کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > مقایسه غارت، تخریب و آتش زدن خانه هزاره توسط کوچی و "خانه کوچی" توسط (...)

مقایسه غارت، تخریب و آتش زدن خانه هزاره توسط کوچی و "خانه کوچی" توسط هزاره

مفهوم خانه و ساخت خانه با مفهوم کوچی و چادرنشینی تضاد دارد. معمولا برخی کسانی که قصد تصرف غیر قانونی زمینی را داشته باشند، ابتدا اقدام به ساخت چنین چهار دیواری هایی کرده و پس از آن کم کم به عنوان مالک زمین خود را معرفی می کنند.

شنبه 14 آگوست 2010, بوسيله‌ى حسين زاهدی

در برخی رسانه ها گزارش شده که کوچی ها ادعا می کنند مردم هزاره خانه های آنان را در جریان حوادث روز جمعه در غرب کابل آتش زده اند. تاکنون هیچ منبع مستقلی این ادعا ها را تایید نکرده و در موارد دیگر منازعه در مناطق بهسود و دایمیرداد کوچی ها ادعای مشابهی داشته اند که طبق گزارش های منابع مستقل، وقتی از کوچی ها اسناد و شواهد، خواسته شده، آنان قادر به ارایه اسناد و شواهد نبوده اند. در مورد تخریب دوکان ها و یک مرکز صحی و سرقت برخی وسایل نیز گزارش هایی نشر شده که هزاره های معترض دست به چنین کاری زده اند. در چنین مواقعی افراد سود جو پیدا می شود اما نمی توان گفت که این افراد سودجو حتما از مردم هزاره بوده است. به نظر می رسد تبلیغات علیه مردم هزاره بصورت سازمان یافته از طرف دولت و رسانه های وابسته هدایت می شود.

مقایسه دیداری می توان داشته باشیم از تخریب و آتش زدن خانه های مردم هزاره و خانه هایی که کوچی ها ادعا می کنند مردم هزاره آن را تخریب کرده اند.

هر چند مفهوم خانه و ساخت خانه با مفهوم کوچی و چادرنشینی تضاد دارد. معمولا برخی کسانی که قصد تصرف غیر قانونی زمینی را داشته باشند، ابتدا اقدام به ساخت چنین چهار دیواری هایی کرده و پس از آن کم کم به عنوان مالک زمین خود را معرفی می کنند.


خانه کوچی که ادعا می کنند توسط مردم هزاره تخریب شده است.

عکس های غارت و تخریب و به آتش کشیده شدن خانه های مردم هزاره توسط کمیسیون مستقل حقوق بشر تهیه شده است. دقت بفرمایید. عکس های زیر عکس هایی از خانه مردم هزاره در بهسود است که توسط کوچی غارت، تخریب و به آتش کشیده شده است.:بهسود / خانه مردم هزاره

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Planshussain_zahedi yahoo.com

آنلاين بنگريد : کابل پرس
52 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > مقایسه غارت، تخریب و آتش زدن خانه هزاره توسط کوچی و "خانه کوچی" توسط (...)

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.