کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > حشمت خلیل کرزی پادشاه هرویین پس از احمد ولی کرزی کشته شد!

حشمت خلیل کرزی پادشاه هرویین پس از احمد ولی کرزی کشته شد!

سه شنبه 29 ژوئيه 2014, بوسيله‌ى کابل پرس خبری

امروز 29 ماه جولای 2014، حشمت خلیل کرزی توسط یک جوان انتحاری 24 ساله از قندهار، در منزل مسکونی اش کشته شد. این جوان 24 ساله قندهار مواد منفجره را در دستار خود پنهان کرده بود.
از حشمت خلیل کرزی به عنوان پادشاه هرویین پس از احمد ولی کرزی یاد می شد. احمد ولی کرزی که یکی از تولید کنندگان و قاچاقچیان عمده ی مواد مخدر در جنوب افغانستان محسوب می شد نیز در 12 جولای 2011 در منزل مسکونی خود به قتل رسید. هنوز علت اصلی قتل حشمت خلیل کرزی مشخص نیست اما علت مرگ او می تواند یکی از موارد زیر باشد:
1: اختلافات قومی و قبیله ای
2: رقابت های فامیلی
3: اختلافات بر سر تجارت مواد مخدر
4: نارضایتی خانواده های فقیر و زیر دست وی در قندهار
5: طالبان

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


55 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > حشمت خلیل کرزی پادشاه هرویین پس از احمد ولی کرزی کشته شد!

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • بسیار کار خوب شد. یک انسان فاصد دیگر نیز گُم شد و مردم از شرش
    خلاص شدند. ایکاش چند تا جنگسالار نیز همیدیگر را مردار کنند.

  • طالب ها نیز یگان کار های خوب میکنند خوب نه باین معنی که یک انسان ویا چند انسان وانهم از شخصیت های ملی کشور را ازبین برده است بلکه ازین خاطر که به کرزی بفهمانند که این تلاش های فاشیستی ونیشنلیستی اوبجای نمی رسد طالب وطن ندارد قوم ندارد ودین ندارد از سه چیز خلع سلاح است دین وطن وقوم اشرف غنی احمد زی واحدی وکرزی همه فریب خورده اندانها با فاشیزم مفرط خود هم سایر اقوام را از دست دادند وهم نتوانستند طالب بی وطن وبی قوم را رام کنندانها وحکمتیار همه ای اس ای هستند وپاکستانی شده اند جز به منافع پاکستان ودستور اربابان به چیزی دیگری اعتقاد ندارند بهتر است اینها فاشیست ها به ملت مراجعه نموده از هم وطن های خود نسبت جفاهای سیزده ساله معذرت بخواهند اینها هم لعل را از دست داده اند وهم دل یار را رنجانیده اند
    بیدل

  • دوستان هر کس که در قدرت و چپاول دست به دهن جوال را گرفته است و اندکی تخطی نماید سرش به دار است حتمن این جناب از مقدار پولی که سمیه دیگران بوده را نوش جان نموده که به این بلای جانسوز مبتلا شده مانند پسر عموی اش ، پس این جلادان متوجه باشند که زندگی و مرگ انسان های مانند این دزدان همین است فقط یک لحضه ، حالا این همه پول و ثروت را با خودش برد ؟؟؟ بیایید از این طمع و حریص بودن دست بردارید .

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.