کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > نوجوان افغانستانی برنده مدال طلای جودو ایالتی در آلمان شد

نوجوان افغانستانی برنده مدال طلای جودو ایالتی در آلمان شد

چهار شنبه 1 آوريل 2015, بوسيله‌ى مرتضی رحیمی

مسابقات جودوی ایالتی روز شنبه 28 مارچ برگزار شد که در آن باشگاه هایی از مناطق مختلف ایالت براندنبورگ آلمان اشتراک داشتند. حمیدرضا محمدی تنها اشتراک کننده افغانستانی در این مسابقات بود که با پشت سرگذاشتن تمامی حریفان خویش موفق به کسب مقام اول و گردن آویز طلا گردید.

یک نوجوان مهاجر افغانستانی در ایالت براندنبورگ آلمان در مسابقات جودوی ایالتی سال 2015 ایالت براندنبورگ، مقام اول را کسب کرد.

در این مسابقات که در ایالت براندنبورگ آلمان برگزار شده بود، جودوکاران در گروه های وزنی مختلف برای بدست آوردن مقام اول سال 2015 در این ایالت با هم به رقابت پرداختند که در وزن 43 کیلوگرام، حمیدرضا محمدی نوجوان افغانستانی مقیم این ایالت با شکست دادن تمامی رقبایش توانست گردن آویز طلا را ازآن خود کند.
حمیدرضا محمدی پس از شکست دادن 9 حریف خود به فینال رقابت ها راه یافته و با زمین گیر کردن حریف دهمش در مسابقه فینال، مقام قهرمانی را در ایالت براندنبورگ آلمان در وزن 43 کیلوگرام بدست آورد.

این نوجوان 12 ساله افغانستانی همچنان به دلیل به نمایش گذاشتن یک مبارزه زیبا از خود در میدان جودو، توانست جام بهترین مبارز سال را نیز ازآن خود نماید.
حمیدرضا محمدی از سه سال بدین سو همراه با خانواده در آلمان زندگی می کند. وی طی دو نیم سال ورزش در رشته جودو با اشتراک در مسابقات مختلف منطقوی، مدال های زیادی را کسب کرده است.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


64 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > کابل پرس ورزشی > نوجوان افغانستانی برنده مدال طلای جودو ایالتی در آلمان شد

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.