کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > عزیزالله رویش جزو پنجاه آموزگار برتر جهان

عزیزالله رویش جزو پنجاه آموزگار برتر جهان

سه شنبه 9 دسامبر 2014, بوسيله‌ى کابل پرس خبری

کابل پرس: سایت "جایزه جهانی آموزگار" (globalteacherprize.org) پنجاه آموزگار برتر جهان را از کشورهای مختلف برای سال 2014 میلادی انتخاب کرده و در میان آنان نام آشنای آقای عزیز الله رویش به چشم می خورد. دست اندرکاران جایزه ی جهانی آموزگار، ده آموزگار برتر را در اواسط ماه فبروری معرفی می کنند و برنده ی نهایی این جایزه را در ماه مارچ سال 2015 اعلام می نماید. برنده در روز 16 مارچ طی مراسمی در فوروم جهانی آموزش و مهارت در شهر دوبلین کشور ایرلند جایزه ی خود را دریافت خواهد کرد.
عزیز الله رویش بنیانگذار مکتب معرفت در شهر کابل می باشد، مکتبی که در سال 2014 میلادی چهار هزار دانش آموز داشته و چهل درصد از دانش آموزان آن دختران بوده اند. در این مکتب سیستم آموزشی افغانستان به شیوه های جدید و با ابتکارهای ويژه تدریس می شود و خلاقیت در کار این مکتب بگونه ای ست که می توان از آن به عنوان بهترین مکتب در افغانستان نام برد.
کابل پرس قرار گرفتن آقای رویش در فهرست بهترین آموزگاران جهان را به ایشان، دست اندرکاران مکتب معرفت به شمول آموزگاران و نیز دانش آموزان این مکتب تبریک می گوید.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


55 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > عزیزالله رویش جزو پنجاه آموزگار برتر جهان

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.