کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > جنرال حمید گل و ملا عمر

جنرال حمید گل و ملا عمر

یک کارتون

جمعه 6 اوت 2010, بوسيله‌ى عتيق شاهد

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plansآنلاين بنگريد : کابل پرس
58 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > جنرال حمید گل و ملا عمر

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • جنرال حمید گل این غده بویناک سرطانی میگوید که تمام پشتونها از طالبان دفاع میکند و طالبان به مقاومت ملی افغان مبدل گردیده است. او میگوید که اقوام دیگر در افغانستان چه بخواند و یا نه بعد از خروج قوای خارجی حاکمیت آنها را بپذیر چون آنها راه دیگری ندارند.

    این سخنان این غده کثیف سرطانی را با آنچه اجنت های آی اس آی چتلستان زیر ده ها نام در کابل پرس و دیگر سایت های افغان مقایسه کنید و در خواهید یافت که آنها زیر نام غیر پشتون فقط همان پالیسی پنجابی های کثیف و بویناک چتلستان را عملی میکنند. یعنی ایجاد نفاق ملی و توهین به هر چه پشتون است و هر چه با پشتو ارتباط دارد تا به پشتونها های چنین وانمود کنند که گویا همه غیر پشتونها از آنها نفرت دارند تا آنها از طالبان یعنی ستون پنجم آی اس آی در افغانستان دفاع کنند.

    این پنجابی های کثیف و بویناک با استفاده از اجنت های شان در سایت های مختلف افغان فقط میخواهند یکعده جاهل را بر ضد این و یا آن قوم افغان که هزار ها سال در کنار هم زندگی کرده اند بر انگیزند تا پنجابی های کثیف به امریکا بگوید که یگانه نیروی که افغانستان را میتواند از جنگهای قومی نجاب دهد همانا طالبان وحشی اند.

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.