کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > سازمان بین المللی زنان هزاره تاسیس شد

سازمان بین المللی زنان هزاره تاسیس شد

يكشنبه 10 مارس 2013, بوسيله‌ى سازمان بین المللی زنان هزاره

با نگاه به آينده ای روشن برای جامعه ی خود و با هدف ایجاد تغییرات اساسی در وضعیت زنان هزاره در درون و بیرون جامعه هزاره و ارتقای سطح زندگی آنان و همچنین برای همراهی و تقویت جامعه هزاره در مبارزه علیه دو قرن شدیدترین جنایات ضد بشری، سازمان بین المللی زنان هزاره را تاسیس می کنیم.

در این جای هیچ شکی نیست که هر جامعه ای برای آوردن تغییرات اساسی و گام نهادن در فضای آرامش، صلح و آزادی نیاز به حضور پرشور و گسترده ی زنان در همه ی عرصه های زندگی دارد. از این روی، سازمان بین المللی زنان هزاره در مقطع حساس و سرنوشت ساز کنونی، با شرکت و حضور زنان فعال هزاره در کشور های مختلف جهان، پای به عرصه گذاشته و فعالیت های خود را آغاز می کند.

سازمان بین المللی زنان هزاره بر اساس اصول نامه ها، مرامنامه ها و کنوانسیون هایی همچون کنوانسیون رفع هرگونه تبعیض علیه زنان، کنوانسیون جلوگیری و مجازات جنایات نسل کشی، کنوانسیون پناهندگان، کنوانسیون رفع هرگونه تبعیض نژادی و بیانیه ی جهانی حقوق بشر، فعالیت های خود را پیش برده و تلاش می کند صدای زن، کودک و مرد هزاره را که در دو قرن اخیر با جنایات سازمان یافته همچون نسل کشی، برده داری، کوچ اجباری، تجاوز جنسی و جنایت جنگی روبرو بوده بلند کرده و تاریخ و فرهنگ هزاره را بصورت واقعی و حقیقی آن به جهان معرفی نماید.

سازمان بین المللی زنان هزاره در ابتدای کار وب سایت رسمی خود www.HazaraWomen.com را افتتاح کرده و سپس با گسترده تر کردن شبکه خود در درون جامعه هزاره و بیرون از جامعه هزاره در کشورهای مختلف، کار خود را ادامه می دهد.

سازمان بین المللی زنان هزاره، نهادی مستقل می باشد و برای پیشبرد اهداف خود با افراد، گروه ها و سازمان هایی که اهداف مشترک داشته باشند، همکاری نزدیک و تنگاتنگ خواهد داشت.

سازمان بین المللی زنان هزاره از تمام زنان هزاره در سراسر جهان می خواهد، به این سازمان پیوسته و همچنین از مردان هزاره می خواهد، برای پیشبرد اهداف این سازمان همکاری های لازم را داشته باشند.

سازمان بین المللی زنان هزاره

8 مارچ 2013
www.HazaraWomen.com

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


36 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > سازمان بین المللی زنان هزاره تاسیس شد

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.