صفحه نخست > کارتون > یک بام و دو هوا

یک بام و دو هوا

طالع را ببین یکی مه هستم که از در آمد کار روز های جمعه ام در یک سال 320000هزاردالر خانه خریدیم و یکی این فقیر ها هستند که از شنبه تا جمعه هفته پر در خاکروبه کشکلک می کنندو یک شانزه پولی هم تا حالی پیدا کرده نتوانستن
ذ. شمس
سه شنبه 30 اكتبر 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

من در ده سال يک ميليون دالر به دست آوردم، کسانى در نظام هستند که در يک روز يک ميليون دالر به دست مى آورند.
" حضرت عمر زاخيلوال "

این اتهام ها بی اساس بوده و در حال حاضر در حساب بانکی ام تنها نزديك به 300 هزار دالر موجود است که پول شخصی ام می باشد.
" حضرت عمر زاخيلوال "

من یک زندگی فامیلی دارم. در افغانستان فامیل من عواید دارد، تنها از معاشات همشیره‌ها و برادران من با وجودی‌که از ارگان‌های بیرون حکومت معاش می‌گیرند، در حدود 40 هزار دالر در ماه عاید دارند.
" حضرت عمر زاخيلوال "

.

واژه های کلیدی
آنلاين بنگريد :
loading...
loading...

پيام‌ها

 • ein binamoos dozd dar canada az beekari wa goshnagi az komak haye marastoon marastoon naan mikhord wa hala eddaa mikonad ke rooz-e yako-neem hazar maash dashta.

  repondre message

 • برادران این مسکین امده بود با سه بکس یکی برای خودش که باید پر میشد دیگری برای همسرش و سومی برای شخصی که مقررش کرده بود. حالا تقریبا همه در حال پر شدن هستند. پس بگذارید بعد از پر شدن به فکر شما هم باشد. یعنی به فکر تعویض مقام او به شخصی دیگری که او هم با سه بکس خواهد امد نباشید. وسلام

  repondre message

 • این دالر های خون و خیانت است، این دالر های لیلام افغانستان عزیزم به بیکانگان است، این دالر ها حق ملت فقیر و ستمدیده افغانستان است، که هرکدام شما وطنفروشان به جیب های تان میریزید. روزیکه باداران تان از افغانستان بیرون روند، شما کثیف ها نیز دوباره به جاهای امن کوچ میکنید. بازهم این مردم بیچاره خواهند ماند و ظلم طالبان و برادران جهادی شان بالای این مردم. ما ظلم هردو سیاه دلان را هریک جداگانه با پوست و استخوان خود تجربه کردیم. وای به آنروزیکه اینها ( برادران کوچک با برادران بزرگ شان) اینبار در توافق با همدیگر بر ما حاکمیت کنند.
  به امید روزیکه که شما جانیان و وطنفروشان مقابل محکمه مردم ستمدیده این کشور کشانیده شوید.

  repondre message

 • من از نزدیک خبر دارم که برادر و خواهر این کثیف در وزارت مالیه کشور در پوست های کلیدی به معاش خیلی بالا کار می کنند
  این بی شرف بخاطر خدمت به کشور نامده بل به خاطر تباهی مردم ما پا لچ کرده است

  repondre message

 • خداانتقام مردم افغانستان را ازاین دزدان مافیای (( محقق , احمد ضيا مسعود , فهیم , عبدالله عبدالله, امر الله, خلیلی,و احمد و لی مسعود )) بگیرد.........!!!
  این جانیان , وطنفروشان و بی شرفآن به خاطر تباهی مردم ما پا لچ کرده است.............!!!
  به نظر من وقت ان رسیده است که وزارت مالیه را ترک گفته به چتل کاریهای تان پایان بدهید.......!!!!
  0784035745
  0706818782
  0782109652
  0786611240
  0780031128
  (( شکرا له رحمانزی )) کابل پوهنتون د ژورناليزم محصل

  repondre message

 • سلام به تمام پیامگذاران سایت خبری کابل پرس!
  با تاسف فراوان درین اواخر اطلاع دریافت کردم که از نام و ادرسم یکی از اشخاص که دیدگاه خیلی خراب در مورد رهبران نهایت عزیز کشور و مقدسات دین مبین اسلام دارد و بارها تلاش ورزیده است تا از نام من سوی استفاده نموده و نظریات خاصمانه خویش را از ادرس من نشر نماید و تا اکنون چندین بار نشر کرده است. بناء از تمام پیام گذاران عزیز و خوانندگان گرانقدر و بالخصوص از اداره سایت کابل پرس خواهشمندم تا درجلوگیری ازین گونه اعمال خاصمه بنده را یاری رسانند. و همچنان از تمام کسانیکه درین نوشته های کثیف مورد توهین قرار گرفته اند معذرت میخواهم و به زودترین فرصت این شخصی استفاده جو و مخرب را پیدا نمود و با کمک و همکاری همین سایت افشاء خواهم نمود.
  بااحترام
  شکراله رحمانزی

  repondre message

 • دستپرورده ای اس ای تو شکراله خنزیرزوی تو خو دلال استی نمره های تلفون نفری هایت را همیشه میتی آفرین.....!!!!
  راست میگویی تاریخ بعد از این بی رحمانه است زیرا دیگر اوغان نمتواند آنرا جعل و دروغ بنویسد و بعد از ین رویداد ها حقیقی نوشته میشود,,,,,,,!!!!
  گو میخورید که در ارتباط به شخصیت های جهادی کشورو جبهه ملى احمد شاه مسعود, احمد ضيا مسعود . عبدالله عبدالله ,فهیم , احمدو لی مسعود , امر الله و جنرال د وستم حرف های پوچ میزنید.........!!!!!
  لکۀ ننگی فساد اخلاقی , زنفروشی در فاحشه خانه فامیلی برجبین شکرا له رحمانزی در بگرام........!!!!
  در کون یا مقعد بی ننگ , بی غیرت , بی ناموس و اولاد سگ و جاسوس I.S.I مثل شکرا له رحمانزی هر هفته یک درخت سبز می شود آما با کما ل میل و افتخار زیر سایه اش می نشیند........!!!
  تو یک ادم چتل هستی محیط کابل را چتل ساختی من خو در روزنامه ها خواندم که عساکر امریکایی شب هشت هزار افغانی برای یک دختر باکره و شب چهار هزار برای یک خانم پرداخت می کنند در بگرام.....!!!
  پید ا کردن همه دختر ها و خانم ها را فامیل و شکرا له رحمانزی و خانم مقبولتش كه مرتکب فساد اخلاقی شده به دوش دارند, تو خو یک دلال استی , فاحشه خانه دارید و چتل هستی...!!
  مطابق اتهاما ت مطرح شده دوسیه فساد اخلاقی , زنفروشی در فاحشه خانه فامیلی شما در لوی څارنوالی
  زیر مطالعه است.............!!!!!
  هر کسی که هستی بی غیرت , بی ناموس , اولاد سگ و جاسوس ای اس ای. ISI پاکستان هستی ...!!!
  رحمانزی حرامی این خیزک های آخری تان باشد , عنقریب چهره کثیف و پست تو جاسوس ای اس ای ISI پاکستان را به همه هموطنان عزیز رسوا می کنم .........!!!!!!

  repondre message

 • سلام به تمام پیامگذاران سایت خبری کابل پرس!!!
  من از نام اشخاص سوی استفاده نه نموده م و نه آز نوشته هایم معذرت میخواهم همچنان از تمام نوشته هایم و نظریات خویش تان پایان عمرم د فاع می کنم...........................!!!!!
  به گفته های شما:
  دستپرورده ای اس ای تو شکراله خنزیرزوی و............
  بااحترام
  (( شکرا له رحمانزی )) کابل پوهنتون د ژورناليزم محصل

  repondre message

پیام، نظر، تفسیر یا نقد؟

تعديل از پيش

اين سخنگاه از پيش تعديل مي‌شود: نظر شما پيش از تأييد مديران سايت ظاهر نخواهد شد.

كى هستيد؟
وصل
پيام شما

براى درست كردن پاراگراف، كافيست كه خط خالى ايجاد كنيد.

جستجو در کابل پرس