کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > دیدگاه > عزیزالله آریافر؛ نامزد مستقل و مستعد در کمیسیون شکایات انتخاباتی

عزیزالله آریافر؛ نامزد مستقل و مستعد در کمیسیون شکایات انتخاباتی

يكشنبه 8 سپتامبر 2013, بوسيله‌ى محمد اکرام اندیشمند

عزیزالله آریافر در میان نامزدان کمیسیون شکایات انتخاباتی یکی از چهره های مستقل و مستعد انگشت شمار این نامزدان است. آریافر نه تنها از نامزدان مورد نظر حکومت در این کمیسیون نیست، بلکه از چهره های مستقلی است که خارج از تیم مورد نظر حکومت قرار دارد.
عزیزالله آریافر در اتحادیه حقوق دانان افغانستان، آمریت دیپارتمنت حاکمیت قانون در این اتحادیه را بدوش دارد و از طریق اتحادیه مذکور منحیث بخش مهمی از جامعه مدنی بصورت کتبی به عنوان نامزد عضویت در کمسیون شکایات انتخاباتی معرفی گردیده است.
عزیز الله آریافر با دو ویژگی استقلال و استعداد یکی از چهره های بارز و شایسته، مستحق عضویت در کمسیون شکایات انتخاباتی محسوب می شود:

1- استقلال: شخصیت مستقل و غیر حکومتی آریافر به صراحت در بحث ها، تحلیل ها، نگاشته ها و مقالات وی طی این دوازده سال پس از فروپاشی امارت طالبان در رسانه های جمعی بارتاب یافته است. او در دسته بندی های تیم حاکم مورد حمایت و عنایت هیچ یک از دسته های مختلف درون ارگ و بیرون ارگ این تیم قرار ندارد.

2- استعداد: عزیزالله آریافر شاید از خوب ترین نامزدان مستعد و شایسته در کمیسیون شکایات انتخاباتی باشد. زیرا ایشان با سابقه بیست سال مدیریت در عرصه های مختلف اداره، کار در عرصه ژورنالیزم، تحصیلات عالی در حقوق و علوم سیاسی، عضویت و مسئولیت در اتحادیه حقوق دانان به عنوان بخشی از جامعه مدنی افغانستان، شاعر، نویسنده، صاحب نظر و تحلیلگر در امور سیاسی، حقوقی و اجتماعی از نامزدان شایسته و مستحق در کمیسیون شکایات انتخاباتی افغانستان است. ما از آریافر شاهد چاپ دو اثر علمی و تحلیلی در مورد مدیریت و اداره بنام های "مدیریت رسانه" و "اصلاحات و تعدیل سیستم" و شاهد چاپ دو مجموعه ی شعری ایشان: "آیات آفتاب" و "در این خاموشی" و انتشار صد ها مقاله ی سیاسی، تحلیلی و اجتماعی هستیم.

امید است که عزیز الله آریافر به عنوان شایسته ترین و مستقل ترین شخصیت جامعه ما، عضویت کمیسیون شکایات انتخاباتی افغانستان را حاصل کند.

عزیزالله آریافر، نامزد مورد نظر حکومت در کمیسیون شکایات انتخاباتی
شنبه 7 سپتامبر 2013, بوسيله‌ى شریف نایاب

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


66 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > دیدگاه > عزیزالله آریافر؛ نامزد مستقل و مستعد در کمیسیون شکایات انتخاباتی

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.