کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > دیدگاه > وبلاگ نویس > از رسانه های دیگر > پاکستان اداعا کرده است که ۶ مرزبانشان در درگیری با افغانستان کشته شدند

پاکستان اداعا کرده است که ۶ مرزبانشان در درگیری با افغانستان کشته شدند

دو شنبه 6 مارچ 2017, بوسيله‌ى info@bokhdinews.af (مدیر سایت)

 وزارت خارجه پاکستان ادعا کرده است که در نتیجه درگیری در مرز با افغانستان شش مربانان این کشور کشته شده اند.

وزارت خارجه پاکستان ادعا کرده است که در نتیجه درگیری در مرز با افغانستان شش مربانان این کشور کشته شده اند.
در خبرنامه ی که از سوی وزارت خارجه پاکستان نشر شده آمده است که پنچ سرباز در مومند اجنسی و یک مرزبان این کشور در خیبر اجنسی کشته شده اند.
خبرنامه همچنان گفته است که در پیوند به همین رویداد یکی از مقامات سفارت افغانستان در پاکستان، به این وزارت احضار شده است.
پاکستان نگرانی خود را از این رویداد به نماینده افغانستان ابراز کرده و از دولت افغانستان خواسته در مورد این رویداد تحقیق کرده و در مقابل تروریستان اقدامات عملی را روی دست گیرد.
پیش از این اما وزارت خارجه افغانستان به دلیل بسته شدم مرز و بازداشت مهاجران افغانستانی در پاکستان واکنش نشان داده بود.
وزارت خارجه کشور قبلا لیست تروریستانی را که آزادنه در پاکستان زندگی می کنند و از آنجاه علیه افغانستان حملات انتحاری و انفجاری طرح ریزی می کنند را به این کشور داده بود.
باشندگان ولایت های ننگرهار و کنر اما گفته اند که هلیکوپترهای پاکستانی به مناطق آنها آمده و محلاتی را که در آن چوپان‌ ها بود و باش دارند بمباران کرده‌ اند. قبل از این از راکت پارنی های پاکستان بر خاک افغانستان نیز گزارش شده بود.
یونس جان، ساکن روستای پشد به بی‌ بی ‌سی گفته که هلیکوپترهای پاکستان، مناطق غیرنظامی را هدف قرار داده است.
او افزوده است که صبح امروز سه هلیکوپتر پاکستان به مناطق گلاب پاری و ننگه آمدند و بمباران را شروع کردند. چوپان ‌ها در این مناطق زندگی می ‌کنند.
هلیکوپترها سه بار از خط دیورند عبور کردند و ساحه یک کیلومتری در خاک افغانستان را بمباران کردند. پاکستانی‌ها می ‌خواهند مردم این مناطق را ترک کنند و آنها به این مناطق بیایند.
ساکنان محل از تلفات این حملات معلوماتی ارائه نکردند.


آنلاين بنگريد : http://bokhdinews.af/political/2639...

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


56 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > دیدگاه > وبلاگ نویس > از رسانه های دیگر > پاکستان اداعا کرده است که ۶ مرزبانشان در درگیری با افغانستان کشته شدند

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.