کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > پسلگد حاجی عبدالروف ابراهیمی رییس محترم ولسی جرگه

پسلگد حاجی عبدالروف ابراهیمی رییس محترم ولسی جرگه

یک کارتون

پنج شنبه 26 سپتامبر 2013, بوسيله‌ى عتيق شاهد

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plansآنلاين بنگريد : کابل پرس
72 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > پسلگد حاجی عبدالروف ابراهیمی رییس محترم ولسی جرگه

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • آقای عتیق شاهد!
  دستت درد نکند با این کارتون پرمفهوم، این خر وحشی به وقت زیاد ضرورت دارد تا اهلی شود. فکر میکنم که کرزی مداری درروز رای دادن اعتماد به جاسوسان پاکستانی وایرانی اش به این خرگ وحشی وعدۀ زیاده کردن کاه وجورا داده بود که در روز رای دادن اعتماد چنین پس لگدی زد. خاصیت خران وحشی پس لگد زدن است.

 • یک احمق رمضان بشر دشمن است و یک احمق دیگر روف ابراهیمی. این رمضان انقدر ادم بی عقل و نادان و خودخواه وخیره سر است که حد ندارد. شکایت هزاره همیشه از پشتونها بود. از روزی که یک وکیل هزاره یک خبرنگار را لت کرده و یک قوموی ازبک یک هزاره را از اطاق شورا کشیده، هزاره های متعصب متوجه غلط بودن تیوری دشمنی با پشتونها گردیده اند. شاهد بچیم کارتون تو یک عیب دارد . باید یک خر یک خر دیگری را به لگد میزد.

 • یک احمق هم مثل تو نظر دارد. خر کوس برو تو ره به ای گپا چی

 • مهران جان ایا تو و عتیق شاهد به خر بودن عبدالروف ابراهیمی باورمند هستید؟ پس خودت قضاوت کن یک اجتماعی که ریس ان خر باشد و این خر توسط اعضای همان اجتماع به اکثریت ارا انتخاب شده باشد .اعضای ان اجتماع یا مجلس چی میباشند؟
  ایا یک انسان ریاست یک خر را به خود قبول میکند؟
  جواب واضح است که نه!
  اگر رمضان ادم هوشیار میبود عضو این جرگه بد نام نمیشد. پس با ادامه عضویت خود در این شورا ، رمضان نادان، ریاست یک خر به قول خودت را بالای خودش پذیرفته است. پس با این کار خود بشر دشمن هم به خریت خود معترف میباشد.

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.