در همین بخش

صفحه نخست > دیدگاه > وبلاگ نویس > از رسانه های دیگر > دعوت روسیه از افغانستان برای اشتراک در کنفرانس بین‌المللی مبارزه با مواد مخدر

دعوت روسیه از افغانستان برای اشتراک در کنفرانس بین‌المللی مبارزه با مواد مخدر

info@eqmweekly.com.af (پنجشنبه 8 سرطان)
دوشنبه 3 جولای 2017

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

قرار است مجلس دومای روسیه در ماه دسمبر کنفرانسی را تحت عنوان «نمایندگان مجلس علیه مواد مخدر» در مسکو برگزار کند که در آن از افغانستان نیز دعوت خواهد شد. alt

لئونید اسکوتسکی، رئیس کمیته امور بین‌الملل دومای دولتی روسیه در یک کنفرانس خبری از آمادگی‌های مجلس دومای روسیه برای برگزاری این کنفرانس خبر داد.

رئیس کمیته امور بین‌الملل دومای دولتی روسیه افزود:علاوه بر افغانستان از تمام کشورهای منطقه و به‌خصوص پاکستان و کشورهای مستقل مشترک‌المنافع برای شرکت در این کنفرانس دعوت خواهد شد.

آقای اسکوتسکی در ادامه گفت: چشم‌انداز برگزاری این کنفرانس بین ویاچسلاو والودین، رئیس مجلس دومای روسیه و همکاران خارجی در حاشیه دومین نشست روسای مجالس اوراسیا در سئول کوریای جنوبی مطرح شد.

انتظار می‌رود که نمایندگان کشورهای شرکت‌کننده در کنفرانس مذکور درباره مبارزه با مواد مخدر که مانع جدی بر سر راه دولت در تامین صلح و ثبات در کشورهاست بحث و تبادل و نظر کنند.

روسیه به همراه آذربایجان رهبری تدبیر مبارزه با حوادث پروسه قلب آسیا را هم بر عهده دارند، پروسه‌ای که رهبری آن را افغانستان بر عهده دارد.


آنلاين بنگريد : http://eqmweekly.com.af/articl...

واژه های کلیدی

جستجو در کابل پرس