کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > یک آمریکایی در راس کمیسیون انتخابات می تواند بی طرف باشد؟

یک آمریکایی در راس کمیسیون انتخابات می تواند بی طرف باشد؟

سه شنبه 6 اوت 2013, بوسيله‌ى کابل پرس خبری

کابل پرس: مقامات حکومت کابل به شمول حامد کرزی بارها اعلام کرده اند که خارجی ها نباید در انتخابات افغانستان مداخله کنند. با این وجود چند روز پیش احمد یوسف نورستانی شهروند و تبعه ی کشور آمریکا و کارمند سابق قنسول این کشور در پیشاور، با لابی گری تیم حامد کرزی بويژه کریم خرم در راس کمیسیون انتخابات افغانستان قرار گرفت.

گماشتن یوسف نورستانی شهروند آمریکا و از حلقه ی نزدیک به تیم کرزی این سوال را ایجاد می کند که آيا انتخابات آينده ی ریاست جمهوری افغانستان می تواند بدون دست اندازی و تخلف و تقلب برگزار شود؟

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


60 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > یک آمریکایی در راس کمیسیون انتخابات می تواند بی طرف باشد؟

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • اگر وجدان پاک داشته باشد میتواند مانع رسیدن جنگسا لاران و طرفدار طالبان به ریاست جمهوری شود. بیطرف

  • فرمایش شما درست است واما اگر وجدان پاک میداشت، آیا کریم خر م از وی حمایت میکرد تا بدین جا برسد؟ آقای نورستانی در زمانیکه در یوتای آمریکا زندگی میکرد، خودش را در هر مجلس و محفل افغان ها نماینده ی ظاهر شاه معرفی میکرد. معلوم است که به گور ظاهرشاه فاتحه خوانده و راه رزق و روزی را از سوراخ حزب گولبودین جستجو میکند. لعنت بر کسانیکه نان را به نرخ روز میخورند!!

  • دعوا و مشاجره لازم نیست .... امریکا هم خون میدهد و هم پول میدهد و حق دارد تا افراد مورد نطر خود را در راس امور بیاورد .... فرمول بسیار ساده ... اگر امریک نباشد طالبان میایند و قتل عام هزاره ها و تاجیکها و ازبکها شروع میشود ..... ایا گذشته های نزدیک یادتان رفت ؟ وجدان کیلوی 2 افغانی به فروش میرسد درین خرابه ....

  • در هر انتخابات ما بايد شاهد تقلب نو و نيرنك نو باشيم . از قراين شواهد بيداست كه كرزى ماشين تقلب را با خدعه و نيرنك به حالت اماده باش در اورد.افغان ملتى ها در معامله هستند و كشور هاى معامله كر هم حاضر اند كه تقلبكار را رسميت و مشروعيت جعلى بد هند و بكويند كه همين انتخابات درست بود 52 فيصد اين و41 فيصد درى ما انرا قل ميداريم اين مردم به دموكرى جه ميدانند و غيره غيره. از يكطرف راى مردم را دزديد و تو هين هم كرد. خدا كند كه 90 فيصد راى ببرى ولى همه غارت شود و نتيجه شمارش جعل شود... در مصر دموكراسى را دزديدند. رييس جمهور مشروع و برحق را دزديدند.دزدان ميكويند كه با ما جوربيا.اين حاميان دموكراسى طرف حق را نكرفتند و برعكس دزدان را مشروعيت جعلى بخشيدند.

  • رییس ، معا ون ومنشی کمیسیون انتخابات شورای ملی همه شان از یک قوم پشتون تعین شده این دلالت دارد این ازپلان دست اندازی جناب حامد کرزی رییس جمهور فعلی د ر انتخابات پیشرو و مداخله پلان شده ا و میباشد ( از حلقه ی نزدیک به تیم کرزی این سوال را ایجاد می کند که آيا انتخابات آينده ی ریاست جمهوری افغانستان می تواند بدون دست اندازی و تخلف و تقلب برگزار شود؟)

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.