کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > وعده های اسدالله خالد

وعده های اسدالله خالد

یک کارتون

يكشنبه 9 دسامبر 2012, بوسيله‌ى عتيق شاهد

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plansآنلاين بنگريد : کابل پرس
59 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > وعده های اسدالله خالد

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • کاسه ای زیرنیم کاسه بوده اگرحقیقت رابگویند بی خردی اینهابیشترافشاخواهدشد.

    • در یک کشوراشغال شده، دستگاه استخبارات و امنیت آن نیز در خدمت منافع جهانخواران است. جاسوسان گاه برای یکدیگر، گریه میکنند، گویا امر الله صالح برای اسد الله خالد ، پیام غمشریکی فرستاده است! مرگ بر وطنفروشان بزدل!

  • بسیار جای شرم است که هنوز هم شما از خود را بد میگویید همه میدانند که در عقب این کار دست ای اس ای بود و هنوز هم دعوای قوم گرایی دارید حد اقل در مقابل دشمن خارجی از یک هموطن خود دفاع کردن را بیاموزید در غیر آن از شما کرده جاسوس و وطن فروش کیست یکبار با وجدان خود هم حساب نمایید....خداوند حاجی صاحب را شفای عاجل نصیب کند و پاکستانی ها و چاپلوسان شانرا نابود سازد

  • دوستان درست می گویند , یک کاسه که چه کاسه های زیادی در کار است کا سه های کوچک , بزرگ و نیم کاسه های زیادی دیگر موجود است که همه را باید شکست , چقدر کشور ما نا توان است که حتی جان وزیر امنیت در امان نیست چه برسد به یک فرد هادی سر زمین من. در اینده اتفاقات دیگر در راه است متوجه باشید.

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.