کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > دیدگاه > با وکلای خاین به رای مردم تماس گرفته و انزجار خود را نسبت به سانسور صدای مردم و اخراج (...)

با وکلای خاین به رای مردم تماس گرفته و انزجار خود را نسبت به سانسور صدای مردم و اخراج داکتر بشردوست ابراز کنید!

چهار شنبه 23 آپریل 2014, بوسيله‌ى کابل پرس خبری

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


70 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > دیدگاه > با وکلای خاین به رای مردم تماس گرفته و انزجار خود را نسبت به سانسور صدای مردم و اخراج (...)

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • کدام مردگوش را اول بگوییم.
  عبیدا.. عبید مدیریتش را نشان دنیا داد. این پر لعنت نکتایی پوش خیاط شود بهتر است تا وزیر تحصیلات عالی. من زن کرزی را ... کنم با این وزیر منصوب کردنش. دید مدیریت نمیتواند پیشنهاد برکنار کردن کنکور را میدهد. به امید خدا تو را به زودی برکنار میکنیم!

 • سه آمریکایی در تیراندازی پلیس افغانستان در شفاخانه کیور در کابل کشته شدند.
  گفته شده است که این پولیس از هواداران داکتر عبدالله کاندید پیشتاز ریاست جمهوری بوده که به رسم اعتراض بالای امریکائی ها گویا در انتخابات ریاست جمهوری برضد داکتر عبدالله موضعگیری دارد , شلیک کرده است . اما این موضوع تا هنوز از جانب کدام منبع معتبر تآید نگردیده است.

 • به‌نظر می‌رسد وزارت تحصیلات عالی تمرکزش را بر روی کمیت و ظواهر قرار داده است. نمای بیرونی و ظاهری وزارت تحصیلات عالی بسیار تغییر کرده است. تمرکز بر جنبه‌های سخت‌افزاری هم‌چون اعمار ساختمان‌ها و شیک‌سازی آن‌ها که بتواند به چشم بیاید و سریع‌تر نتیجه را نشان دهد، در دوره وزارت جناب عبید گاو برجسته شده است. هیچ‌کدام از این اقدامات بد نیست و نمی‌تواند نسبت به عملی شدن آن‌ها نقد داشت؛ اما خطرناک خواهد بود اگر عمده‌ترین موضوع این وزارت شود.

 • عبید مثل چتلی و کثافتی میماند که بر تنش دریشی و بر گردنش نکتایی داد ه اند. بوی چتلی اخر از زیر دریشیش برامد و دنیا را گرفته.

  عبید چون توان مدیریت کنکور و این وزارت را ندارد و بوی چتلیش جوانان را ازار میدهد، میخواهد کنکور را حذف کند. این خود نشان دهنده سبک مغزی این وزیر کرزی است. هر وقت کاری را نتوانستی همه چیز را بر هم بزن و خشم کن و مثل دختران ۶ ساله گریان کن اقای عبید!
  افرین بر این تربیت شما که نام داکتر و وزیر را بر خود میگذارید. گناهتان نیست چون ما مردم دواخانه واله را هم داکتر صدا میزنیم و قاچاقبر را ریس جمهور و تروریست و ادم کش را برادر ثدا میزنیم.

  شما را باید مردم خبیث صدا بزنند. عبید خبیث!!!!

 • واقعا وزیر مفسد، بی کفایت وفاجر چون عبید در همچون یک دولت فاسد زیبنده است.

 • تعدادزیادی ازوکلا که وارد خانه ملت شده اند فقط بخاطرمعاش های زیاد ،موتروبادیگاردان میباشد که هیچگونه احساس مسئولیت نسبت به موکل خود ندارندوجزئی ترین خدمتی برای مردم نکرده اند وآنانیکه زبان به دفاع ازحقوق مردم می کشایند درهمین خانه ملت باآنها خشونت صورت میگیرد واز خانه بیرون ساخته میشود. پس گفته میتوانیم که هرخانه دهاتی ما گاوخانه هم دارد کسانیکه منطق ندارند . همزبان وهموطن خودرا با ارایه جواب قناعت داده نمی توانند وباالاخره آنرا بیرون میکنند چنین استنباط میگردد که آنها ازروش انسانی بدورهستند وآنهارا به گفته خانم ملالی جویا به حیوان نسبت داده میتوانیم . دفاع ازموقف محترم رمضان بشردوست دفاع ازانسانیت وحاکمیت انسان است. آنانیکه این شیوه را مروج کردند وبشردوست را نمیگذارند که مطالب خودرا واضحاً بگوید آنها شامل وکلای هستند که جای شان درخانه نی ولی درپهلوی آن قراردارد.

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.