صفحه نخست > دیدگاه > خطر اشغال افغانستان توسط پاکستان مشهود است

خطر اشغال افغانستان توسط پاکستان مشهود است

داکتر اکبر همت فاریابی
دوشنبه 28 سپتامبر 2015

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

سقوط ولایت قندوز بعداز سپردن اولسوالی دند غوری بغلان برای طالبان, مبین این حقیقت است که گروه فاشیستان قبیله به سرکرده گی مغز متفکر دوم جهان محمد اشرف غنی احمد زی, قدم اساسی را در راه سپردن عام و تام شمال افغانستان بدست طالبان وحشی برداشته است.
هموطنان عزیز! بازی بزرگ و دسیسه بزرگ نوکران پاکستان, انگلیس و امریکا زمینه بزرگی را آماده کرده است تا مردم آزادی خواه مملکت سرنوشت خود را خود رقم بزنند و نکذارند تا سرزمین آبائی شان مورد تاخت و تاز و اشغال قبایل اینطرف و آنطرف سرحد قرار گیرد. طالبان را یکبار تجربه کرده اید. اما اینبار طالبان نیکتائی پوش با نقاب دموکراسی, بدرقه کننده این وحشی های تاریخ هستند. بیدار شوید, میله تفنگ خود را اولآ بسوی آنانی حواله نمائید که منفعت شرعی, قانونی و حیاتی خلقهای ازبیک, پشتون, تاجیک, هزاره و دیگر اقوام مملکت را با حلقات فاشیستی حکومت به اصطلاح وحدت ملی یعنی نمایندگان آی اس آی پاکستان به حراج گذاشته اند ویا حد اقل در مقابل این همه فجایع فاشیستان قبیله سکوت اختیار کرده اند و بعدآ با اتحاد صادقانه و عملی تان میتوانید حاکمان غاصب و خودفروخته و نوکر قبیله را با متانت و مردانگی از سرزمین خود برانید و سرنگون سازید. اگر پایان این برده گی به قیمت تجزیه افغانستان هم باشد, باید زنجیر های برده گی را شکست !!!
ما میخواهیم حاکم سرنوشت خود باشیم.
زنده باد عدالت اجتماعی و برابری اقوام
میخواهم درین نوشته اضافه نمایم که بعضی از دوستان هنوز از نام بردن اسم فاشیست ها شک و تردید دارند و به شکل مجمل از دست داشتن حلقات قدرتند ارگ در پیشروی طالبان میگویند اما حلقات قدرتمند درون ارگ همانا اشرف غنی احمدزی در رآس این کثافتکاری ها قرار دارد و این مسئله بارها و بارها ثابت شده است. اشرف غنی یک فاشیست شناخته شده بود و هست. ایتلاف اوزبیک ها با اشرف غنی در انتخابات ریاست جمهوری یک نیاز زمان بود اما کلآ به این معنی نخواهد بود که ما اوزبیک ها, وطنفروشی, رزالت و بی حیائی اشرف غنی را با اسم خودش بیا نکنیم. من فکر میکنم که دیگر مرزی برای بیان عریان حقایق وجود ندارد. همه باید بدانند که اشرف غنی خائین درجه اول برای عموم مردم افغانستان است. سلامت باشید.

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید
Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس