کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > آزادی چند جنایتکار افغان دستاورد سفر صلاح الدین ربانی به پاکستان

آزادی چند جنایتکار افغان دستاورد سفر صلاح الدین ربانی به پاکستان

آنچه واضح است این است که اگر صلاح الدین ربانی به چنگ طالبان بیافتد، او را همچون گوسفندی سر خواهند برید.

چهار شنبه 14 نوامبر 2012, بوسيله‌ى کابل پرس خبری

در 12 سال اخیر هزاران تروریست های افغان با برنامه ریزی رژيم طالبانی قومی کرزی از زندان ها آزاد شده اند. تعداد قابل توجهی از این تروریست ها به دلیل اشتراک قومی کرزی با آنان، در نهادهای امنیتی افغانستان فعالیت خود را آغاز کرده اند. زمانی صبغت الله مجددی با برنامه های تحکیم صلح، صدها تن از این تروریست ها را آزاد کرده، به آنان پول های هنگفت و زمین اعطا کرد و پس از آن حقوقدانان قبیله همچون نصرالله استانکزی دست بکار شده و زمینه های رهایی آنان را از زندان های مختلف فراهم کردند.

اکنون نیز صلاح الدین ربانی که هیچ درد و غم مردم را ندارد حداقل باید از تجربه ی کشته شدن پدرش چیزی می آموخت که نیاموخت و دست بکار شده و همچون بازیچه ای در دست کرزی و تیم افغان ملت، از اینسو به آنسو رفته و زمینه های رها شدن خطرناک ترین تروریست های افغان را فراهم می کند. آنچه واضح است این است که اگر صلاح الدین ربانی به چنگ طالبان بیافتد، او را همچون گوسفندی سر خواهند برید. کشته شدن پدر صلاح الدین ربانی، کسی که طالبان را "فرشته های صلح" می خواند و در رژيم کرزی در راس شورای دولتی صلح قرار داشت بخوبی خوی و خصلت طالبان را بازگو می کند. آخرین بیانیه ای که از جانب ملا عمر به مناسبت عید قربان منتشر شده و تاکید وی بر برقراری امارات طالبان و همزمان کشته شدن 40 تن و زخمی شدن بیش از 50 تن دیگر در فاریاب و نیز سر بریده شدن چند تن از مردم هزاره در روز نخست عید قربان امسال توسط طالبان، دلیل هایی ست که نشان می دهد زیستن با اشغالگران و جنایتکاران افغان امکان پذیر نیست.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


51 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > آزادی چند جنایتکار افغان دستاورد سفر صلاح الدین ربانی به پاکستان

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • از گوسفند نباید بهتر از این توقع داشت! همین گوسفند گونه گی ما علت تداوم ستم افاغنه در اوغان ستان میباشد. و الی هر گاهی ما منسجم قوی و قاطع بوده ایم، اوغان و اوغان ستان حذف تاریخ بوده است. ان ها قوی« اوغان ها» نیستند؛ ما گوسفند هستیم!! خدا کند که جناب صلاح الدین این کمنت را بیبنند!

 • بی وطن جان
  تو بگو که چی وخت منسجم - قوی و قاطع بودی؟
  مه خو والله اگر دیده باشم.
  صلاح الدین خان خوب میفامد. در قدرت مثل خلیلی صاحب شریک است. تشویش نکو - به گفته وردکی ها کون میدهد قدرت نمیدهد.
  قربانت

 • از غرق بودنش در خنده بروی قاتل پدرش پیداست که جناب , بسیار قلب پاک و بی کینه دارد سخت تشنهء آشتی دادن کرزی با برادران آزرده خاطرش است ولو که در بدل خون تمام مردم کشور هم حصول گردد .
  بیحد و اندازه جای تآسف است

  • چقدر مسخره,قاتلین پدر و مردم اش را میخواهد به قدرت شریک کنند, خرزی هم چه مداری یست؛باید کدام اوغان او تعین میشد, خوب تقلید از پدر بی زبان شان میکنند او هم همین راه را رفته بود از روزیکه مسعود کشته شد اوغان فارغ بال مرحله به مرحله اهداف شوم شانرا تطبیق میکنند ربانی وفهیم نا فهیم برادران مسعود ... به معامله گیری تن داده اند .

 • حبیب جان عزیز تاریخ ما را بیش از سهصد سال مطالعه بفرمایید!! چه حاکمیت های متقدر و چه نهمتن رستم ها یی که نداشته ایم! طاعون اعراب و اوغان مارا به زانو در آورده است...!!!

 • تشکر آقای صلاح الدین ربانی!
  اگر پدر مرحومت مؤفق نشد که "فرشته های نجات" را دوباره به قدرت برساند، بحیث پسر خوب دَین پدرت را ادا کردی. برادران بزرگ با برادران کوچک یکجا افغانستان را حتماّ گل وگلزار میسازید.
  رادیو آزادی
  25.08.1391
  پاکستان بدون ملا برادر چند تن افراد طالب را رها کرد.
  داودزی: سفر هیات شورای صلح، یک سفر تاریخی و با دست آورد بود.
  فرهاد حسین ژورنالیست و تحلیلگر پاکستانی می گوید:
  " ما دیدیم که در پاکستان همه به یک نظر رسیده و فکر می کنند که تقسیم قدرت در حکومت آیندهء افغانستان که در آن طالبان نیز سهم داشته باشند، فورمول خوبی به شمار می رود".
  هیات شورای عالی صلح افغانستان عصر دوشنبه به ریاست صلاح الدین ربانی وارد اسلام آباد گردید و دید و باز دید را با مقامات بلند پایه پاکستانی آغاز کرد. هیات مذکور طی سه روز نخست برعلاوه رییس جمهور، صدراعظم، لوی درستیز، وزیر داخلهو رییس استخبارت پاکستان با شماری از رهبران تنظیم های مذهبی این کشور نیز دیدار و گفتگو کرد.
  پاکستان در گفتگو با هیات شورای عالی صلح افغانستان موافقه کرد که تعدادی از زندانیان طالب را رها می کند تا راه برای گفتگوهای صلح در ین کشور، هموار شود.
  وزارت خارجهء پاکستان دیروز گفت، شماری از رهبران طالب بر اساس تقاضای حکومت افغانستان به دلیل رها شدند تا در پروسه صلح و آشتی، کمک کنند.

 • يك جيز از لابلاى سفر اقاى ربانى واضح شد كه با كستان باز هم بيشرمانه به جشم جامعه جهانى خاك ميباشد.از تروريزم همدستى با تروريستان ابا نميورزد.امريكا و كشور هاى بزرك بايد اين ملعون با كستان و حيولاى با كستانى را بشنا سند و اين كشور مزخرف و خون ريز را تحريم كنند.
  خون اضافه از دوهزار فرزند امريكا در كردن با كستان است. انها را با كستان بخاك يكسان كرده و عزيزان شان را داغديده و مريض ساخته است. انعده از نور جشمان خارجى كه كه به مرضهاى روانى و جسمى نا شى از وحشت و حشى هاى بشتون مبطلاشدند همه و همه در عقب اين همه جنايات با كستان و با كستانى قرار دارد.
  ما از او با ما ميخواهيم كه انتقام خون نور جشمان خود را از با كستان بكيرد . ماهم انتقام سه رييس جمهور خودرا و به صد ها نخبه خودرا و هزاران هموطن عزيز خودرا ميكيريم.
  بكزار اين كشور مزخرف و ناباك كثيفستان بيداد كند. كرزى بايد هرجه بيشتر و بهتر با دوست عزيز ما كشور هند روابط بر قرار كند و راه هاى مواصلاتى و اكمالاتى ما از با كستان جداكند.

 • پسر نیز به سر نوشت پدر جاه طلبش گرفتار خواهد شد تا طعم میوه بهشت طالبان را بچشد

 • پسر کو ندارد نشان از پدر تو بیگانه خوانش مخوانش پسر

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.