کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > عکس > عید و سوء استفاده از کودکان!

عید و سوء استفاده از کودکان!

روز نخست عید/ يک کودک در يک مسجد

پنج شنبه 2 اكتبر 2008

عکس از رویترز

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


60 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > عکس > عید و سوء استفاده از کودکان!

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • ba arzi salam khidmat barnama sazani kabul press aen mawzoe astfada az atfal kdam tafser ndarad azen ax che be fahmim ke

  chitwr astfada az atfal surat grifta ag lutf koned bazi az

  guzareshat tan ke ke bdon matn nashr meshwad agar ba kami tafsil nashr shwad behtar khahad bod.

  • با عرض سلام و احترامات به شما عزیزان!

   با دیدن این عکس یکی از مهمترین موضع نقض حقوق اطفال و سوء استفاده از آنها در کوچه و بازار به یادم آمد که خیلی دردناک است.
   از مدتهاست در شهر کابل تعدادی از گداه های مدل نو نامعلوم که بیشتر آنها را زنان با صورت خال کوبیده تشکیل میدهد در سرک ها ، بازارها و غیره ساحات شهر دیده میشود که اطفال خورد سال همراه دارند. برای جلب توجه و احساسات مردم اینها از مواد های گوناگون در سرو صورت اطفال شان مالانده تا به مردم بفهماند که اطفال شان در حالت بدی قرار دارد ، در حالی که اطفال بی گناه شان هیچ گونه داغی یا دانه ای در جلد ندارد .

   این عکس هم یکی از آن صدها اطفالی است که در کوچه و بازار شهر کابل روزانه دیده میشود که متاسفانه تا حال هیچ اقدام جدی از سوی دولت یا کدام ارگان های خیریه اطفال در مورد اتخاذ نگردیده است تا از چگونگی این پدیده شوم جلوگیری شود. اگر این اطفال واقعا به مشکلات اعراض دچار اند تداوی شود یا اگر نیست باید یک تدابیر جدی برای جلوگیری از آنها گرفته شود.

   در بعضی جاها حتی اطفال شیر خوار دیده میشود که در روی سرک خوابانده شده تا توجه افراد و اشخاص را جلب کند.

   مخصوصا در شهر نو کابل اگر شما قدم بزنید در هر چند متری شما بیشتر از 5 گداه را میبینید که چشم به حرکات دستان تان دارد تا چی وقت افغانی به کسی میدهید به مهز این که شما افغانی از جیب بیرون کنید گرد شما را حلقه از گداهان که بیشتر آنهارا اطفال تشکیل میدهد مشاهده میکنید.

   به امید توجه مصئولین درین مورد.

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.