کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کابل پرس افشا می کند > سندی از ارتباط مستقیم مقامات طالبان با شبکه استخبارات نظامی پاکستان

سندی از ارتباط مستقیم مقامات طالبان با شبکه استخبارات نظامی پاکستان

گرچه در ارتباط مستقیم و سرسپردگی گروه تروریستی طالبان به شبکه های استخباراتی بويژه شبکه استخبارات پاکستان جای هیچ تردیدی وجود ندارد، با این وجود سند ارایه شده در زیر بخوبی بار دیگر از این ارتباط مستقیم پرده بر می دارد.

پنج شنبه 30 آگوست 2012, بوسيله‌ى امضا محفوظ است

تمام ترجمه هاى اين مقاله : [English] [فارسى]

گرچه در ارتباط مستقیم و سرسپردگی گروه تروریستی طالبان به شبکه های استخباراتی بويژه شبکه استخبارات پاکستان جای هیچ تردیدی وجود ندارد، با این وجود سند ارایه شده در زیر بخوبی بار دیگر از این ارتباط مستقیم پرده بر می دارد. طبق آنچه در این سند با دستخط و امضای ملا عبدالرحیم والی طالبان در هلمند آمده (28 می 2008)، او از یکی از مقام های بلند پایه استخبارات نظامی پاکستان "ام. آی" می خواهد به دو موتری که مواد لازم طالبان را از مسیر نوشکی و دالبندین ایالت بلوچستان پاکستان با خود حمل می کنند اجازه ی ورود بدهد. این موترها با مشخصات زیر بوده اند:

Vehicle black color 4x4, Vigo model 2006, plate No. Karachi Sindh CK ( 8091 )
Vehicle silver color Hi-Lux 4x4, Model 2003, plate No. Sindh Karachi CH ( 9316 )

اصل این نامه به زبان اردو می باشد.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans"امضا محفوظ است" برای کسانی ایجاد شده که نمی خواهند هویت و نام آنان در کابل پرس افشا شود. "امضا محفوظ است" مربوط به یک نویسنده نمی باشد و ممکن است نویسندگان زیادی از این امضا استفاده کنند. تشخیص اینکه چه کسانی می توانند از "امضا محفوظ است" استفاده کنند، پس از درخواست نویسنده، بر عهده کابل پرس است.
60 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کابل پرس افشا می کند > سندی از ارتباط مستقیم مقامات طالبان با شبکه استخبارات نظامی پاکستان

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • همه میدانند که طالبان کی ها هستند ولی جامعه جهانی در گروی یک قدرت قرار دار، بنا همه مهر خاموشی را بر لب نهادند ولی مردم بیچاره ما را قربانی این سیاسیت های استعمار گرانه قرن بیست ویکم آن کرده اند و آنچه را که بخود نمیپسند بنام دیموکراسی برای مردم ما تحفه میدهند. بنظر من تا زمان که ما خودمان اصلاح نشنویم و باچشم باز و قلب پر از حب وطن در مورد مردم و وطن خود فکر نکنیم این حالت ادامه خواهد داشت.

 • چندین سال است که طالبک ها زن ها ی فاحشه واری زیر جنرالان چتلستان خواب است وسک دهن دروازه پاکستان است ضرور ت به سند نیست دنیا این را میداند

 • ملا عمره خدایدی تباه او برباد کره . خپل وطن - خپل کور ورانوی خپل خلک
  وژنی . خدای خبر چی خپله شخه بدی خومره دی ای اس ای جنرالانو رقصولی وی .خو دومره مایم کاشکی چی ته پشتون نوای او موژ ته تر تا هغه سور امریکایی شه دی .

  • دیروز خو ملا کور را غازی میگفتید , امیر المومین لقب داده بودید, غازی استقلال طلب معرفی میکردید , روزی نیست که اوغان زنان مردادن اطفال را گردن نزنند یا بگفته اوغانها حلال نکنند ............

 • سحرپرنیان:‌ از افغانستان خارج نشده ام
  http://www.hazarapeople.com/fa/?p=13848otten

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.