کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > دیدگاه > چشم به راه کابینه

چشم به راه کابینه

سه شنبه 6 جنوری 2015, بوسيله‌ى محمد الله کوشانی

سابق ها میگفتن " کار امروزه به فرادا ننداز"، اما متل در قرن 21 تغییر یافته و برنامه استراتیژی امریکا با کسب تجارب از کشور های صنعتی اروپایی نیز تغییر کرده و باید به کندی به پیش برود. اروپا یی ها شتاب زده همه دار و ندار و منابع طبیعی خودرا خلاص کردن و چشم به ثروت واواندوخته های کشور های غریب و بخصوص اسلامی دوخته اند که یک مشکل رقابتی به امریکا پیدا شده.

از اینکه دین گوشه دنیا، پای امریکا دخیل است و باید در تمام کار های دولتی ، غیر دولتی، اجتماعی ، سیاسی و دیگه کارهای ضروری و غیر ضروی یگان دست اندازی بکنه و جریانات را زیر چشم داشته باشه و از خاطر اینکه از یک طرف امریکا در دیگه گوشه های دنیا، عراق ، سوریه،.... مصروف است، عایدش هم کم شده و وقت هم نداره، در قبال اینکه عساکرش را هم آهسته آهسته در مدت چندین سال از افغانستان برون میکنه باید و دولت و مردم را در حالت نوسان قرار دهد که کمی دل شان به لرزه. ازین رو باید، به رهبران جدید و متفکرین دستودر دهد که امور دولتی را بسیار به دقت خوب چغل کنن و به زودی کار هارا خلاص نکنند ، از یکطرف برای مردم بیکار و بی روزگار و وسیاسیون دروغ پرداز یک مصروفیت پیدا کنن و دیگه اینکه حکومت فساد کرزی را به رخ مردم به کشند. مردم هم معتقد اند که عجله کار شیطان است.

روشن است که معرفی وزیران سنگگ شده وبه بلای مردم که نه کار دارند ، نه نان و نه آب و نه امنیت که حتی سردی زمستانه هم فراموش کرده اند و از بسکه متوجه خبر های تلویزیون اند تا عکس های وزیرانی نو را به بینند اکثریت مردم به چشم دردی گرفتار شه و اشک هایشان همو طور خودبخود میرههههه. در این ارتباط طنزک کوتاه زیررا که یک درد دل است بخوانید:

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


65 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > دیدگاه > چشم به راه کابینه

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.