کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > قصد پاکستان برای اعدام 500 تروریست و اخراج مهاجران افغانستان از پختونخواه

قصد پاکستان برای اعدام 500 تروریست و اخراج مهاجران افغانستان از پختونخواه

دو شنبه 22 دسامبر 2014, بوسيله‌ى کابل پرس خبری

مقامات پاکستانی اعلام کرده اند که قصد دارند در هفته های آینده 500 تروریست طالب را اعدام کنند. در همین حال وزیر ایالات پختونخواه این کشور پرويز ختک که خود پشتون می باشد خواستار اخراج مهاجران افغانستان از این ایالت شده است. بیشتر مهاجران افغانستان در پختونخواه از مردم پشتون می باشند.
مقامات پاکستانی در حالی اعلام کرده اند که قصد دارند در هفته های آینده 500 تروریست را اعدام کنند که در افغانستان روند آزادسازی تروریست های بازداشت شده توسط نیروهای امنیتی ادامه دارد. در برخی موارد تروریست ها به دلیل اشتراک قبیله ای کمتر از 24 ساعت آزاد شده و دوباره به صفوف جنگ علیه مردم بر می گردند. از سوی دیگر برخی رسانه ها خبر داده اند که شیر محمد کریمی یکی از هواداران اصلی طالبان در حکومت به عنوان وزیر دفاع حکومت عین و غین معرفی خواهد شد.

عکس از خبرگزاری فرانسه

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


51 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > قصد پاکستان برای اعدام 500 تروریست و اخراج مهاجران افغانستان از پختونخواه

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • لطفاّ کمی معقول باشید ، ما افغانها به حدود الی پنج میلیون نفر که به پاکستان مهاجر شدیم ؛ مگر پاسبورت داشتیم . احمق سمت پرست فاشست .ا
  من با حکومت پاکستان کاری ندارم ، جهار سال در پاکستان مهاجر بودم و از تمام امکانات زندگی مثل یک تبعه پاکستانی بهره مند بودم . و مردم پاکستان مثل
  یک برادر با ما برخورد برادرانه داشتند. که برای همیش از انها متشکر خواهم بود. صف تروریستان اسلامی را از مردم شریف پاکستان جدا نمایید.
  لطفاّ از حقوق مهاجرین تحت حکومت فاشستی مذهبی اخوندی بگو یید ؟

 • محترم گل از کابل:
  جواب دندان شکن و معقول به کابل پرس دادی. خصوصا جملات ذیل شما:
  ( ما افغانها در حدود پنج میلیون نفر که به پاکستان مهاجر شدیم ؛ مگر پاسبورت داشتیم . احمق سمت پرست فاشست).
  ( لطفاّ از حقوق مهاجرین افغان در سیطره حکومت فاشستی مذهبی اخوندی همزبانی های تان بگو یید )؟

 • Ahmad
  az shoma terrorist kho jor kardan. Ajab khedati.lol

 • پاکستان چوچه های پشتون را تروریست تربیت میکند و به جان مردم بیچاره میاندازد. مشکل از نادانی خودشان است که سگ پاکستان میشوند.

 • ااگر مردمان غیر پشتون با داشتن پاسپورت و ویزه قانون داخل پاکستان میشود، پلیس پاکستا ن پول های آنرا میگیرد و به زندان می اندازد البته به دلایل مختلف، که چرا ثبت پی -ار- او نیستی و اگر ثبت باشی در دیگر سحه که ما مردم غیر فاشست قبیله را آزار میدهند که درین منطقه چه میکنید. و حالا بنام ترورست میخواهد یک تعداد مردم غیر پشتون را در پاکستان اعدام کند. باید بدانید که اصلا پا کشتان دشمن پشتون ها است تا در مقابل پینجابی ها یک قوت نسازند و حکومت پشتون را تاسیس نکند. اما در ظاهر با پشتون ها دوست است.

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.