صفحه نخست > حقوق بشر > آزادی بيان > کابل پرس مورد حمله اینترنتی قرارگرفت!

کابل پرس مورد حمله اینترنتی قرارگرفت!

از سوی گروه هکر سعودی که خود را طرفداران الزرقاوی معرفی کرده بودند
يكشنبه 6 جولای 2008

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

تمام ترجمه هاى اين مقاله : [English] [فارسى]

همرسانی

از صبح دیروز مشهور ترين سايت اينترنتی افغانستان، کابل پرس?، دو باراز سوی گروه هکر سعودی که خود را طرفداران الزرقاوی معرفی کرده بودند، مورد حمله قرارگرفت.

تا زمان پاکسازی کامل هر لحظه امکان حمله ی مجدد وجود دارد.

کابل پرس به دلیل ترویج ونهادینه ساختن آزادی بیان، نشر وپخش اندیشه های متفاوت و باز تاب نظرات موافق ومخالف، و افشای اسناد مختلف تاکنون چندبار مورد حمله اینترنتی قرار گرفته است.

متنی که گره هکر در صفحه اول گذاشته شده بود:

[ NO WAR ] ... [ NO HATING ] ... [ NO Subdirs ;) ]

لعيون اللي يعزون علي كلهم

aB0 m0h4mMed .. for the Old Times

êGreets & Peace to my Brothersê

Saudia_Hacker ○ Yanis ○ Broken-Proxy ○ Eddy_BAck0o ○ Mianwalian & ZeRo from [#WHACKERZ ] ○ SaveChanges[ PHA ] ○ FBH Crew ○ Apocalypse ○ PaKBranin ○ DaVenjah! ○ BrEakerS ○ SŷŘįăŃ-HAСЌЭЯ ○ Red Devils Crew Saudi ○ by_emR3 , Kerem125 , Gsy & Alemin Krali Gr347 7urk15h ○ sys-worm(turkish) ○ F10

فايلی که در فرمت اس دبليو اف بصورت انيميشن توسط گروه هکر گذاشته شده بود:


حمله ی اينترنتی به کابل پرس متوقف و دفع شد

يكشنبه 8 آوريل 2007


حمله ی اينترنتی به کابل پرس دفع شد!

درباره ی اهداف سياسی و يا غير سياسی خرابکاران اينترنتی فعلا چيزی نمی شود گفت

پنج شنبه 17 ژانويه 2008, نويسنده: Web Master


ویدئوی سربریدن با کارد توسط طلبه کرام

کرزی و اطرافیان افغان ملتی اش در پنهان و آشکار عشق خویش به طلبه کرام را بی وقفه ابراز میدارند

پنج شنبه 29 مه 2008, نويسنده: مهدی نیک آیین


افشای سندی از يک رهبر ارشد طالبان: ملاعمر برکنار شود!

اوامر غلط از سوی ملا عمر مجاهد و باجه ی ایشان ملا عزیز الله اسحاق زی، ملا عبدالشکور و ملا جان محمد بلوچ/ طالبان ما به خاطر سهل انگاری ملا محمد عمر، از روی جبر دست به گریبان حزب اسلامی می شوند

جمعه 13 ژوئن 2008

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • از وهابیت و گمراهان مسلمان نما بیشتر از این نمیتوان توقع کرد. در کشوریکه نصف جمعیت آن یعنی زنان حق ندارند رای دهند و یا رانندگی کنند، هویداست که ظلم و استبداد حکم میراند.

  سردمداران احمق عربستان سعودی با چاپ تصویر شمشیر در زیر کلمۀ طیبه و بر روی بیرق خود خواستند عمداً دین اسلام را به زورگویی، استبداد، وحشت، بربریت و جنگجویی بدنام کنند. رزالت این جابران نادان هر چند تازگی نداشته و آغاز آن ریشه در عصر معاویه پسر ابوسفیان وخلافت اولادۀ شیطان صفتش و عباسیان گمراه دارد، اما فعلاً بخاطر پول های هنگفت نفت و گاز که به جیب شیوخ نوکر، جاهل و عیاش سرازیر میشود، این بربریت و وحشت شکل و رنگ تازۀ بخود گرفته است.

  بهر حال، نمیتوان وهابیون کوردل و گمراه را به تنهایی ملامت نمود چرا که در عقب همچو دسایسی دستان قبیله پرستان شئونیست (از خاور میانه گرفته تا به افغانستان) و همکاران استعمارگر آنها نیز نهفته است. با خواندن تاریخچۀ وهابیت میتوان بوضوح فهمید که این خفاشان عصر هیچگاهی تنها نبوده و پیوسته زورگویان چشم آبی و موی زرد بخاطر منافع خود، به آنها کمک نموده و در تشکیل یافتن این مذهب ساختگی نقش اصلی را بازی نموده اند و در حال حاضر نیز آنها را کمک و مساعدت های تخنیکی و تاکتیکی مینمایند.

  به امید نابودئ هر چه زود تر باطل

  • اینجانب بنده "الله " طالب کاکوأشهد، شاهدی میدهم خاص ازبرای خدا، نه ازبرای ریا که سایت کابل پرس? که بدین نام ونسب دیگر سایت وجودندارد از دیروز به اینطرف بعداز ارسال آخرین پیامم راجع به نوشتهء آقای یوسفزی که جنگهای کابل را سگ جنگی خوانده است چندین بار که باز میکردم یک ترانه مذهبی بزبان انگلیسی که احتمالا مربوط به ستایش از پیغمبران بنی اسرائیل بود، صدایش ضم همان عکسیکه در اول گزارش از آن، فوتو برداری شده است، هربار میدیدم ومیشنیدم، حیران شدم که چرا این آدرس برایم غلط میاید.

   برحمله کننده گان، هرکسیکه باشند، لعنت میفرستم وبرای سایت کابل پرس مقاومت وپایداری هرچه قوی ترتخنیکی را آرزومیبرم

  • تصور من اینست که میرهزار میخواهد قهرمان نمایی کند ورنه اعرابی که کلمه‌ای از سایت کابل پرس? را هم خوانده نمی توانند اینقدر احمق نمیشوند که به جای حمله به صدها سایت پربیننده و مشهور دیگر، وقت شانرا برای هک کردن سایت کابل پرسی ضایع کنند که خود گرداننده اش چند روز قبل اعتراف کرد که چندان بیننده ندارد.

   میرهزار میکوشد با این شیوه ها و ترفند ها سایت خود را معتبر نشان دهد و خود ستایی کند و کابل پرس را "مشهور ترین سایت اینترنتی افغانستان" بنامد

   اسکرین شات نمیشود سندی باشد برای اثبات ادعایش، خود گرداننده سایت هم میتواند برای لحظاتی چیزی را به صفحه اول بدهد و از آن سکرین شات بگیرید و ادعا کند که مورد حمله قرار گرفته است.

  • محترمی که اسمت را ننوشته ای :

   راجع به بیرق عربستان سعودی می نویسی:«عمداً دین اسلام را به زورگویی، استبداد، وحشت، بربریت و جنگجویی بدنام کنند.»آیا تاریخ اسلام بدون زور گویی... بوده.دور نمیرویم ژور گویی و بربریت تنظیمهای اسلامی را در افغانستان و یا حاکمیت مذهبیون را در ایران در نظر بگیریم کدامش بدون زورگویی،بربریت...بود؟

   و هم راجع به ساختگی بودن مذهب:
   «...در تشکیل یافتن این مذهب ساختگی نقش اصلی را بازی نموده اند»

   آیا مذاهب سنی و شیعه از آسمان نازل شده اند.ویا دروی همین زمین کسانی پیدا شدند که آنرا ساختند؟

   برای اگر یکبار هم ممکن شود واقع بین شوید.

  • شاهین اشنا !کسی که به ازادی بیان احترام می گذارد، بدون شک در لحظه کنونی کشور ما قهرمان پنداشته می شودو یکی از این قهرمانها که به ازادی بیان ارزش قایل است همین میر هزار محترم بوده است.
   وطنوالو ته! ایا د کابل سایت د انترنیت په صفحه کی د قدر او احترام ارزش نه لری؟
   دا واضع ده چی لری ، پکار دی چی د تنگ نظری مخه ونیول شی، او هغه چی واقعیت لری ستاینه د وشی.
   زه په خپل وار د عربانو دا عمل ته وحشیانه عمل وایم او ددی اعمالو غندنه کوم.
   جلال ابادی

   آنلاین : د عربانو دا عمل د غندلو دی

  • animation besyar jaleb khosham amad

  • محترم/ محترمه شاکری

   تشکر از پیام تان. دفعۀ پیش متأسفانه فراموش نمودم اسمم را بنویسم. به جواب سوال ها و انتقادات تان باید نوشت که:

   1. بله دین اسلام در آغاز و تا رحلت پیامبر گرانقدر (ص) همیشه تدافعی عمل نموده و گزینۀ نخستش همیشه مذاکره، صلح و مفاهمه بوده است. انعقاد صلح نامه ها و ارسال دعوت نامه ها به شاهان رُم، فارس و کشور های افریقایی نیز مدارک این ادعا بوده میتوانند. بر علاوه اینها اگر تاریخچه جنگ های واقع شده در صدر اسلام را در هنگام حیات آنحضرت بخوانید، خواهید فهمید که آغازگر جنگ ها و توطئه ها دشمنان اسلام و مسلمین بوده اند.

   2. زورگویی ها و بربریت تنظیم های اسلامی در افغانستان نیز ریشه در اسلام نه بلکه ریشه در کاخ سفید داشته اند. غرب در سه دهۀ گذشته در کنار تشویق کشت کوکنار بخاطر کم شدن هزینه ها، برای از میان برداشتن شوروئ سابق یکجا با بدنام کردن اسلام و مسلمین میلیارد ها دالر در افغانستان هزینه کرده اند. خوب اگر این مبالغ هنگفت و سرسام آور را در خدمت افراد روشنفکر و باسواد نیز قرار دهیم، یقیناً که راه را از چاه گم خواهند کرد، چی رسد به جمعیت بیسواد و از همه جا بی خبر افغانستان که بیش از 90% آنها حتی سواد خواندن و نوشتن را ندارند. اگر میگویید چرا ساکنین این کشور بیسواد و جاهل باقی مانده اند، در پاسخ باید گفت که عمال مزدور غربی و شرقی بخاطر عملی شدن بهتر سیاست های استعمارئ استعمارگران در طول قرن های گذشته همواره کوشیده اند تا مردم خود را در تاریکی و جهل نگهدارند که نمونۀ خوبش را میتوان خاندان آل یحی نامید. این خاندان مزدور و حلقه بگوش، در طول بیش از نیم قرن حکومت جابرانه و مستبدانه در افغانستان عمداً مردم کشور را بنابر امر باداران غربئ خود از نعمت سواد و آگاهی محروم نمودند.

   سوال من از شما در این است که در کجای قرآن شما خوانده اید که (العیاذبالله) خداوند (ج) ما را به بیسوادی و جهالت تشویق نموده باشد؟

   قرآن به مثابۀ واضح ترین رهنمای مسلمین بار ها ما را دعوت به آموزش علم و دانش و تعلیم و تعلم مینماید. اما به گفته حافظ، "گوش سخن شنو کجا؟ دیدۀ اعتبار کو؟"

   فلهذا بار اشتباهات و جهالت خود را بدوش دین اسلام انداختن کدام مشکلی را حل نمیکند. بیایید صادقانه اعتراف کنیم که مشکل در مردم افغانستان و متجاوزین افزون طلب است نه در دین و عقیدۀ اسلامئ مسلمین.

   بهترین مثال برای این ادعا همانا تکنوکرات هائ نکتایی به گردن و فارغ التحصیل از دانشگاه های معتبر امریکا اند که نماد روشنفکرئ غربی در کشور هستند. این دزدان و خاینین که هم اکنون تحت قیادت نیرو های مسلح غربی مصروف چور و چپاول دارایی های عامۀ کشور میباشند، همه گی داد از سکیولاریزم و جدایئ دین از سیاست و اقتصاد را میزنند. پس معلوم میشود که خیانت و جنایت در کشور افغانستان ریشه در دین نه بلکه ریشه در ژن مردم افغانستان دارد.

   خلاصه در این موضوع بنده هیچ شکی ندارم که مجاهدین و طالبان عساکر (ملیشه) غرب بوده و میباشند (به استثنای مجاهدینی که در رده های پایین از معاملات خاینانه و بیشرمانۀ رهبران خود کاملاً بیخبر بودند).

   حاکمیت مذهبیون در ایران نیز فکر نکنم بد تر از حاکمیت غیر مذهبیون و سکیولار ها در مصر، ترکیه، امارات، اردن، عراق و غیره کشور های اسلامی باشد.

   کشوریکه یکه و تنها در مقابل تمامئ زورگویان ایستاده است نمیتواند بهتر از این باشد. اگر شما نیز رهبر جمهورئ اسلامی میبودید و کشور تان از هر سو مورد تهاجم و حملۀ بیگانگان و متجاوزین قرار میگرفت، بدون شک همان سیاست رهبران ایران را دنبال مینمودید. البته این موضوع به طرز فکر تان نیز وابسته است که آیا حاضر به فروش کشور و هست و نیست خود (مانند حسنی مبارک، جنرالان ترکی و رهبران عرب) به غرب میباشید و خیر؟

   کشته شدن بهشتی ها، مطهری ها و 72 تن اعضای مجلس در شروع انقلاب بر علاوۀ حملۀ صدام حسین به رهبرئ غرب به ایران که منجر به کشتار میلیونها انسان و ضربات بزرگ اقتصادی به این کشور گردید و صد ها مثال دیگر همچو سقوط هواپیمای مسافر برئ ایران در خلیج فارس توسط امریکایی ها... همه گی نمونه های تجاوز همه جانبۀ دشمنان کشور ایران و مذهب آنها بوده است.

   یک نمونه از خودفروشئ وهابیون به غربی ها.
   در کشوریکه بنابر عملی نمودن اوامر باداران خود (بخاطر بدنام کردن اسلام) به زنان حق رای دادن و رانندگی را نمیدهند، رهبران را بنگر که با لورا بوش و بقیه دختران بلوند همآغوشی و شهوترانی میکنند... اینست حقیقت وهابیت!

   مذاهب شیعه و سنی بر خلاف مذهب غربی الاصل وهابیت، در همان صدر اسلام و درست پس از رحلت پیامبر اکرم (ص) بمیان آمدند. شیعیان پیروان علی ابن ابی طالب (ع) و اهل تسنن نیز پیروان خلفای اول، دوم و سوم هستند.

   اگر شما از لشکر کشی ها و کشت و خون های که فرماندهان مسلمان نما در 13 و یا 14 قرن قبل مرتکب شدند، درد دل دارید باید به عرض تان برسانم که بنده نیز موافق با آن لشکر کشی ها که در دوران خلفای اول و دوم آغاز گردید و در دورۀ سیاه تر اموی های و عباسی ها ادامه یافت نیستم و به هیچ عنوانی اشتباهات آنها را تأیید نمیکنم. اما اشتباهات آنعده از مسئولینی که بزور و تزویر قدرت را به دست گرفته و خون بیگناهان را ریختند دلیل نمیشود تا از خوبی ها و نقاط بیشمار مثبت موجود در دین مبین اسلام چشم بپوشم. به عبارۀ دیگر "بخاطر یک و یا چند کیک نمیخواهم چپنم را آتش بزنم".

   در اخیر شما را حتی برای یکبار نیز اگر شده به واقع بینی و حقیقت جویی دعوت میکنم. امید قبل از ترک دنیا به حقایق هستی دست یابید.

  • صالح جان بهتر است که خود جنابعالی چشم ها را باز کرده و همه چیز را قسمیکه است ببیند. به هیچکس پوشیده نیست که اسلام در تمام تاریخ با خشونت خون وبربریت همراه بوده واین سلسله دوام دارد. تا کی خود را فریب بدهیم؟

  • مثلاً؟ لطفاً شما واضح سازید که منظور تان کدام مقطع از تاریخ است؟ تا پاسخ تانرا بنویسم. تشکر

  • منظورم ازهمه تاریخ اسلام است از زمان حمله بر قبایل یهود در حیات حضرت محمد در مدینه گرفته تا امویان عباسیان غزنویان ترکان عثمانی ووو...الی جهاد افغانستان ا حملات انتحاری فعلی همه تحت لوای اسلام صورت گرفته و میگیرد. اینرا حالا همه میدانند.

  • محترم فردین / فرهاد

   همه تاریخ اسلام را با یک چشم دیدن از انسان، ملاعمر میسازد. در زمان حیات رسول الله (ص) هیچگاهی بر قبایل یهود حمله صورت نگرفته. اگر منظور شما قبیلۀ بنی قریظه باشد پس لطفاً اینرا نیز بدانید که بنی قریظه برخلاف پیمان خود با مسلمین، ناجوانمردانه توطئۀ جنگ خندق (احزاب) را چیدند که در اثر آن نزدیک بود مسلمین همه گی نابود گردیده و نهال اسلام در ریشه خشکانیده شود. ناگفته نماند که در پیمان ذکر گردیده بود که طرف متخلف در صورت شکستاندن پیمان، هر حکم طرف مقابل را قبول خواهد کرد.

   چونکه در آن ایام تزریق آمپول های هوا در ورید انسان ها (مانند امریکای امروزی)، تیرباران توسط تفنگ کلاشنکوف و غیره، تزریق آمپول های زهری، اعدام در اطاق های گاز و غیره موجود نبود بنابرآن سر های مردان آنها با تیغ بریده شد. سرنوشت خاینان امروزه نیز در تمامئ کشور های جهان همچنان اعدام است.

   یقیناً شما نیز اگر کدام وقت رهبر و یا رئیس جمهور کشور تان انتخاب شوید، با افرادیکه برای امنیت کشور و مردم تان به شکل جدی خطر ثابت گردند، چنین برخورد خواهید کرد. در غیر آن به بیکفایتی و خیانت محکوم خواهید شد.

   امیدوارم شما جنایات یهودیان صهیونیست را که مدت 60 سال است خون میلیون ها انسان را در خاورمیانه میریزانند، از یاد نبرده و اقلاً یک مقالۀ در یکی از رسانه های جهانی به طرفداری از مردم بیگناه فلسطین نوشته و یا در مورد تعداد قربانیان یهودی در جریان جنگ دوم جهانی بدست نازی ها نیز یک تحقیق همه جانبه نمایید تا معلوم گردد که تعداد قربانیان یهودی 6 میلیون یا کمتر از آن و یاهم شاید بیشتر از آن بوده است، در آنصورت بنده یقین خواهم کرد که هدف شما از انتقاد یکجانبه بر روی اسلام و مسلمین، انسانی بوده و هیچ نیت بدی ندارید. شاید بگویید کسی نمیگذارد شما در مورد هولوکاست تحقیق نمایید. در آنصورت شما را به تعقل و تعمق فکرئ بیشتر دعوت میکنم که اگر شما را اجازه نمیدهند تا در مورد قتل عام یهودیان (60 سال قبل) تحقیق کنید، پس ضرورت تحقیق و شکایت شما در مورد قتل عام مردان بنی قریظه (که خطا و خیانت آنها در آثار تاریخئ معتبر درج گردیده) در چیست؟

   در مورد امویان، عباسیان، غزنویان، ترکان عثمانی و الی رهبران جهادئ و مسلمان نمای افغانستان بگذارید بسیار واضح و پوست کنده خدمت تان بنویسم:

   کسانیکه (مسلمان و غیرمسلمان) فکر میکنند و یا عقیده دارند که امویان، عباسیان، غزنویان، خلفای عثمانی، رهبران خاین جهادی، طالبان و القاعده مسلمان میباشند، به نظر بنده همانقدر با تاریخ حقیقئ اسلام بیگانه اند که (با عرض معذرت و پوزش فراوان و با احداث یک دیوار ضخیم به پهنا و درازای دیوار چین در جلو شما و سایر دوستان) بوزینه ها با درودگری بیگانه اند.

   حملات انتحاری هیچگونه جوازی در دین میبین اسلام ندارد و اسلام تقریباً یگانه دینیست که عمل خودکشی را با هر هدفی مطلقاً حرام نموده و فرد انتحار کننده به حکم قرآن، مرتد است. کسانیکه برخلاف گفتۀ بنده کدام ادعا دارند لطف نموده و قرآن را مطالعه نمایند و اگر یک آیۀ ساده در قرآن مجید مبنی بر جواز این عمل غیرانسانی یافتند (العیاذباالله)، بنده حاضرم از دین اسلام دست کشیده و عقیدۀ آن شخص را قبول کنم. (نه تنها شما را بلکه تمام دشمنان اسلام را در اینجا چلنج میدهم)

   ناگفته نماند که بغیر از مسلمان نما ها، در جریان جنگ دوم جهانی برای نخستین بار نیرو های هوایئ جاپان حملات انتحاری را اختراع نمودند و نمونۀ دیگر حملات انتحاری توسط چریکهای ضد دولتئ سریلانکا نیز عملی میگردد که کاملاً خلاف گفتۀ شما را مبنی بر اسلامی بودن این عمل شنیع و وحشیانه ثابت میسازد.

   القاعده، طالبان، و مجاهدین خاین (به استثنای مجاهدین واقعی که از خیانت رهبران و فرماندهان خود آگاهی نداشتند) همه گی ساخته و پرداختۀ آی اس آی، کشور های غربی خصوصاً امریکاست. اگر شک دارید بروید و تاریخچۀ آنها را بخوانید.

   در اخیر آرزوی میکنم تا همۀ دوستانیکه ندانسته به اسلام ستیزی روی آورده اند، واقع بینی و حقیقت جویی را اختیار کنند.

   با احترام فراوان

  • اگر همه این سلسله ها مسلمانان واقعی نبودند ونیستند پس بفرماهید که مسلمان واقعی که ها اند ؟ همه خون هاهیکه به وسیله خلفا وسلاطین اسلام ریخته شده به استناد به ایات قران صورت گرفته . ایا شمشیر بیرق سعودیها چه معنی میدهد؟ بنده هیچ ستیزی با اسلام ومسلمانان ندارم ولی فکر میکنم که اسلام باید از قالب ١٤٠٠سال پیش برامده وبه زمان حاظر مطابق گردد ورنه بدبختی و بیچارگی مسلمانان در جهان ازین هم زیادتر خواهد شد.

  • شاهین جان

   گویند : از کوزه همان بیرون تراود که دروست

   شما با نظرتان از درون خود گفته اید که چه هوایی در سر دارید

   کابل پرس? نیازی به این نوع نام آوری ها ندارد.

   آقای میرهزار هم کسی نیست که نیازی به کسب شهرت از این طریق داشته باشد زیرا به اندازه کافی همه او را میشناسند.

   و اینرا نیز بدان که از این بی مذهبان و بی دینان چشم بسته هیچ شکی نیست

   شکی هم نیست کاسه لیسان کرزی با استفاده از این هکرها دست به این عمل زده باشند

   ولی هر چه باشد ما این حمله انترنتی را که در واقع ترور رسانه ها و نقض آزادی بیان است محکوم باید کرد

   آنلاین : Fight against fundamentalism

  • نخست از همه درود بر آقای فردین فرهاد

   همانطوریکه آل سعود توسط استعمارکهنه بر سر قدرت آمد (لطفاْ تاریخ معاصر عربستان سعودی را بخوانید)، همانگونه تصویر شمشیر نیز برروی ‍بیرق سعودی ترسیم گردید... و اکثریت مطلق (۹۹.۹۹٪) سلاطین (خلفای زورکی و غاصب) در طول ۱۴ قرن گذشته از معاویه گرفته تا خلفای عثمانی (در این حرکت انحرافی نباید نقش خلفای اول، دوم، و سوم را نادیده گرفت زیرا با غصب خلافت از علی ع، اساس و زیربنای ظلم را در صدر اسلام گذاشتند...) همه گی بنابر احکام نفس خویش ظلم و بیعدالتی نموده اند نه به حکم قرآن و فرستادۀ خدا (ج).

   دلیل این سخن همانا اعمال ناشایسته و وحشیانۀ حاکمان غاصب در طول ۱۴ قرن گذشته است که در تضاد کامل با احکام الهی قرار دارند. ویا بعبارۀ دیگر در هیچ کجای قرآن، خداوند (ج) مسلمین را به ظلم و بیعدالتی هدایت ویا تشویق نمیکند. لطفاْ قرآن را مطالعه کنید و بعدا خواهید دانست که ادعای شما در مورد قرآن کاملاْ بی اساس است.

   در رسیدن ِ به حقایق موفق و موید باشید

  • از اول خلقت آدم ابوالبشر شیطان وعده گول زدن اولاد آدم را داده از آن زمان تا حال هرچه توانسته انجام داده و تا یوم وقت المعلوم هم دست بردار نیست بفرموده قران کریم لا اعبد ماتعبدون ولا انتم عابدون مااعبد ولا انا عابد ماعبدتم ولا انتم عابدون مااعبد لکم دینکم ولی دین پس به شیاطین بگوئید بگرد تا بگردیم شما هک کنید خدای ماهم کریم است ما حرف حق را میزنیم مردم خودشان عاقلند ومیفهمند اگر امروز نمیتوانند نا اهلان را کنار بزنند فردایی هم خواهد آمد بفرموده شاعر ازاین ستون تا ان ستون فرج است خدا اجر خیرتان بدهد دلسرد نشوید مجتبی

 • salam Mirhazar,,, man dar sweed zindagi mikonam ..vaqti mihkaham ba goole varid site shavam namitavanam ,, in saffaa zir miyayad,

  Directory has no index file.
  Browsing this site or directory without an index file is prohibited.
  If you are the site’s webmaster, you can remedy this problem by creating a default HTML page with one of the following names:

  index.html
  index.htm
  default.htm
  Default.htm
  home.html
  Home.chtml
  NOTE: Filenames are case sensitive, i.e., Home.html is not the same as home.html

 • We all know taliban alqaieda are the followers of devil so they are going dirctly to hell and we do not have mercy if we see 1000 of talibs,pakis or arabs are killed like crazy dogs as we say for the meat of donkey there is need of dog’s teeth so let the westeren to kill them as much as they can

  Fahim Ludin

 • کابل پرس? یکی از بهترین سایتهای اینترنتی میباشد
  طرفداران زیادی دارد وهک کردن این سایت عمل نا جوانمردانه است

  اما عجب یک ترانه مقبول گذاشته بودن
  امیدوارم از سر این سایت دست بردارند

 • این عربها دلسوز اسلام کمی هم به گندکاری کشور‌های خودشان نگاه بیادازند !! برند دوبی که سرزمین هرامین شریفینه و مرکز روسپی خانه‌های دنیاست پاکسازی کنند . چرا اینهمه در اندیشه راهنمای و درست کردن مردم ستم کشیده افغانستان هستند.

  بابا این دیوانگان خود را نماینده خدا میدانند. اینها نماد‌های دین پلشتی هستند. اسلام بنیادنن دین بیابانگردان ستمگر ، دروغگویان و نیرنگ‌کاران است . اسلام دین نادانان ، زورگویان ، دین شمشیر بدستان و کشتارگران است . نگاهی بیاندازید به آخوند‌های ایران و عربستان و فرمانروایان بیدادگر ایندو کشور و کشور‌های اسلامی آنگاه درخواهید یافت چه هولناک است این دین. شما نمیتوانید آزادی داشته باشید در سایه این بت پرستان که هنوز دست از بت پرستی بر نمیدارند . به امید روزی که مردم افغانستان از دست اینها رهای یابند!!

  علی

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس