کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > افتضاح امنیت ملی فغانستان، این نهاد مستقیم با تروریست ها همکاری می کند

افتضاح امنیت ملی فغانستان، این نهاد مستقیم با تروریست ها همکاری می کند

دو شنبه 26 نوامبر 2018, بوسيله‌ى کابل پرس خبری

کابل پرس: اعلامیه شرم آور به اصطلاح ریاست امنیت ملی فغانستان در مورد فرمانده ی مسئول مردمی، معروف به فرمانده شمشیر ثابت می کند که این نهاد مانند سایر نهادهای زیر نظر پشتونیزم، واژه های مانند ملی را ریشخند کرده اند. در فغانستان، ملی یعنی منافع پشتون ها و تاسف آور تر اینکه نخبگان پشتون منافع پشتون را در تروریست پروری و طالب پروری و کشتار و اشغال سرزمین غیر پشتون می پندارند. امنیت ملی فغانستان بار دیگر ثابت کرد که این نهاد تنها سیاست های دهشت افکنانه را دنبال می کند و بجای تعقیب و بازداشت و محاکمه ی تروریست های طالب و کوچی و داعشی، نیروهای مردمی مسئول ضد این گروه های تروریستی را بازداشت، شکنجه و حتا هدف قرار می دهد.
گویی آن تروریست های پشتون که در سال های نخست پس از سقوط امارت پشتونیستی طالبانی در بند امنیت ملی بودند، اکنون آزاد و زندانبان شده اند.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


45 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > افتضاح امنیت ملی فغانستان، این نهاد مستقیم با تروریست ها همکاری می کند

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.