کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > یک پناهنده ی افغانستانی به شکل مشکوکی در ایتالیا به قتل رسید

یک پناهنده ی افغانستانی به شکل مشکوکی در ایتالیا به قتل رسید

يكشنبه 28 اكتبر 2012, بوسيله‌ى بصیر آهنگ

قربانعلی 28 ساله شهروند افغانستان که از چند سال بدینسو در ایتالیا پناهنده شده بود، در شمال این کشور به قتل رسیده است. پلیس جنایی شهر وریزی در شمال ایتالیا دیشب جنازه ی قربانعلی را در آپارتمانش واقع در خیابان "Gozzano" واقع در شهرک"Busto Arsizio" پیدا کرد.

اطلاعات کمی که پس از ورود پلیس در اختیار خبر نگاران گذاشته شده است نشان می دهد که این پناهنده ی افغانستانی حد اقل دو هفته پیش به قتل رسیده است. با آنکه گفته می شود قاتل یا قاتلان کوشش نموده اند تا آثار جرم را پاکسازی کنند؛ اما پلیس اثرات مختلف از لکه های خون را پیدا نموده اند که نشان می دهد این قتل عمدی بوده است.

کسانی که این پناهنده ی افغانستانی را می شناخته اند، می گویند که این شخص باهیچ کسی دشمنی شخصی نداشته و با پناهجویان افغانستانی هم ارتباطی زیادی نداشته است. از سوی دیگر در آخرین اطلاعاتی که رسانه ی محلی شهر وریزی منتشرکرده، گفته شده است که قربانعلی در آپارتمانش با یک دوستش زندگی می کرده که او هم خارجی بوده است، اما اکنون پلیس نتوانسته رد پایی از این شخص پیدا کند.

بنا براین گمانه زنی های وجود دارد که این پناهجوی افغانستانی توسط دوستش که هم خانه ی او نیز بوده به قتل رسیده باشد.

با این حال پلیس جنایی شهر وریزی به خبرنگاران گفته است که نظر به اینکه اکثر آثار جرم از محل پاکسازی شده؛ کار شناسایی قاتل دشوار گردیده است. ازسوی دیگر با توجه به اینکه بیش از دوهفته از وقوع قتل گذشته و به گفته ی پلیس بدن مقتول نحوا دچار تجزیه شده است، به مشکل می توان علت قتل و یاهم آثار ضربه ویازخمی را که منجر به مرگ این پناهجوی افغانستانی شده است را تشخیص داد.
این اولین بار است که یک پناهجوی افغانستانی در ایتالیا اینگونه به قتل می رسد.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


44 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > یک پناهنده ی افغانستانی به شکل مشکوکی در ایتالیا به قتل رسید

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • اکثر پناهجویان که به نام هزاره در کشور های اروپایی و استرالیا درخواست پناهند‍‍گی میکنند مانند داکترحسین علی یاسا معاون سابق جبهه ملی در چتلستان خانه و فامیل دارند و کارت شناخت پاکستانی در جیب های شان است. فقط در وقت پناه میگویند که از افغانستان میباشند.
    داکتر علی یاسا نه تنها
    که ثابت شد پاکستانی است بلکه ثابت شد که عضو ای اس آی و برادرش یکی از افسران عالیرتبه قوای نظامی چتلستان است مگر این دولت مزدور مسله را تعقیب نکردند و او بعد از آزادی از ریاست امنیت ملی دوباره به چتلستان رفت

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.