کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > دیدگاه > وبلاگ نویس > از رسانه های دیگر > دعوت روسیه از افغانستان برای اشتراک در کنفرانس بین‌المللی مبارزه با مواد (...)

دعوت روسیه از افغانستان برای اشتراک در کنفرانس بین‌المللی مبارزه با مواد مخدر

دو شنبه 3 ژوئيه 2017, بوسيله‌ى info@eqmweekly.com.af (پنجشنبه 8 سرطان)

قرار است مجلس دومای روسیه در ماه دسمبر کنفرانسی را تحت عنوان «نمایندگان مجلس علیه مواد مخدر» در مسکو برگزار کند که در آن از افغانستان نیز دعوت خواهد شد. alt

لئونید اسکوتسکی، رئیس کمیته امور بین‌الملل دومای دولتی روسیه در یک کنفرانس خبری از آمادگی‌های مجلس دومای روسیه برای برگزاری این کنفرانس خبر داد.

رئیس کمیته امور بین‌الملل دومای دولتی روسیه افزود:علاوه بر افغانستان از تمام کشورهای منطقه و به‌خصوص پاکستان و کشورهای مستقل مشترک‌المنافع برای شرکت در این کنفرانس دعوت خواهد شد.

آقای اسکوتسکی در ادامه گفت: چشم‌انداز برگزاری این کنفرانس بین ویاچسلاو والودین، رئیس مجلس دومای روسیه و همکاران خارجی در حاشیه دومین نشست روسای مجالس اوراسیا در سئول کوریای جنوبی مطرح شد.

انتظار می‌رود که نمایندگان کشورهای شرکت‌کننده در کنفرانس مذکور درباره مبارزه با مواد مخدر که مانع جدی بر سر راه دولت در تامین صلح و ثبات در کشورهاست بحث و تبادل و نظر کنند.

روسیه به همراه آذربایجان رهبری تدبیر مبارزه با حوادث پروسه قلب آسیا را هم بر عهده دارند، پروسه‌ای که رهبری آن را افغانستان بر عهده دارد.


آنلاين بنگريد : http://eqmweekly.com.af/articles/90...

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


85 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > دیدگاه > وبلاگ نویس > از رسانه های دیگر > دعوت روسیه از افغانستان برای اشتراک در کنفرانس بین‌المللی مبارزه با مواد (...)

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.