کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > تظاهرات باشکوه هزاران دانشجو در حمایت از دانشجویان معترض؛ بازی کثیف حکومتی کارگر (...)

تظاهرات باشکوه هزاران دانشجو در حمایت از دانشجویان معترض؛ بازی کثیف حکومتی کارگر نشد!

دو شنبه 27 می 2013, بوسيله‌ى کابل پرس خبری

کابل پرس: در هشتمین روز اعتصاب غذای دانشجویان در اعتراض به تبعیض نژادی در دانشگاه، هزاران دانشجو از دانشگاه های کابل، در تظاهراتی باشکوه، حمایت کامل خود را از اعتصاب کنندگان اعلام داشتند. آنان بصورت منظم و با دادن شعارهای ضد تبعیض و حمل پلاکارهایی که تبعیض را محکوم می کند، به دیدار دانشجویان اعتصاب کننده رفته اند. حضور باشکوه دانشجویان که بر تعداد آنان افزوده می شود حکومت کابل را به هراس انداخته است. حکومت؛ طرفداران ملا عمر که چندی پیش برای مخالفت با حقوق زنان شعار می دادند و همچنین رسانه های حکومتی و وابسته همچون پژواک امروز سعی داشته بصورت پلان شده، اعتصاب دانشجویان علیه تبعیض را در هم بشکنند که این طرح با شکست مواجه شده است. جنبش دانشجویی افغانستان اکنون استوار به پیش گام برداشته است و می رود تا صحنه هایی ماندگار را در تاریخ عدالتخواهی افغانستان ثبت کند.
انتظار می رود حکومت با هراس از خیزش های مردمی و گسترده شدن جنبش دانشجویی، تن به خواسته های دانشجویان دهد.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


66 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > تظاهرات باشکوه هزاران دانشجو در حمایت از دانشجویان معترض؛ بازی کثیف حکومتی کارگر (...)

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • درود بر شرفتان.همین دانشجویان باید بخواهند که سرود ملی کشور پارسی شود و همچنین زبان پارسی به اسکناس ها بازگردد و پارسی ستیزی ریشه کن شود

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.