کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > بیشتر مردم قوم گرایی را عامل حمایت سیاستمداران پشتون از طالبان پشتون می (...)

بیشتر مردم قوم گرایی را عامل حمایت سیاستمداران پشتون از طالبان پشتون می دانند

دو شنبه 26 نوامبر 2018, بوسيله‌ى کابل پرس خبری

کابل پرس: یک نظرسنجی در شبکه های اجتماعی نشان می دهد که مردم عامل اصلی حمایت سیاستمداران پشتون از جمله اشرف غنی احمدزی از تروریست های طالب، کوچی و داعشی را اشتراکات قومی آنان می دانند. حامد کرزی به طالبان برادر خطاب می کرد و صدها زنانی خطرناک طالب را که مربوط به غلجایی های طالب بود از زندان رها نمود. با گمارده شدن اشرف غنی احمدزی، او بسیاری دیگر از زندانیان طالب را از زندان رها و آنان را مخالف سیاسی خواند. آن ها با فریب افکار عمومی و دسیسه در محافل بین المللی توانستند تروریست های خود را از فهرست سیاه نهادهای بین المللی بیرون کشیده و منسجم تر آنان را در قالب نیروهای امنیتی یا جداگانه برای کشتار بیشتر تجهیز نمایند.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


45 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > بیشتر مردم قوم گرایی را عامل حمایت سیاستمداران پشتون از طالبان پشتون می (...)

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.