کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > منطق طالبانی!

منطق طالبانی!

یک کارتون

سه شنبه 16 آگوست 2011, بوسيله‌ى بشیر بختیاری

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plans


51 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > منطق طالبانی!

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

 • منطق طالبانی مساوی با گرز و چماق!

  • منطق طالبانی منطق ترور، کشتار مردم عدالت خواه، ایجاد وحشت، ویرانی کشور و مزدوری پاکستان است.

 • با سلام٫اصولا منطق استدال ساز است زمانی که هویت ماهیت ساز این گرو را تجزیه و تحلیل کنیم درمیابیم که عار ی ازهر گونه منطق و استدلال است بنا برین می توان نتیجه گرفت که ؛طالبان گله ای از حیوانات بی فکر با مغزهای شستشو شده که دین را مضحکه قرار داده و استدلال ومنطق را که مبناواساس اموزه های دینی است در نزد تمام اصحاب منطق زیر سوال بردند. بنا براین واژه منطق در حوزه این گرو قابل بررسی نیست و میتوان به تعریف فوق اکتفا کرد(گله ای از حیوانات بی فکر با مغزهای شستشو شده).

 • جناب احمد !

  میفرمایی :
  « ... دین را مضحکه قرار داده و استدلال ومنطق را که مبناواساس اموزه های دینی است در نزد تمام اصحاب منطق زیر سوال بردند »
  منطق و استدلال در اسلام ؟! در آیین جنایت و خون ؟ آیینی که نفرت از دیگران را موعظه مینماید و 166 بار در تازینامه فعل « قَتَلَ » بکار برده ؟ آیین زن ستیز ، متجاوز ، غارتگر ؟ آیینی که پشتوانۀ آن شمشیر است ؟
  به باور اینطرف ، بن لادن ، ملا عمر ، حقانی ، انتحاری ها و تروریست های القاعده و طالب ، مسلمانان سچه و ناب محمدی اند که فی سبیل الله مسلمانی عمل می کنند . مگر نه چنین است ؟
  مسیح از محبت می گوید در انجیل و میآزار :
  کسی که با برادر مسیحی خود محبت نمی کند ، خدا دوست نیست .
  ببین تفاوت ره ؟

 • احمد آغا !
  آزاده کیست ؟ « مکالمات کنفوسیوس » را بخوان .
  گاتهای زردشت ، در « اوستا » پیشکش .
  بند ۴) من که اکنون به نـَفـَسِ روح خود برای سرودم توجه می‌کنم، با پندار نیکِ خود در همان جایگاه یکسان، و به پاداش اعمالم، شناسنده مزدا اهوره هستم. تا آنجا که بتوانم و توانایی داشته باشم، به همان اندازه خواستار جستجوی دقیق در پی نظم کیهانی هستم.
  بند ۶) حال به خاطر پندار نیک من، با پندار نیک خود بیا! حال به خاطر نظم کیهانی من، با نظم کیهانی خود عمر طولانی را به من هدیه بده! با سخنان فراخ تو بود ای مزدا که قدرت و حمایت به زرتشت ارزانی کردی. به ما نیز ای اهوره، حمایتی ارزانی کن که به واسطه آن بر دشمنی‌های آن کسی که با ما خصومت دارد، فائق آییم.
  بند ۸) تو ای بهترین، که تمایل به بهترین نظم کیهانی را داری. من بهترین‌ها را می‌خواهم. تو به عنوان اهوره و من به عنوان برنده اینجا هستم و اکنون از تو می‌خواهم پاداش را به فْرَشَئوشترَه قهرمان و به من و به همهٔ کسانی که از آنان [قربانی] دریافت می‌کنی، بدهی. برای تمامی طول عمر توأم با پندار نیکِ آنان.
  بند ۳) بنابر این، در ابتدا آن دو الهام که به صورت «خواب دوگانه» و گفتارها و پندارهای دوگانه معروف شده‌اند، آنها اعمال دوگانه هستند: خوب و بد. و بین آن دوتایی که هدایای خوب می‌دهند (یا: چیزهای خوب بوجود می‌آورند) به درستی تمیز داده شده‌اند، نه آنها که هدایای بد می‌دهند.
  بند ۳) بنابر این، در ابتدا آن دو الهام که به صورت «خواب دوگانه» و گفتارها و پندارهای دوگانه معروف شده‌اند، آنها اعمال دوگانه هستند: خوب و بد. و بین آن دوتایی که هدایای خوب می‌دهند (یا: چیزهای خوب بوجود می‌آورند) به درستی تمیز داده شده‌اند، نه آنها که هدایای بد می‌دهند.

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.