کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > خبر و گزارش > امنیت ضد ملی می خواهد ذوالفقار امید یکی از برجسته ترین رهبران مدنی را بازداشت (...)

امنیت ضد ملی می خواهد ذوالفقار امید یکی از برجسته ترین رهبران مدنی را بازداشت کند

شنبه 1 دسامبر 2018, بوسيله‌ى کابل پرس خبری

کابل پرس: منابع خبر کابل پرس تایید می کنند که ریاست امنیت ضد ملی به رهبری معصوم استانکزی قصد بازداشت ذوالفقار امید، یکی از برجسته ترین رهبران مدنی کشور را دارد. امید، رهبر حزب کار و توسعه و یکی از سران جنبش روشنایی می باشد که برای عدالت اجتماعی، سیاسی و اقتصادی مبارزه می کند و در راه اندازی جنبش های بزرگ مدنی نقش مهمی داشته است.
در همین حال، فعالان مدنی ضمن هشدار به حکومت نسبت به بازداشت ذوالفقار امید، از مردم می خواهند آمادگی های لازم را برای مقابله با این اقدام حکومت تروریست پرور اشرف غنی احمدزی گلبدین حکمتیار و معصوم استانکزی داشته باشند.

در چند سال اخیر سران حکومت قبیله ای، هزاران تروریست خطرناک را به دلیل پشتون بودن از زندان ها آزاد و بخش قابل توجهی از آنان در ارگان های امنیتی جابجا شده اند. در کنار آن این حکومت دهشت و وحشت پشتونیستی، بازداشت، ترور و سرکوب نیروهای ضد تروریزم و جنبش های مدنی مربوط به گروه های مردمی هزاره، اوزبیک و تاجیک را در صدر برنامه های خود قرار داده است.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


55 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > خبر و گزارش > امنیت ضد ملی می خواهد ذوالفقار امید یکی از برجسته ترین رهبران مدنی را بازداشت (...)

آگهی در کابل پرس

loading...

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.