خورد که خانواده های شاهی و جمبوری -شاهی در عیاشی و هوسرانی روی اعضای فامیل شاهی انگیس راشسته اند. ولی یک عرب هم حتی با خودش جراءت گفتن فحشا وغلام بازی شهزادگان عرب را ندارند.یکسال واندی قبل یکی از شاهزاده های سعودی در یک هوتل لوکس انگلستان مست می کند واز عشقبازی با دختران چهارده ساله که همواره از چهار گوشه جهان برای خوشگزرانی اینها تدارک دیده میشود، خستهودلگیر شده بناا" به رسم اجداد شتر سوار ودزد خود می خواهد با پسر جوان خدمتگار خودش لواط کند .وقتی خدمتکار حاضر نه میشود با مشت ولگد آنقدر به سر وصورتش میکوبد تا اورا بیوش کند وبعد چون حیوان وحشی به وی تجاوز جنسی میکند پس از آن او را میکشد.بعدش شاه صعودی دوسیه اش را از مقامات انگلیس خریده مانند هزاران جنایت دیگر شان سر پوش میگذارد.و پول نفت را حیف ومیل میکنند .مردم را درمساجد به نماز های اجبار مصروف شنیدن دروغ های ملا های جیره خوار وهابی نگهمیدارند تا خودشان حال کنند.کی باشد که عکسهای اینچنینی از اینها هم رسانه یی شوند.

 • قای عزیز!
  ما عکسهای کفار را شرم میدانیم که نشر شوند پی رسد به اینکه یک زمان کلمه طیبه گفته باشد.
  همپنان در میان دختران چارده ساله که شهزاده سعودی با او عشق می ورزید یکی هم خواهرک شما بود.

  • اریا! عکس لوچ سیل نمیکنی اما به ناموس مردم فحش میدهی. این را منطق افغانی میگویند.افرین بر تربیت اسلامی شما. در یتیم خانه کلان شدی یا خانه پدرت؟

 • گو خوردی اریا همرای اسلامت
  بی منطق با نظر دادن ات
  لعنت به شاه ها و خاندان ان نعلت به طرفداران شاه هر چه در روی زمین است
  تمام فساد زیر پای خاندان شا هی است .

 • سلام
  بسیار حالب است این عیاش ها امده که افغانستان را امنیت بسازند ولی خودشان امنتیت ندارند . امنیت خودشان را محافظین شان نمیگرد ولی این چی جالب که امده امنیت کرزی بیدر ، سپنتا بیدر ، خلیلی ، فمیم و قسم و قانونی و سگ وسگر دیگر را بگیرند .
  حالا عقل به سرتان بیاید که همین قسم امنیت شما را هم میگیرند . چی این قستم عکس بگیری چی کسی را بکشی دو روی یک سکه وقتی محافظ از تو بیزار بود هی چی مشیه . از شما فوم کثیف ( ادمکاشان) هم مردم بیزار است

 • خانم لیزا نمی دانم این موضوع چه جذابیت برای تان داشت که زیر نام تان عکس های برهنه نشر کنید، آیا خواسته اید پرنس را بدنام کنید یا خود را؟ برای یک غربی یک امر عادی و نشر عکس برهنه از سوی یک دختر شرم آور است ، این یک مسله فردی است به شاهی و جمهوری مربوط نمی شود، در کشور های اسلامی نیز چنین اتفاقات افتاده است، اما ماشاالله دختر های ما هم بسیار پیشرفت کرده اند که عکس های برهنه نشر می کنند، از برکت رژیم اسلامی کرزی٠

 • اگر به جای اسم علی اسم خود را می نوشتی خوب بود !!! دلیل دارد میدانم چیست .

 • آقای میرهزار شاید این عکس های سکس را برای بدنامی سایت شما فرستاده باشند و خودت چگونه حاضر شدی این عکسها را نشر کنی، نشر این گونه عکسها نمونۀ مدرنیسم نیست جز بی حیایی و سطح پایین سویه، ما درد های جامعه خود را دوا کنیم ٠

  آنلاین : پ

 • سلامت شاه!!! اوتوره شهزاده هری سوار شوه! گپ ده کجا و و تو از چه حرف میزنی!

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس