کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > سوء استفاده طرفداران اشرف غنی احمدزی از نام نیک داکتر رمضان بشردوست!

سوء استفاده طرفداران اشرف غنی احمدزی از نام نیک داکتر رمضان بشردوست!

سه شنبه 24 دسامبر 2013, بوسيله‌ى کابل پرس خبری

کابل پرس: از چندی به اینسو طرفداران آقای اشرف غنی احمدزی، نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال 1393 خورشیدی، نوشته هایی را بصورت جعلی با نام داکتر رمضان بشردوست در شبکه های اجتماعی از جمله فیسبوک منتشر می کنند. این افراد حتا به با سوء استفاده از نام داکتر بشردوست به افراد مختلف تاخته و موضع خود را بصورت جعلی، موضع رسمی داکتر رمضان بشردوست معرفی می کنند.

در یکی از این بیانیه های جعلی، طرفداران اشرف غنی احمدزی از قول داکتر بشردوست نوشته اند که او در انتخابات ریاست جمهوی سال آینده از اشرف غنی احمدزی حمایت می کند. این در حالی ست که در انتخابات ریاست جمهوری قبلی، اشرف غنی احمدزی با وجود هزینه کردن بیش از نیم میلیون دالر، رای ناچیزی را نسبت به آرای داکتر بشردوست بدست آورده بود.

داکتر رمضان بشردوست تاکنون از هیچ نامزد انتخابات ریاست جمهوری حمایت نکرده است و با توجه به مواضع جدی وی در مبارزه با فساد مافیای حاکم، تصور نمی رود او از کدام نامزد انتخاباتی، اشرف غنی احمدزی یا دیگری حمایت کند.

طرفداران آقای اشرف غنی احمدزی و همچنین عده ای دیگر صفحاتی جعلی در شبکه های اجتماعی بنام داکتر بشردوست ساخته و هر کدام تلاش دارند که از نام نیک او در بین مردم سوء استفاده کرده و افکار خود را تبلیغ کنند.


تنها صفحه ی رسمی داکتر بشردوست در فیسبوک آدرس زیر می باشد که روی سایت رسمی او نشان داده شده است:

www.facebook.com/bashardostfoundation

سایت های رسمی داکتر بشردوست:
http://www.bashardost.org

http://www.bashardost.com

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


54 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > سوء استفاده طرفداران اشرف غنی احمدزی از نام نیک داکتر رمضان بشردوست!

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • اصولا خود اشرف غني ويا طرفدارانش كدام كار خلاف را انجام نداده اند، زيرا از روزيكه قبايل اوغان زمام امور اين كشور بي صاحب را بدست گرفته آد، بنياد حكومت داري شان براساس همين جعليات ، دروغ بستن، نفاق افگني، ايجاد روحيهء بي اعتمادي ميان أقوام مختلف، كشتن وترور كردن شخصيت هاي غير اوغان چه بصورت فزيكي وچه به شكل به شكل تبليغاتي وغيره از أساسات كاري ونظامداري اين أيل جليل حاكم بوده تا ديگران مانند گوسفند هاي گردن بسته از أوامر شاهان ورئيس جمهور هاي اوغان اطاعت كور كرانه نمايند، درغير آن به تداوم سلطهء قومي شان ادامه داده نميتوانند. حالا كه پشتونها قدرت عنعنوي وسلطهء ظالمانهء قومي شان را در حال از دست دادن استند، ببنيد كه چه حال را بالاي اين مردم بيچاره ؛به همكاري وياري وپشتيباني مادي ومعنوي شوهران زنهاي شان در آنطرف مرز ديرند آورده اند

 • بهمنک همیشه استفراق های خود را بار بار نشخوار میکنه.

 • لعنت بر این کوچی پدر لعنت متعصب. این کوچی همان نادرخان و عبدالرحمن است. مردم هوشیار باشید. اینها همیشه از کیر ما رستم می شوند وبر سر ما ستم می شوند.

 • شتر چران ها میخواهند مملکت را مدیریت کنند. ههههههه
  اول انتحار و خشونت را مدیریت کنید بعد سر تقلب در انتخابات بیایید. شما شتر چرانهای پای لوچ اگر یک قدم پیش بروید صد قدم دیگر پس میروید. این متپکر قرن شما مثل دلقکی میماند که خنده را با گریه اشتباه گرفته. شتر چرانان میخواهند با امریکا بزنند. سر مرز تورخم زنان خود را به پنجابیها میفروشید. بروید پشت اصلاح خود. شما را چه به مدیریت.!

 • دوستان عزیز ، این اقای اشرف غنی که ان هم یک شخض نابغه و همه کار و دارای جایزه نوبل هم شده از کلک دروغ و سرازبیک ها کلاه کشاد گذاشتن به خاطر اینکه می خواهد اعتبار خودرا بالا ببرد و خود را ریس جمهور اینده افغانستان بنامد باید یک کاری کرد تا خاک به چشم مردم که همه
  کور تشریف دارند و در شهر یک کور ها یک چشم ها پادشاه است باید از حرف های این ان اقتباس کرد تا بتواند وانمود کنند که دایه ای مهربان تر از مادر است .

 • اگر خدا ناخواسته اين كوچي فاشيست بر اريكه قدرت تكيه بزند خطر ناكتر از قندهاري هاي حاكم عمل خواهد كرد ،با همه دشمني خواهد نمود حتا به تعهداتش با دوستم نيز، در هر صورت مسوول دزدان سر گردنه و پارچه هاي شوراي رهزنان پنجشير است چرا كه هرگز منافع عمومي و ملي را ارج ننهاده اند ،

 • ایا اقای بشردوست درین مورد تا حال کدام اعلامیه دادا است؟

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.