کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > مســابقــات بیــن الافغــانی ایشچــیگری

مســابقــات بیــن الافغــانی ایشچــیگری

اولیــن دور مســابقــات بیــن الافغــانی ایشچــیگری در مــزار شــریف میــان پهلــوان احــمد ایشچــی و پهلــوان آصــف مهمــند برگــزار شــد

شنبه 19 آگوست 2017, بوسيله‌ى شمس الحق حقانی

پهلوان احمد ایشچی موسس و بنیان گذار ورزش رزمی ایشچی اولین بار این طریقه کاملا جدید ورزشی را به فرمایش اتمرغنی در مقابل قاتل شناخته شده جنرال دوستم معروف به گلم جمع بکار برده و با ضرب توپ ایشچی گلم نامبرده را جمع و او را به کشور ترکیه پرتاب کرد.
ورزش رزمی ایشچی اصولا در دنیای سیاست مدرن و امروزی بجای قین و فانه ، شکنجه و اعدام و یا حبس و تبعید مخالفین سیاسی منحیث سلاح نرم وعاری از خشونت بکار گرفته می شود چونکه در عصر امروز از روش های موثر فوق الذکر به علت اخلالگری های جامعه مدنی و سازمان های حقوق بشر نمی شود به راحتی و بدون سرو صدای مطبوعات استفاده کرد.

اما از برکت این ابداع بی نظیر و موثر پهلوان ایشچی دیگر در دنیای سیاست جهان سوم برای حل منازعات سیاسی و اجتماعی و یا برکناری حریفان و مخالفین از اریکه قدرت اصلا نیازی به اعمال زور و بکار گرفتن تدابیر خشن و استفاده از چماق و شمشیر نیست.
با استفاده از توپ ایشچی شما قادر هستید که حریف مزاحم تان را بدون اندک مقاومتی در اقصی نقاط عالم پرتاب کرده و تا ابد خود را از شر فتنه و شرارت او بیغم سازید.
فقط یک نکته قابل توجه توپچی می باشد که وی نباید دراثنای فیر توپ خیلی سرش به پائین خم کند چون در غیر آن خطر زخمی شدن سر و حتی کنده شدن گوش و بینی موجود است.

با تقــــــــــــديم حـــــــــــرمت
حقــــ(شـــمس الحــق)ــــانی

https://www.facebook.com/zahrkhand

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


38 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > مســابقــات بیــن الافغــانی ایشچــیگری

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.