کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > دیدگاه > بعد ازین، سخن از احیای آدمیت باید زد! نه از احیای وحدت و مدنیت !

بعد ازین، سخن از احیای آدمیت باید زد! نه از احیای وحدت و مدنیت !

دو شنبه 9 نوامبر 2015, بوسيله‌ى داکتر اکبر همت فاریابی

با بریده شدن گردن این طفلک معصوم هزاره, آخرین رشته شرف, ناموس, حیثیت, وقار, وجدان, مردانگی, شرافت وبالآخره آدمیت درین سرزمین بربریت و جهالت بنام افغانستان بریده شد و آخرین میخ در تابوت "انس" و به فهم ما آخرین بیل خاک برای دفن جوهر انسانیت انداخته شد. بعدازین باید سخن از احیای آدمیت راند. از خبثای اسلام نمای داعش و طالبان انتظار دیگری نباید داشت, چونکه از حیوان درنده خو توقع ترحم عاطفی کردن غلط است. اما در وقوع این کربلا و کربلا های دیگر بیشترین قصور متوجه قصر نشینان و به خصوص ارگ نشینان شیاد و شیطان صفت است که از یکسو مآموریت حفظ نوامیس ملی را بر عهده گرفتند و از جانب دیگر نه تنها با دولت های حامی این قصابان بی مروت در زدوبند هستند بلکه برای حفظ انحصار قدرت قومی ننگین خود, مستقیمآ ازین مسلمان نما های وحشی و متعفن حمایت همه جانبه مینمایند. مرگ, ننگ و نفرین به قصر نشینانیکه غرق به تقسیم مسند و جاه و جلال بوده و به مانند حیوانات طویله خوردن و خوابیدن را میدانند و بس !!!

بخواب طفلک عزیزم, این ننگ تا ابد از دامان مخلوق قرن بیست و یک شسته نخواهد شد !!! دیگر قلم من برای محکوم کردن این داغ ننگ در جبین بشریت حال ندارد !
بیائید بعدازین نام این خطه جغرافیائی را بربرستان یا جاهلستان بنامیم.
سوگنامه از داکتر همت فاریابی

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


65 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > دیدگاه > بعد ازین، سخن از احیای آدمیت باید زد! نه از احیای وحدت و مدنیت !

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.