صفحه نخست > کارتون > سفر حامد کرزی به قطر

سفر حامد کرزی به قطر

یک کارتون
عتیق شاهد
يكشنبه 31 مارچ 2013

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

آنلاين بنگريد :

Kabul Press

loading...
loading...

پيام‌ها

 • yak insani ahmaq chi mikona onja rafta

  repondre message

 • agar karzi mekhahad ke sullh konad ba taliband khob chira da khode afghanistan ya ba pakistan chira waredy mozakrah namishan man hamen halla dar yendan basar mebaram faqat bekhatere harfai behodah eshon omadah mega afghanhai ke moqemi eropa hast bekhatery eqtesad rafta onja wa hichi moshkil nadaran inja khob hala har roz 10 ha nafer koshta wa zakhme daren aya onha ham bekhatery eqtsad koshta meshen ___?????..... besyar maghrazart mekhaham ba horofe englise nawashtam chon dar zendan hastem emcanat nist

  repondre message

 • دوستان:
  ملا عمر و طالبان موجود نیست ولی بنام ملا عمر و طالبان زور زور کار ها صورت می گیرد. در صورتیکه یک پدیده موجود نباشد، پس تبصره و بحث بالای آن چه معنی دارد؟ مردم افغانستان از بی فرهنگی و نارسائی قربانی شایعه می باشند. در زمان سلطنت اعلیحضرت سردار محمد ظاهر خان کسی شایعه پخش کرده بود که زنی در شهر کابل خر زائیده و فردا آن زن با آن چوچه اش در باغ زنانه برای تماشای مردم آورده می شوند!
  تمام روز هزاران نفر در چار طرف باغ زنانه کابل جمع گردیده بودند و منتظر آوردن آن زن افسانه ای و چوچه زائیده شده اش ماندند تا اینکه در آخر روز هر کس از اثر خستگی و بیکاری رفتند خانه های شان. اگر کسی ادعا دارد که گوشت را دزد برد، پیش از آنکه پشت دزد بدوید، اول گوش خود را لمس کنید. اگر فهمیدید که گوش در جایش است، لطفا پشت دزد ندوید و دار دار نکنید!

  repondre message

 • امروز رادیو بی بی سی دو خبر را بسویه جهانی نشر کرد:
  اول کرزی از ملا عمر خواست که خود را برای ریاست جمهوری آینده افغانستان کاندید می تواند و دوم اینکه تعداد شنوندگان و خوانندگان دستگاه تبلیغاتی بی بی سی در ایران دو چند شده است!؟
  در صورتیکه ملا عمر موجود نباشد پس کاندیدی او برای ریاست جمهوری افغانستان چه معنی دارد؟ پخش این خبر از طریق بی بی سی چه مفهوم دارد؟ در صورتیکه حکومت انگلستان و بی بی سی در ایران اجازه فعالیت را نداشته باشند، پس بی بی سی از کجا پیدا کرد که تعداد مشتری های بی بی سی در ایران دو چند شد؟
  افغانستان در طول موجودیت خویش خواسته در افغانستان یک سر شماری انجام دهد ولی با وجود کمک های سرشار مالی حامیان جهانیش باین کار توفیق نمی یابد. پس سئوال این است که بی بی سی چطور می تواند این شمارش را در آن واحد صورت دهد؟ اگر بی بی سی این استعداد خدائی را دارد چرا جمعیت دقیق افغانستان را ارائه نمی تواند؟
  دوستان کمی فکر کردن هم لازمست.

  repondre message

پیام، نظر، تفسیر یا نقد؟

تعديل از پيش

اين سخنگاه از پيش تعديل مي‌شود: نظر شما پيش از تأييد مديران سايت ظاهر نخواهد شد.

كى هستيد؟
وصل
پيام شما

براى درست كردن پاراگراف، كافيست كه خط خالى ايجاد كنيد.

جستجو در کابل پرس