کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > مارشال فهیم، محمد محقق و جبار ثابت با گردن آويز پاکستان

مارشال فهیم، محمد محقق و جبار ثابت با گردن آويز پاکستان

کارتونی از عتيق شاهد

پنج شنبه 31 ژوئيه 2008

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


83 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > مارشال فهیم، محمد محقق و جبار ثابت با گردن آويز پاکستان

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • خدمت شاهد عرض کنم که شما هر چند به مجاهدین محترم توهین کنید از دست شما کاری ساخته نیست و جای را هم در غرب دریافت نخواهید توانستید.امیدوارم خود رااصلاح نمائید.

  • سلام. درجواب این خاک برتحلیلگراین مطلب بایدبگویم شما چی طوربه خود اجازه میدهید که این طوربه رهبران جهادی توهین کنید استادمحقق به خاطر مردم خود مطمئنا جان خودرافداخواهندکردواین برای شماخیلی عذاب اوراست که چشم دیدن یک رهبرقاطع وازخودگذشته رابرای مردم قهرمان هزاره نداریدوبرای شماخیلی متاسفم که ایطوری تحلیل غلط میکنید وچهره های شاخص وسلی راباالفاظ شرم اورخودبدبین سازید ومارهبری خودراوهمچنان ازاین حرکت صلح امیزش باقاطعیت حمایت میکنیم زنده باد رهبرمحبوب ما محقق حیدری مهاجر ازجمهوری اسلامی ایران باتشکر ازکارکنان صادق این سایت

  • ( اغای حیدری )اینقدر ذود قهر نشو اگر شما از محقق من از فهیم ودیگری از ثابت دفاع کنیم چی بدست میاوریم بگذار به جای من وتو تاریخ چهره مای اصلی اینها را نمایان بسازد.

 • با عرض احترام وادب به خواننده گانی که در مورد نوشته کوتاه من تحقیق ومطالعه کنند!
  اروپائی ها در قرن 18 میلادی باانقلاب صنعتی واختراع ماشین بخار دست به اشغال سرزمین های چون آمریکا،افریقا،استرلیا وآسیا زدند که با مواجه شدن جنبش های آزادی بخش از حربه دین به نفع سیاست های غاصبانه خود استفاده کرده،گروه های مفت خواررا که دین مقدس اسلام را که پیام صلح،برادری،برابری وعدالت را به بشریت آورده بود،به یک نیروی محرکه استعمار غرب مبدل ساختند.که رهبران تنظیم های نام نهاد اسلامی همان متحدین استراتیژیک امپریالیزم غرب که پا کستان راآنها برای خود ایجاد کرده اند،میباشند.البته سیستمی که در حال انقراض است.البته در ارتبا ط علایم انقراض مدنیت سرمایه داری بعدآ به تفصیل صحبت خواهیم کرد ولی شما هم در مورد تحقیق ومطالعه نموده نظریات تانرا با من شریک سازید.نا گفته نباید گذاشت که شما عکس العمل صاحبان بلند منزل ها وارتجاعیون را خواهید دید واستدلال شانرا که ربانی،سیاف،محسنی،گلبیدن وکسانی را کارتون هایشان منتشر شده چه معرفی خواهند کرد وعمر شانرا در اتحاد با سیستم در حال انقراض امپریا لیستی چند سال پیشبینی خوا هند کرد؟ ببینیم.

  آنلاين بنگريد : مارشال فهیم،محمد محقق وجبار بی ثبات

 • با احترام . من از هنرمند این کارتون سوال دارم که منظور از برادران آزرده خاطر چه کسانی هستند ؟ و چرا خاطر شان آزرده شده البته به نظر تو ؟ آیا اقدام بدون اسلحه و از راه اعتصاب غذا برای پایان دادن به جنگ و غارت و چپاول به نظر آغای کارتونی صاحب آزرده خاطر شدن هست ؟ اگر از راه تفنگ اقدام کنند شما جنک سالار نام می کنید اگر از راه اعتصاب اقدام شود شما با کلمات مسخره آمیز تمسخر می زنید این هم شد هنر مند افغانستان وای به حال این مردم که هنر مند کارتونی اش یک روز هم شده از تمسخر زدن هرنوع کار مردم دست نکشید . اگر این هنر هست شرم باد بر این هنر . خوب است که یک تعداد زیاد مردم این هنر را بلد نیستند وگرن نام کشور می شد سر زمین مسخره کنندگان .
  به هرحال امیدوارم از هنر هم سوئ استفاده نشده بلکه هنر مند ها هم احساس مسئولیت کنند که برای صلح و برابری و برادری کار کنند .

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.