کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > روز جهانی نوروز، روز جهانی شعر و روز جهانی محو تبعیض نژادی مبارک باشد!

روز جهانی نوروز، روز جهانی شعر و روز جهانی محو تبعیض نژادی مبارک باشد!

روز 21 مارچ برابر با روز جهانی نوروز، روز جهانی شعر و روز جهانی محو تبعیض نژادی ست. کابل پرس این روز را به تمام خوانندگان خود تبریک می گوید.

سه شنبه 19 مارچ 2013, بوسيله‌ى کابل پرس خبری

روز 21 مارچ برابر با روز جهانی نوروز، روز جهانی شعر و روز جهانی محو تبعیض نژادی ست. کابل پرس این روز را به تمام خوانندگان خود تبریک می گوید.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


54 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > روز جهانی نوروز، روز جهانی شعر و روز جهانی محو تبعیض نژادی مبارک باشد!

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • جناب اقای میر هزار, زنده سر بلند باشید .بنده به نوبع خودم خدمت شما و تمام دست اندرکاران سایت جالب و دیدنی شما که بنده یک عضو از هزار بیننده شما هست تبریک و شاد باش می گویم امید وارم سال پر از موفقیت سر بلندی کامیابی برای جناب عالی و اعضای فامیل محترم شما باشد. موفق سر افراز باشید .امیدارم این سال در فضای صلع ارامش برای مردم افغنستان باشد .

 • بری شما هم تبریک باشه

 • سال و مال و فال و حال و اصل و نسل و بخت و تخت
  بادت اندر شهریاری برقرار و بر دوام
  سال خرم، فال نیکو، مال وافر، حال خوش،
  اصل ثابت، نسل باقی، تخت عالی، بخت رام
  ********سال نو مبارک********

 • امسال یک تعداد آدم های که خود را اگاه از دین خوانده اند خواهان تحریم این رخصتی سنتی فرهنگی و باستانی کشور من شدند.
  توصیه من به این تعداد این است که اگر هدف شما واقعا ترویج دین است، لطف کرده یک فتوای متفق الرای روی حرام بودن انجام حملات انتحاری بدهید تا کشتار بی گناهان ختم گردد، یک فتوای جمعی روی گناه عظیم و نابخشودنی سواستفاده جنسی از کودکان بدهید تا اینقدر کودکان فقیر و بی سر پرست کشورم قربانی این پدیده شوم نگردند. یک فتوای جامع برای حرام شمردن دزدی پول امداد به مردم افغانستان، تحریم فساد اداری، رشوه ستانی، گران فروشی، احتکار مواد غذایی، استفاده از خشونت علیه زنان و کودکان، کشتار شیعه مذهبان و سنی مذهبان تحت لوای دین....و هزار فسق و فجور و ظلم و اعمال غیر انسانی و اسلامی و شرعی دیگر صادر کنید تا شاید جوامع اسلامی از این منجلاب خشونت و وحشتی که به ان گرفتار امده اند، بتوانند خارج گردند.
  نوروز سنتی بود و خواهد ماند و در ان ما علم حضرت علی را در مزار خواهیم افراشت و در میله گل سرخ در دشت های لاله زار افغانستان به اهنگ " بیا که بریم به مزار ملا محمد جان" گوش خواهیم داد و بر دیگ سمنک کفچه خواهیم زد و هفت میوه را در اب مهر و محبت و یک اغاز تازه تر خواهیم کرد و لباس نو خواهیم دوخت و هفت سین خواهیم چید و به میله خواهیم رفت و عیدی خواهیم داد و خواهیم گرفت و همان ملت مملو از عنعنات و فرهنگ و سنن نابی که در ان شناخته شده هستم، باقی خواهیم ماند.....نوروزمان پیروز و هر روزمان بهروز خواهد بود...............به کوری چشم دشمنانی که میخواهند این ملت را بشکنند.......

  • تاجیک جان . شما از مرکب توقع دارید که عرعر نکند. این کجا ممکن است. ملای پدر لعنت با تمام ان چیز هایی که شما توقع دارید بر علیه ان فتوا صادر کند ، مخالفت چه که تائید هم میکند. اگر باور نداری همرای یک تعداد شان از نزدیک گپ بزنید. این خبیث ها خمار خمار انتحاری استند . البته سر اولاد دیگه مردم. بر ضد چور و سئو استفاده هم نیستند بلکه انرا حلال و پاک تر از شیر مادر میدانند. میگویند که خیر است مال کافر است . چور کردن مال کافر بر امت اسلام حلال است. مگر چور کردن مال امت اسلامی برای کفار حرام مطلق است. چونکه اینکار مبارک را خود ان حضرت هم نموده اند. صد ها قافله را از طریق قطاع الطریقی دور داده و بین امت مبارک تقسیم نموده اند.
   ضد سئو استفاده جنسی از اطفال هم فتوایی نمیدهند. چونکه در دوره بچه گی و یا طالب گری یا به اصطلاح در وقت چلی گری مورد سئو استفاده ملا صاحب کلان واقع شده اند و در وقتی که خود شان مولوی صاحب شده اند از چلی های دیگر خود را ارضائ میفرمایند.
   دیگر اینکه فراموشم نشود که سلام مرا به بهمن جان هم برسانید.

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.