کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > دیدگاه > خطر اشغال افغانستان توسط پاکستان مشهود است

خطر اشغال افغانستان توسط پاکستان مشهود است

دو شنبه 28 سپتامبر 2015, بوسيله‌ى داکتر اکبر همت فاریابی

سقوط ولایت قندوز بعداز سپردن اولسوالی دند غوری بغلان برای طالبان, مبین این حقیقت است که گروه فاشیستان قبیله به سرکرده گی مغز متفکر دوم جهان محمد اشرف غنی احمد زی, قدم اساسی را در راه سپردن عام و تام شمال افغانستان بدست طالبان وحشی برداشته است.
هموطنان عزیز! بازی بزرگ و دسیسه بزرگ نوکران پاکستان, انگلیس و امریکا زمینه بزرگی را آماده کرده است تا مردم آزادی خواه مملکت سرنوشت خود را خود رقم بزنند و نکذارند تا سرزمین آبائی شان مورد تاخت و تاز و اشغال قبایل اینطرف و آنطرف سرحد قرار گیرد. طالبان را یکبار تجربه کرده اید. اما اینبار طالبان نیکتائی پوش با نقاب دموکراسی, بدرقه کننده این وحشی های تاریخ هستند. بیدار شوید, میله تفنگ خود را اولآ بسوی آنانی حواله نمائید که منفعت شرعی, قانونی و حیاتی خلقهای ازبیک, پشتون, تاجیک, هزاره و دیگر اقوام مملکت را با حلقات فاشیستی حکومت به اصطلاح وحدت ملی یعنی نمایندگان آی اس آی پاکستان به حراج گذاشته اند ویا حد اقل در مقابل این همه فجایع فاشیستان قبیله سکوت اختیار کرده اند و بعدآ با اتحاد صادقانه و عملی تان میتوانید حاکمان غاصب و خودفروخته و نوکر قبیله را با متانت و مردانگی از سرزمین خود برانید و سرنگون سازید. اگر پایان این برده گی به قیمت تجزیه افغانستان هم باشد, باید زنجیر های برده گی را شکست !!!
ما میخواهیم حاکم سرنوشت خود باشیم.
زنده باد عدالت اجتماعی و برابری اقوام
میخواهم درین نوشته اضافه نمایم که بعضی از دوستان هنوز از نام بردن اسم فاشیست ها شک و تردید دارند و به شکل مجمل از دست داشتن حلقات قدرتند ارگ در پیشروی طالبان میگویند اما حلقات قدرتمند درون ارگ همانا اشرف غنی احمدزی در رآس این کثافتکاری ها قرار دارد و این مسئله بارها و بارها ثابت شده است. اشرف غنی یک فاشیست شناخته شده بود و هست. ایتلاف اوزبیک ها با اشرف غنی در انتخابات ریاست جمهوری یک نیاز زمان بود اما کلآ به این معنی نخواهد بود که ما اوزبیک ها, وطنفروشی, رزالت و بی حیائی اشرف غنی را با اسم خودش بیا نکنیم. من فکر میکنم که دیگر مرزی برای بیان عریان حقایق وجود ندارد. همه باید بدانند که اشرف غنی خائین درجه اول برای عموم مردم افغانستان است. سلامت باشید.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


51 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > دیدگاه > خطر اشغال افغانستان توسط پاکستان مشهود است

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.