کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > دیدگاه > فراخوان همدلی و همصدایی

فراخوان همدلی و همصدایی

اعلامیه تظاهرات علیه طالبان در مرکز شهر تورنتو کانادا

جمعه 8 اوت 2014, بوسيله‌ى حسين زاهدی

دیریست کشتار متداوم جمعی باشندگان غیرنظامی افغانستان در مجموع، و قتل عام فجیعی که طی آن هزاره ها به روش اختصاصی تثبیت هویت قومی میشوند، گراف فزاینده جنایت طالبان را به نمایش میگذارد.

رویداد خونین بیست و پنجم جولای سال جاری در ولایت غور تازه ترین نمونه آدمکشی بیدریغ است. چهارده تن از میان 18 مسافری که برای برگزاری مراسم عید و شادمانی رهسپار کابل بودند، یکایک به "گناه" هزاره بودن، از سوی افراد مسلح نشانی و در میانه راه گلوله باران شدند.

بدون شک همچو تبهکاری دهشتبار و سازمانیافته نه تنها به آتش بحران تمام عیار نفرت قومی دامن میزند، بلکه وخامت مرگبار فاجعه را چند چندان میگرداند.

هزاره ها و سایر اقوام مقیم تورنتو همچو تصفیه های قومی را یکسره محکوم میکنند و عمیقترین مراتب تسلیت شان را به پیشگاه خانواده، دوستان و بازماندگان قربانیان تقدیم میدارند. به همین منظور روز یکشنبه 10 اگست در مرکز شهر تورنتو گردهمای اعتراضی سازمان داده شده است، صمیمانه آرزومندیم با اشتراک فعال و همه جانبه تان زمینه این همایش و تظاهرات را استوارتر و نیرومندتر سازید:

وقت/ تاریخ: ساعت 1:30/ یکشنبه دهم اگست، 2014
مکان: University ave. Toronto 360

حمایت کنندگان:
Hazara Association of Canada
Islamic Community of Afghans in Canada
Imam Husain Community Center
The Afghan Women Handicraft Association
Andisha Naw Newspaper
Canada Afghanistan solidarity Committee
Yasna Cultural Association
Atlas Youth Association

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Planshussain_zahedi yahoo.com

آنلاين بنگريد : کابل پرس
65 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > دیدگاه > فراخوان همدلی و همصدایی

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • من ا ز ین عمل شما ستا یش میکنم .نفر ین بر آ نا نی که به خا طر تجا ر ت سیا سی مو ضو ع ا فشا ر ر ا یک و سیله د ر خد مت د شمن بکا ر می بر ند و لی ا مر و ز خا مو ش اند .

  • طالبان برای تباهی وکشتن مردم افغانستان ایجاد شده است. این گروه همواره برای تحقق اهداف امریکا در افغانستان فعالیت های دهشت افگنی خود را با انتحار، انفجار، جنگ رویارویی با ارتش و کشتن مردم بی گناه سازماندهی می کند. فعالیت های این گروه یگانه تاثیر عمیق را بر عقاید مردم افغانستان گذاشت؛ متنفر شدن مردم از ادعای مسلمانی. این گروه بنام اسلام در پی بدنام ساختن اسلام در تاریخ جهان است. ما این گروه را توصیه می کنیم که به عقاید اسلامی احترام داشته باشند و از این بیش تلاش برای کشتن مردم بی گناه نداشته باشند.

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.