کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > کنفرانس زبان دری/ فارسی برای آموزگاران و پدران و مادران در ناروی برگزار می (...)

کنفرانس زبان دری/ فارسی برای آموزگاران و پدران و مادران در ناروی برگزار می شود!

دو شنبه 1 اكتبر 2012, بوسيله‌ى کابل پرس خبری

کابل پرس: مرکز ملی آموزش چند فرهنگی در ناروی در ماه نوامبر سال روان میلادی کنفرانس ملی زبان مادری را در شهر غربی این کشور "برگن" برگزار می کند.


در اعلامیه ای که در سایت رسمی این مرکز نشر شده آمده که این کنفرانس دو روز خواهد بود و برای ارتقای ظرفیت های آموزشی دانش آموزان و پدران و مادران آن ها که زبان های مادری شان عربی، دری/ فارسی، پولندی، روسی، سومالیایی، تامیل، تورکی و اردو در روزهای 19 و 20 نوامبر برگزار می شود. روز نخست این کنفرانس به شکل عمومی و با حضور آموزگاران و کارشناسان آموزشی برگزار خواهد شد. روز دوم کنفرانس نیز آموزگاران زبان های یاد شده در ناروی و پدران و مادران می توانند در این کنفرانس شرکت کنند. در کنفرانس دری/ فارسی همچنین آموزگاران و کارشناسانی از کشور سویدن نیز اشتراک خواهند داشت.

مرکز ملی آموزش چند فرهنگی ناروی دارای سایتی بنام زبان مادری (http://www.morsmal.no) می باشد که در آن محتوای آموزشی در کودکستان و مکاتب ناروی به زبان مادری گنجانده می شود.

این مرکز از آموزگاران زبان دری و آموزگاران دو زبانه در ناروی و پدران و مادران خواسته است در کنفرانس ملی زبان مادری اشتراک فعال داشته باشند. علاقمندان می توانند برای ثبت نام و شرکت در کنفرانس اینجا را کلیک کنند.

برگن یکی از بزرگترین شهرهای کشور ناروی و مرکز مهم آموزشی و تجاری این کشور است. از این شهر به دلیل داشتن مناظر طبیعی فوق العاده به عنوان یکی از زیباترین شهرهای اروپایی یاد می شود.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


53 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > کنفرانس زبان دری/ فارسی برای آموزگاران و پدران و مادران در ناروی برگزار می (...)

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.