کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > شماره تماس تمام وکلای اولسی جرگه افغانستان

شماره تماس تمام وکلای اولسی جرگه افغانستان

به وکلای خود در اولسی جرگه تماس گرفته و از آن ها بخواهید سانسور داکتر بشردوست را محکوم کرده و پارلمان رسما پوزش بخواهد

شنبه 28 سپتامبر 2013, بوسيله‌ى کابل پرس خبری

سانسور داکتر بشردوست، سانسور صدای اکثریت خاموش است. به وکلای خود در پارلمان تماس گرفته و از آن ها بخواهید سانسور داکتر بشردوست را محکوم کرده و پارلمان رسما پوزش بخواهد.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


57 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > شماره تماس تمام وکلای اولسی جرگه افغانستان

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • یگ عمر ضد پشتون ها صحبت کردید و طرفداری ازبک ها را نمودید اما اخر با پس لگد ازبکها بشر دوست تان را از پارلمان بیرون انداختند و ان طرف هم محقق از دوستم جدا شد و اتحاد ازبک و هزاره از هم پاشید ........... حالا فهمیدید که شعارهای شما لاف و گزاف بود و همه دروغ و تو خالی بود ....................... حالا باید گریه کنیم و انهم خون گریه کنیم چون پشتون ها بر ما میخندند

 • خنده پشتون مثل تو به مرگ منهی میشود. پشتون به کمر خود بم بسته میکند و قبل از خنده کردن مرگ خودش و چار بدبخت دیگر را باعث میشود. پیوند هزاره و ازبک پیوند خونی است و با این اتفاقات دو روزه از میان برده نمیشود.

 • سلام وعرض ادب دارم خدمت شما در ضمن بنده به عنوان یک جوان ویک شهر وند و به عنوان کسی که جناب بشر دوست را به عنوان وکیل خویش انتخاب کرده ام عمل جاهلانه و پاگذاشتن بالای حقوق هزاران شهروند وپشت پازدن به قانون را از سوی جناب اراهی تقبیح نموده و خواهان عذر خواهی ایشان در برابر جناب بشر دوست میباشم

 • در قرن ٢١ بيرون كردن يك وكيل مردم از خانه ملت
  بس كاري دور از منطق و مدنيت است و ما را به ياد قصه هاي جنگلي مياندازد
  لهذا پوزش خواستن شما از جناب بشر دوست ضروري است.

  آنلاين بنگريد : http://www.farhang.net

 • این بشر دوست همرای جاسوس پاکستان مقابله نمیتواند.از قدیم گفته شعله ات را بخور به مردمت خیانت کن قصر بارگاه بساز تو را به صداقت وخدمت چی در بین این گرگان ولاشخواران ومعامله گران به تنهایی چی میتوانی.این گرگان درنده خوی ملت را مکیده هیولا ودیو شده اینها خدمت را فدای پول معامله وچوکی ومقام وارهگاه بارهگاه کرده است.

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.