کابل پرس: خبری، تحلیلی و انتقادیپذيرش > کارتون > احمدی نژاد: نه بابا شما حق ماشین و کار را ندارید

احمدی نژاد: نه بابا شما حق ماشین و کار را ندارید

سه شنبه 26 می 2009, بوسيله‌ى عتيق شاهد

IP Plans: Best Cloud Web Hosting

Professional web services including fully managed VPS and dedicated servers for businesses and individuals.

Domain Registration - Search and register your domains with IP Plans
Fresh Cloud Shared Hosting with IP Plans
Fully Managed Cloud and SSD VPS with IP Plans
Fully managed Dedicated Servers with IP Plansآنلاين بنگريد : کابل پرس
49 تن همین اکنون این صفحه کابل پرس را باز کرده اند

پذيرش > کارتون > احمدی نژاد: نه بابا شما حق ماشین و کار را ندارید

آگهی در کابل پرس

loading...

پيام‌ها

  • پس ازی شوما ام ده سیاست داخلی ما کار ندارین . شوما و آخن هایتان ده سری مغزی جوانای شیعای ما سوار نشین . ما ام نه سری شوما سوار میشیم و نه سری ماشین هایتان .

    • آقاي احمدي‏نژاد در زمان كودكي دوران دبستانش را در زادگاهش گذراند و دوره‏ي دانشجويي را در تهران كه در زمان رضاخان فعالان حزب كمونيست كه در دانشگاه وجود داشتند با شعاري ضد سرمايه‏داري و ضد امپرياليستي و برابري و برادري و دفاع از قشر مستعضف بود كه آقاي احمدي‏نژاد را جلب خودش كرد آقاي احمدي‏نژاد يك عضو نه چندان فعال حزب كمونيست ايران بود كه در زمان انقلاب كه اكثراً طرفدار امام خميني و هم طرفداران حزب كمونيست عليه شاه فعاليت مي‏كردند. اما در زماني كه امام خميني قدرت را تنها دست مبارزين اسلام داد اما ميانه‏رو كمونيست‏ها اكثراً مثل مهدي هاشمي و احمدي‏نژاد و چندين تن از اعضاي حزب خصوصاً آقاي احمدي‏نژاد به وسالطت پدرش كه يك آهنگر بود آقاي احمدي‏نژاد را از فعاليت جدي حزب كمونيستي منع كرده و به گروه مبارزين امام‏خميني پيوست تحصيلات عاليه‏اش را در دانشگاه گذراند در حد آدم گم‏نامي بود و با قابليت‏هايي كه داشت شهردار تهران شد در تمام وقتي كه شهردار تهران بود چندين بار به مسكو و حكومت‏‏هاي تحت حمايت جماهير شوروي مسافرت كردند و آنجا الگوي شهرداري‏شان را از روي حكومت مسكو اجرا مي‏كردند در زمان انتخابات دوره نهم جمهوري اسلامي ايران آقاي احمدي‏نژاد با شعارهاي كمونيستي كه برابري و برادري و دفاع از قشر مظلوم و نزديك‏ كردن خودش را به روحانيون، رئيس‏جمهور، ايران شد آقاي احمدي‏نژاد ازاين كه رويه غربي داشت خودش را به روحانيون ساده‏لوح ايران نزديك كردند از جمله شعارهاي او: من طرفدار روحانيون هستم – هر جا مي‏روم كه يك نور زرهي محافظتي اطراف من هستند و حمايت اكثراً روحانيون را گرفته بود از طرف ديگر زيركانه روحانيون يا كساني ياران امام خميني بود به تهمت‏هاي فاسد اختلاص‏گر چهره روحانيت را پيش مردم بد جلوه دادند و مردم را عليه روحانيت بدبين كردند. از يك طرف در انتخابات دوره دهم خود قابل امر رهبر معظم انقلاب آيت‏ا... خامنه‏اي مي‏داند كه در دوره دهم اگر رئيس‏جمهور شوم تمام روحانيون از طرف آقاي احمدي‏نژاد مورد تهديد است شايد هم قدرت‏شان به نابودي رهبر ايران بيانجامد.

Kabul Press is the most read news and discussion website from Afghanistan. Our sources provide breaking news stories and images focusing on human rights, freedom of speech and good government issues. We aspire to honest, factual coverage that promotes criticism and informed discourse from our readers, without censorship.