کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کابل پرس افشا می کند > سند بی لياقتی مقامات در وزارت داخله

کابل پرس افشا می کند

سند بی لياقتی مقامات در وزارت داخله

سه شنبه 20 مارچ 2007, بوسيله‌ى کامران میرهزار

اشاره: اين سندی که کابل پرس افشا نموده به امضای دگر جنرال محمد ظاهر می باشد که در نيمه ی دوم سال 84 ، پنج تن از فرماندهان محلی را از وظايف خود تبديل کرده بود. اين پنج فرمانده ی محلی که در بدخشان مردم از دست آنان روز خوشی ندارند، چند روزی را به کابل آمدند و سپس در بدخشان به همان وظيفه ی خود ادامه دادند. اين سند نشان می دهد که وزارت داخله حتا نمی تواند يک فرمانده درجه پايين را از وظيفه برطرف کند، تا چه رسد به افشای نام مقاماتی که وزير وقت می گفت در قاچاق مواد مخدر دست دارند.

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP PlansHazara Poet, Journalist and Webmaster
سردبیر و ناشر کابل پرس
Kabul Press chief editor and publisher
Official Facebook page: https://www.facebook.com/KamranPoetry
Official Twitter Page: https://www.twitter.com/kamranmirhazar

آنلاين بنگريد : Kamran Mir Hazar, Work and Poetry
41 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کابل پرس افشا می کند > سند بی لياقتی مقامات در وزارت داخله

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • برادر از با لیاقت هایش چه دیدیم که حال از بی لیاقتانش گله داری؟ آنانی که مثل خود کرزی و داکتر عبداله و سپنتا و نظایرش اسناد فراوان تحصیلات عالی در جیب دارند به این وطن خیانت میکنند و با کثافت های جهادی و طالبی و خلقی و پرچمی ساخت و پاخت دارند پس از بی لیاقتان چه دشمنی میورزی.

    عامل اصلی وضع اسفبار و گریه آور این کلانها هستند که ملک را به امریکا فروختند و با دشمنان خونی مردم ما مثل سیاف و ربانی و فهیم و دوستم و مجددی و سگان دیگرش ساختند.

  • جنرال شریف که ریس نظم عامه وزارت داخله است یک دزد سابقه بولیس بوده همین اکنون چهار عراده واسطه دولت را بیدون وسایط خودش در خدمت بسران خود جهت الستفاده های نا مشروع وانتقال قاچاق قرار داده . اگر باور ندارید لطفآ تعقیب کنید خود شما به نتیجه میرسید.

    • من نوشته برادر ظاهر را تایید نموده علاوه میکنم که در زمان که شریف امر حوزه اول بودند من شاهد عینی هستم که به وسیله افراد خود دها میل سلاح را فروخته واموال مردم را سرقت نموده وبعدآ دوکانها را اتش زده که اسناد ومدارک قوی نزد من وجود دارد. درا اینده وعده مینمایم ان مدارک را به دسترس شما قرار بدهم. از همین بابت موصوف در حلقه مافییایی جذب و فعلآ مصروف سرقت و قاچاقهای بزرگ بوده از طرف این باند حمایت میگردد. بهمین دلیل رشد کرده دفعتآ رِِِیس نظم عامه شد تا بتواند راحتر به اعمال شوم خود با استفاده از موقف دولتی ادامه بدهد. خریداری چند حویلی در خیر خانه وتاسیس شرکت ترانسبورتی درظرف کمتر از یکسال چه دلیل داردند بجز از بدست اوردن بول ازراه غیر مشروع اگر ایشان دلیل جز این دارند لطفآ ارایه کنند. بس هموطن ازکی امنیت را توقع داری از همین دزدان مسلح......

    • نوشتیم اما کابل پرس نشر نکرد شاید شما هم شامل این باند شده اید که شریف دزد عضو ان است درین وطن چیزی نا ممکن وجود ندارد. تازه شریف ازطرف باتد به هلمند فرستاده شده که قاچاق هارا رهبری کند .

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.