IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

loading...

صفحه نخست > کارتون > کرزی از ملاعمر در صورت مذاکره حفاظت می کند!

کرزی از ملاعمر در صورت مذاکره حفاظت می کند!

کارتونی از عتیق شاهد
دوشنبه 17 نوامبر 2008

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

loading...
loading...

پيام‌ها

 • درودبرشما:
  پیام کرزی یکباردیگرماهیت قبیله گرایی ایشان رابرجسته میسازد.تعجب اینجاست،چگونه وباکدام صلاحیت آقای کرزی میخواهد خون هزاران شهیداین سرزمین رابه حراج بگذارد؟شهیدانی که اکثریت گوسفندوارسربریده شدندودرپاسخ به آن کرزی وتیم کاری اش به ریش مردم خندیدند

  repondre message

  آنلاين بنگريد : کرزی ازملاعمردرصورت مذاکره حفاظت میکند

  • ُسلام به همه دوستان
   آقای عبدل: تعجب در اینجاست که چرا آقای کرزی از روز اول پرچمی ها وخلقی ها به پایه دار نه رسانید که اشان سرمایه فساد وجوابگو به خون 2میلون انسان در افغانستان عزیز بودند وهنعوز هم استند

  • هرگروه واشخاص که بیشتر جنایت کند وانسانهای این سرزمین را قتل نماید واسلحه داشته باشد با زور اسلحه میتواند به مقام ومنصب برسد. خون هزاران انسان بیگناه در این سرزمین نفرین شده هیچ ارزش نه دارد به عوض اینکه به جزای اعمال غیر بشری اش برسند ، با جنایت پیشگان تاریخ معامله صورت میگیرد. بلی آقای کرزی باید از ملا عمر وسایر جنایت کاران قبیله حمایت کند، زیرا پشتون والی برای او مهم تر است نه سایر اقوام افغانستان.

 • ba yad dashta bashid ke hamin karzai qudrat an ra nadasht ke az mardom behsud hefazat konad. balke kasani az dakhil arg az khoshonat hemayat ham mi kard. dalil ash ra khod tan paida konid ke chara?

  remember that Karzai could not protect people of Behsud. And the event even directed from his own palace. judge by your self why and why.

  repondre message

 • گرگ گرسنه را صید طعمه باشد در کمین/تااحمق رازنده باشد مفلسان درمان نیست/

  ضمن درود به شما و هم میهنان ارجمند از سوژه های که در کارتون های پرمعنی شما می بینیم اظهار امتنان می نمایم و آنرا در روند روشنگری بسیار مثمر می انگارم . مخصوصا" این لنگی سیاه سید ملاعمر که نشانگر این است .اجداد او مخلوطی از عرب و عجم است . چرا به این لنگی سیاه ها میگویند اولاد پیغمبر ؟ البته تاریخ همیشه دست خورده است . مثلا" در ترکیه دولت امر کرده که یک ملیون پنجصد هزار حدیث را که بنام پیغمبر جنگجو و غزواتی ملا عمر مانند چاپ شده است مورد بررسی قرار داده تاآنرا سره و خشره کنند. همین طور کسانیراکه از متزاج لشکر عرب و زن های اسیر به دنیا آمده اند بنام سیدنامیده اند . و بعد آنرا به نام خود محمد تغیر داده اند چراکه اگر میگفتند سید کسانی است که از تجاوز مردهای عربی بر زنان اسیر ایرانی و افغانی به میان آمده دگر باید حرامی می شد.
  ازین جعل درتاریخ ما فراوان است که دین امروز بزنس است بخاطر شکم و ثروت مثلا" غزنی را مرکز تمدن اسلامی نام نهاده اند .اما ببینیدبه همه ویرانیهایش و مردمش که از گرسنگی می میرند. اما بی بی دوبیرا عروس دنیا نام نهاده اند. و عنقریب بزگترین عمارت بلند دنیا هم در آنجا آباد می شود. چرا دوبی را مرکز تمدن اسلامی نام نه نهاده اند؟ برای اینکه دوبی از خود عربها است و عربها کوشش می کند که با نام اسلام که هیچ اساس علمی ندارد جز خیال ثروت های کشور های دیگر را تاراج نمایند. من از هم میهنانم خواش می کنم که در لینکی که اراهه می کنم توجه کنند و قرآن را که سلمان فارسی نوشته بخوانند تا بکی درجهل مرکب غرق /هفت شهر عشق را عطار گشت /ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم/
  دیگر که چرا حکومت عربستان را پادشاهی میگویند و افغانستان ایران و پاکستان را جمهوری اسلامی؟
  بسیار روشن است کشور های غربی به شمول آمریکا و انگلستان با همکاری دین عرب توانسته اند که قرنها حکمروای جهان باشند و کتاب قرآن اکر خوب است پس چرا خودشان آنرا قبول نمی کنند.
  فقط افغان های گرسنه که حاضر است برای یک افغانی ده باغ دستهایش را طرف آسمان ببرد و بگوید خدا ترا بیشتر بدهد که هیچ جمع نتوانی و اینرا نمی تواند درک کند که خدا چرا به حال خودش رحم نمی کند؟
  صحبت زیاد است اما راه حل همانا دانش مکتب دانشگاه و تخصص است که یک ملت را نجات می دهد. مانند همین کفار که تمام سرنوشت کشور های اسلامی دردست آنهاست.
  بدرود

  repondre message

  آنلاين بنگريد : چه شد آن امیرالمومنین که می گفت امریکا اگر مرداست درزمین پاهین شود که باهم زور بزنیم و حالا گریخته مانند موش در سوراخ پاکستان پنهان شده

 • there is no difference between monafiq mollah omar and mr karzai.they use different method.but their aim is same.the facist.they don,t fare of Allah.people of afaghanistan have one choice to choose honest and sencere man of women for their leadership.

  repondre message

 • بلاخره ذبیع الله مجاهد سخنگوی ملای کور ولنگ طالبان که کرزی با عجز تمام وی را جناب ملا محمد عمر اخند میخواند سلی فرستاده شده ملاعمر را به دهن کرزی کوبید و کرزی را یکبار دیگر شرمنده نزد دنیا واخرت وجامعه جهانی وملت افغانستان ساخت.

  ذبیع الله مجاهد در مصاحبه اخیر خود کرزی را یک شخص دوروی ومنافق خواند و چنین گفت که چرا کرزی وتیم مزدورش هفت سال قبل ندای صلح را سر ندادند.

  طالبان میدانند که با تغیر حاکمیت در امریکا ونزدیک شدن انتخابات ریاست جمهوری افغانستان وانتقادات شدید جامعه جهانی از ناکامی های دولت کرزی در عرصه های سیاسی، اجتماعی واقتصادی کرزی را واداشته است که برای کوتاه مدت حتی با قاتلین پدر خود هم سازش کند تا زمینه یکبار انخاب شدن دیگر هم برایش مساعد گردد وبعدا مانند اتحاد شمال انهارا اهسته اهسته از صحنه دور کند.

  طالبان ماهیت اصلی کرزی را به خوبی درک کردند وبرخلاف گفته های سرنی چی کرزی (صبغت الله سنجر که خود را رهبر حزب جمهوری خواهان میخواند وشاید دراینده نام حزب خود را به دموکرات تبدیل کند تا باعث خوشی پدر جدید خود یعنی اوباما شود) که در مصاحبه با تلویزیون نور چنین داد سخن داد که گویا طلبه های کرام! با دولت کرزی متفق خواهند شد ذبیع الله مجاهد از منافقت های کرزی یاد اوری کرد ومذاکره را با وی منتفی دانست.

  repondre message

  • پیش از دیگر گپا حضوری شما علی جنابان سلام:
   پشت گپ کرزای و ملا عمر چه میگردید. از قدیم گفتند: زبان بز را بز میفامد .. من چند روز است منتظر بودم که کابل پرس تارگاه خبری و آزاد است شاید از تظاهرات دانش جویان دلیر دانشگاه کابل مطالب جالبی به دست نشر بسپارد ولی همه خپ و چپ اند مگر گرداننده ها و مدیران این تارگاه با زبان فارسی و واژه دانشکاه دشمنی دارند؟یا میترسند که اوغان ها (پشتون)ها به رمضان بشر دوست رای نمیتن؟بیادر این جا دفاع از حق تلف شده پارسی زبان ها هاجریان دارد.شما مگر مدافع حق تلف شده نیستید؟چرا خاموشید؟ این خاموشی چه دلیل میتواند داشته باشد؟کابل پرس از این سکوت چطور میتواند دفاع کند؟

   آنلاين بنگريد : سلی ملاعمر بردهن کرزای

 • سلام
  من نه ملاعمر را خوش دارم و نه خدایش را و نه هم مذهبش را و و نه هم قرانش را ونه هم کلتورش را میخواهم در هر جای که است تا ابد و همیشه مفقود باشد چون بخواهر و مادر هموطنم احترام دارم و نمیخواهم که آنها باز دوباره در چار دیواری خانه محبوس شوند
  و کرزی را هم خوش ندارم و امیدوارم که بسرنوشت شاه شجاع و یا داکتر نجیب و یا شاه امان الله دچار شود
  فرق ملا عمر و کرزی در چه است
  ملاعمر مکتب نخوانده و دعوای امارت میکند که در دوران امارت اش چه جنایت ضد بشری نبود که علیه مردم افغانستان انجام نداده باشد
  و کرزی که علم سیاست را خوانده بود و حکومتی را الان پیش میبرد که در تاریخ 5000 ساله افغانستان چنین بی بند و بار وضغیف نبوده است که خودرا محبوس ارگ ساخته و ملت را محبوس نیرو های بدنام جهادی
  نجیب الله کامل
  خیر خانه کابل افغانستان

  repondre message

پیام، نظر، تفسیر یا نقد؟

تعديل از پيش

اين سخنگاه از پيش تعديل مي‌شود: نظر شما پيش از تأييد مديران سايت ظاهر نخواهد شد.

كى هستيد؟
وصل
پيام شما

براى درست كردن پاراگراف، كافيست كه خط خالى ايجاد كنيد.

جستجو در کابل پرس