کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > مافیای خانوادگی نادری ها؛ زالویی که خون جامعه ی اسماعیلی را می مکد!

مافیای خانوادگی نادری ها؛ زالویی که خون جامعه ی اسماعیلی را می مکد!

پنج شنبه 13 ژوئيه 2017, بوسيله‌ى کابل پرس خبری

کابل پرس: در خلوت این فامیل مافیایی چه می گذرد که کم کم صدای جامعه ی اسماعیلی برآمده و اعتراض ها نسبت به عملکرد پنهان و غیر پنهان آن هر روز بیشتر و بیشتر می شود؟
همین چند روز پیش بود که جمعی از فعالان مدنی، بزرگان و روشنفکران جامعه ی اسماعیلی با انتشار نامه ای سرگشاده از مافیای خانوادگی نادری ها شکایت کردند و آنان را متهم به قتل و کشتار هدفمند اندیشمندان و بزرگان جامعه ی اسماعیلی نمودند. در بخشی از این نامه چنین آمده است:

"لطفا ما را از شر یک جنگسالار خونين و یک خاندان ظالم و قاتل نجات دهید! زیرا که هر روز از ما جان میگیرند، ترورمیکنند ، از لحاظ فزيكى حذف مان مى كنند ، به تهدید و تحقیر میپردازند و از هیچگونه مظالم درحق مردم ما دریغ نمیکنند. به همین لحاظ مجبورشدیم که حالا این انسان ظالم ، اين جنگ سالار همه دوره ها ، این خاندان ظالم را معرفی کنیم. این انسان سیدمنصور نادری وکیل شورای ملی و این خاندان، خاندان نادری است که درهمکاری باعده ای از افراد دولتی فاسد و رشوت خور که دربدنه نظام جا دارند إمكانات وسيعی را كه از حاكميت به چنگ آورده اند استفاده ناروا ونامشروع مینمايند. ما اسماعیلیان أفغانستان را به گروگان گرفته و به صدها شیوه محیلانه، دورغ، رشوت ، چاپلوسی، تخويف مردم و فریب دولتمردان، خود و فامیل خود را در بلندترین سطوح قدرت دولتی رسانیده اند . هم اکنون این خاندان تحت نام دروغین رهبر اسماعیلیان افغانستان، چهار وکیل در شورای ملی، یک وزیر در کابینه ، یک مشاور ارشد در ریاست جمهوری، پانزده دیپلومات مقام هاى بلند در وزارت خارجه و ده ها فرد دیگر در دستگاه هاى دولت دارند که دقیقآ این همه را ازنام مردم اسماعیلیه و نماينده گى خودخوانده و ساختگى از اسماعيليان ، بخاطر حفظ قدرت و بخاطر از بین بردن مخالفان سياسى و شخصى كه بهترین ها و نخبگان اند ، استفاده میکنند وهیچکسی را بدون ازفامیل و وابسته های خود مستحق حتی یک پست عادی دولتی هم نمیدانند و مجال نمى دهند."

پیش از این منابع موثق از جامعه ی اسماعیلی، با فرستادن نمونه هایی از جنایات خاندان نادری برای کابل پرس، تا جایی پرده از چهره ی مرموز سید منصور نادری و وابستگانش برداشته اند. این نمونه ها شامل کشتارهای هدفمند چهره های شاخص، بانفوذ و از جمله بزرگان جامعه ی اسماعیلی می باشند که وجود آنان موقعیت مافیایی خاندان نادری را با خطر مواجه می کردند. آنان کسانی بودند که در روشنگری در جامعه ی اسماعیلی و بیرون آوردن مردم از زیر ستم نادری ها تلاش می کردند.
لازم به تذکر نیست که این مافیا بی سواد و باسواد خود را به پست های کلیدی و مهم رسانده و سهم این خانواده ی مافیایی در قدرت بسیار بیشتر از میلیون ها هزاره، اوزبیک یا تورکمن در دولت می باشد.

اعضای این مافیا که گاه خود را تاجیک معرفی می کنند و گاه هزاره، به هیچ کدام کدام از این گروه های قومی تعلق فکری ندارند و برای منفعت آن ها کاری نمی کنند. ریشه ی تباری این مافیا به اعراب می رسد اما در فهرست قربانیان جنایات نادری ها، از جمله سادات جامعه ی اسماعیلی نیز دیده می شود.
در چند دهه ی اخیر، اعضای این مافیا با زور تفنگ و کار برای استخبارات کشورهای گوناگون به ثروت های نجومی و هنگفت دست یافته و برای اینکه چهره ای موجه از خود بسازند، گاه خود را زیر پوشش رهبری اسماعیلی ها پنهان می کنند و گاه زیر پوشش فعالان مدنی.
براستی این مافیا تا چه زمانی می تواند دوام بیاورد و همچنان مانند زالویی در جامعه ی اسماعیلی، خون این مردم را بمکد؟

مشت نمونه خروار، 64 مورد از جنایات خاندان سید منصور نادری!
همراه با عوامل و منابع اساسی ترورها و توطیه های خاندان سید منصور نادری در طول تاریخ
يكشنبه 8 فبروری 2015, بوسيله‌ى امضا محفوظ است

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


71 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > مافیای خانوادگی نادری ها؛ زالویی که خون جامعه ی اسماعیلی را می مکد!

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.